Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

KP BŁĘKITNI STARGARD SZCZ.

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Piotr Wojtasiak II liga Gr. Zachodnia 8586
Maciej Więcek II liga Gr. Zachodnia 11199
Bartłomiej Dariusz Zdunek II liga Gr. Zachodnia 57942
Rafał Paweł Gutowski KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 3382
Bartosz Wojciech Flis KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 7139
Michał Junikiewicz KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 8290
Maciej Grzelak KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 8329
Michał Onyszczuk KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 8345
Łukasz Michalak KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 8383
Marcin Buharewicz KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 8491
Andrzej Kocikowski KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 8509
Wojciech Fadecki KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 8599
Maciej Gardygajło KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 8611
Maciej Liśkiewicz KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 8625
Przemysław Rembisz KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 13289
Jacek Loduchowski KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 32014
Majkel Misiak KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 34554
Tomasz` Pustelnik KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 35624
Damian Synówka KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 57944
Robert Włodzimierz Gajda KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 65058
Krzysztof Kochaniec KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 89148
Paweł Wędzina KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 285381
Michał Magnuski KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 285420
Paweł Krzysztof Rybicki KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 294323
Sebastian Szych KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 303237
Arkadiusz Samuel Jasitczak KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 319135
Bartłomiej Poczobut KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 340450
Jarosław Piskorz KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 432112
Mateusz Bednarski KLASA OKRĘGOWA PÓŁNOC ZZPN 477460
Paweł Sebastian Gawłowski Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 8296
Piotr Kiełtyka Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 21834
Łukasz Kostyk WLJ Starsi ZZPN 8367
Patryk Barczak WLJ Starsi ZZPN 8371
Piotr Andrałojć WLJ Starsi ZZPN 8373
Michał Sawicki WLJ Starsi ZZPN 8384
Konrad Bartoszyński WLJ Starsi ZZPN 311555
Mateusz Sokalski WLJ Starsi ZZPN 313398
Tomasz Tymejczyk WLJ Starsi ZZPN 313417
Michał Ziętkowski WLJ Starsi ZZPN 313429
Patryk Nowicki WLJ Starsi ZZPN 318868
Hubert Jaskólski WLJ Starsi ZZPN nowy 8390
Ariel Wawszczyk WLJ Starsi ZZPN nowy 8391
Paweł Duda WLJ Starsi ZZPN nowy 8392
Kacper Baszak WLJ Starsi ZZPN nowy 8400
Mateusz Bednarski WLJ Starsi ZZPN nowy 8409
Damian Stelmach WLJ Starsi ZZPN nowy 8417
Wiktor Odya WLJ Starsi ZZPN nowy 8418
Adrian Jakubowski WLJ Starsi ZZPN nowy 8442
Sebastian Inczewski WLJ Starsi ZZPN nowy 8451
Konrad Jankowski WLJ Starsi ZZPN nowy 8461
Mateusz Janiak WLJ Starsi ZZPN nowy 8462
Rafał Mazurek WLJ Starsi ZZPN nowy 8622
Michał Rusinowicz WLJ Starsi ZZPN nowy 8629
Piotr Moliński WLJ Starsi ZZPN nowy 8631
Dawid Tyrkała WLJ Starsi ZZPN nowy 8634
Axel Szustak WLJ Starsi ZZPN nowy 10692
Łukasz Krawczyk WLJ Starsi ZZPN nowy 30404
Robert Klimaszewski WLJ Starsi ZZPN nowy 57936
Konrad Kmiecik WLJ STARSI ZZPN 10696
Dawid Wiśniewski WLJ STARSI ZZPN 303704
Daniel Mateusz Lewandowski WLJ STARSI ZZPN 313382
Krzysztof Wasikowski WLJ STARSI ZZPN 313383
Michał Marek Madej WLJ STARSI ZZPN 313386
Artur Szczuka WLJ STARSI ZZPN 313414
Krzysztof Szyszkowski WLJ STARSI ZZPN 319268
Bartosz Gajda WLJ STARSI ZZPN 446210
Oliwier Horla WLJ STARSI ZZPN 446219
Rafał Plewa WLJ STARSI ZZPN 446231
Tomasz Szosta WLJ STARSI ZZPN 446249
Mateusz Szafran WLJ STARSI ZZPN 457637
Mateusz Babirecki WLJ STARSI ZZPN 457650
Stanisław Radliński WLJ STARSI ZZPN 493879
Mariusz Bieliński WLJ STARSI ZZPN 622606
Dawid Banach WLJ STARSI ZZPN 647932
Denis Daniel Makijewski WLJ STARSI ZZPN 657087
Rafał Pietrzykowski WLJ STARSI ZZPN 748733
Maciej Jakub Jagnicz WLJ STARSI ZZPN 800880
Patryk Rogodziński WLJ STARSI ZZPN 951943
Maksymilian Wyszyński WLJ STARSI ZZPN 956215
Kacper Bajek I Klasa Juniorów Młodszych 319109
Kacper Bala I Klasa Juniorów Młodszych 493864
Marcin Cendrowski I Klasa Juniorów Młodszych 493869
Artur Kościelniak I Klasa Juniorów Młodszych 493872
Adrian Bielak I Klasa Juniorów Młodszych 623464
Grzegorz Szymusik I Klasa Juniorów Młodszych 627329
Patryk Tabiś I Klasa Juniorów Młodszych 627631
Kacper Pluta I Klasa Juniorów Młodszych 650208
Andżelika Domanowska I Klasa Juniorów Młodszych 686224
Arkadiusz Kaciupa I Klasa Juniorów Młodszych 695574
Jakub Lechnaty I Klasa Juniorów Młodszych 695579
Alan Groński I Klasa Juniorów Młodszych 695595
Wiktor Taraszkiewicz I Klasa Juniorów Młodszych 695609
Krzysztof Sudnikiewicz I Klasa Juniorów Młodszych 695612
Dawid Kubiak I Klasa Juniorów Młodszych 695639
Maciej Łukasz I Klasa Juniorów Młodszych 695643
Karol Orłowski I Klasa Juniorów Młodszych 695663
Karol Bełtowski I Klasa Juniorów Młodszych 695670
Jakub Marcin Starzyński I Klasa Juniorów Młodszych 709600
Sebastian Pilarowski I Klasa Juniorów Młodszych 709605
Adrian Krychowski I Klasa Juniorów Młodszych 724238
Oskar Pachuc I Klasa Juniorów Młodszych 775571
Oskar Gruszka I Klasa Juniorów Młodszych 841262
Kacper Marek Kotowicz I Klasa Juniorów Młodszych 861860
Paweł Rataj I Klasa Juniorów Młodszych 878146
Daria Sokołowska Druga Liga Kobiet K - P 328201
Aneta Krus Druga Liga Kobiet K - P 401273
Agata Sienkiewicz Druga Liga Kobiet K - P 401290
Weronika Szuba Druga Liga Kobiet K - P 401311
Ewa Smurzyńska Druga Liga Kobiet K - P 407189
Agnieszka Połeć Druga Liga Kobiet K - P 423042
Patrycja Konefał Druga Liga Kobiet K - P 613944
Ewelina Konior Druga Liga Kobiet K - P 628315
Katarzyna Mądrowska Druga Liga Kobiet K - P 651797
Iwona Helena Karpicka Druga Liga Kobiet K - P 651804
Paulina Socha Druga Liga Kobiet K - P 663977
Natalia Winowicz Druga Liga Kobiet K - P 686234
Aleksandra Janowska Druga Liga Kobiet K - P 706096
Aleksandra Posyniak Druga Liga Kobiet K - P 712817
Joanna Pondo Druga Liga Kobiet K - P 712819
Karolina Kulpa Druga Liga Kobiet K - P 724449
Anna Maria Staropiętka Druga Liga Kobiet K - P 734203
Patrycja Joanna Sosna Druga Liga Kobiet K - P 734208
Karina Andżelika Sosna Druga Liga Kobiet K - P 734210
Karolina Konopka Druga Liga Kobiet K - P 787623
Kornelia Grosicka Druga Liga Kobiet K - P 787624
Kinga Agnieszka Moroz Druga Liga Kobiet K - P 809276
Magdalena Predko Druga Liga Kobiet K - P 867242
Roksana Berta Druga Liga Kobiet K - P 867244
Angelika Król Druga Liga Kobiet K - P 867250
Klaudia Kokolus Druga Liga Kobiet K - P 873764
Weronika Jankowska Druga Liga Kobiet K - P 873765
Marlena Maria Lasota Druga Liga Kobiet K - P 914061
Maksymilian Muszyński Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 493877
Wiktor Sapiński Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 493880
Marcin Kiczkajło Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 622718
Paweł Kostyra Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 725736
Zuzanna Gryboś II liga kobiet 496815
Izabela Woźniak II liga kobiet 607754
Sandra Adamczyk II liga kobiet 651796
Barbara Ociepa II liga kobiet 710779
Paulina Smolarek II liga kobiet 712818
Daniela Bernacka II liga kobiet 718738
Martyna Smolarek II liga kobiet 724444
Justyna Borys II liga kobiet 734201
Karolina Marta Kuczyńska II liga kobiet 734207
Agata Komow II liga kobiet 787626
Ewa Wyrwał II liga kobiet 811216
Agata Jefimiuk II liga kobiet 819786
Sebastian Maciejewski WLT Starszych 1999 688519
Kacper Gadomski WLT Starszych 1999 688523
Bartosz Jaskólski WLT Starszych 1999 691510
Bartosz Kuwak WLT Starszych 1999 691519
Bartosz Łysoń WLT Starszych 1999 691524
Sebastian Rybicki WLT Starszych 1999 691530
Patryk Suszczewicz WLT Starszych 1999 691566
Konrad Ułasik WLT Starszych 1999 691569
Mateusz Wilkosz WLT Starszych 1999 691579
Dawid Miśko WLT Starszych 1999 691596
Dawid Owczarek WLT Starszych 1999 691623
Jakub Ziętek WLT Starszych 1999 691627
Patryk Fal WLT Starszych 1999 691649
Kacper Banasik WLT Starszych 1999 708169
Patryk Łabacz WLT Starszych 1999 716586
Mateusz Borkowski WLT Starszych 1999 745791
Oskar Widła WLT Starszych 1999 745792
Bartek Babicki WLT Starszych 1999 745810
Kacper Filip Sikorski WLT Starszych 1999 745861
Patryk Salamon WLT Starszych 1999 753766
Bartosz Kamisiński WLT Starszych 1999 761094
Błażej Biernat WLT Starszych 1999 775591
Gracjan Mijalski WLT Starszych 1999 775609
Daniel Rusiecki WLT Starszych 1999 775610
Cezary Lisiecki WLT Starszych 1999 776136
Bartosz Sitkowski WLT Starszych 1999 790110
Michał Olas WLT Starszych 1999 790112
Maciej Kubicki WLT Starszych 1999 790113
Patryk Kamola WLT Starszych 1999 810176
Krzysztof Gołębiowski WLT Starszych 1999 823108
Wiktor Sierota WLT Starszych 1999 823115
Michał Sadowski WLT Starszych 1999 955488
Maciej Dysput WLT Starszych 1999 955489
Szymon Warnieło WLT Starszych 1999 955490
Krystian Rybicki Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 691541
Kornel Kacper Kacprzak Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 761514
Tomasz Jerzy Purczyński Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914110
Rafał Surwiłło Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914126
Maurycy Jarosław Kowalczuk Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914131
Szymon Kopacki Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914136
Oskar Daniel Manguski Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914149
Michał Bartkowiak Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914166
Kacper Kasprzyk Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914175
Mateusz Czyżyk Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914183
Dawid Kryspin Rezaeian Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914198
Jakub Lipski Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914225
Jakub Sawczak Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914230
Jędrzej Flas Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914232
Bartosz Mucha Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914236
Wojciech Gurak Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914243
Jakub Przychocki Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914247
Paweł Pelikan Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914255
Dawid Rostkowski Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914257
Patryk Zając Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914268
Szymon Jan Bednarski Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914279
Oskar Hereda Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914284
Krzysztof Bakowicz Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914289
Kacper Piec Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 914303
Kacper Ludko Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 929561
Kacper Góralski Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 929563
Michał Chojna Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 929567
Michał Dzideczek Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 936793
Jakub Kowalewski Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 939834
Hubert Tomczak Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 939835
Szymon Dutkowski Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 939836
Maciej Konopacki Młodzik Młodszy 2002 Gr. A 950898
Wojciech Wędzina Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 691575
Maksymilian Iwan Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 694609
Szymon Jastrząbek Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 790107
Dominik Stolarczyk Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 790109
Beniamin Śliwa Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 866560
Kacper Jan Malawski Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 866561
Łukasz Gajewski Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 866563
Patryk Paweł Kiełbowicz Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 866566
Mateusz Wróbel Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 691583
Sebastian Daniec Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 694634
Marcin Tuchorski Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 702442
Adrain Błażej Cymerman Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 702777
Jakub Nowak Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 716587
Dawid Zygmuntowicz Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 716589
Dawid Jarek Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 775582
Piotr Bury Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 797413
Filip Mazurek WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 691588
Dominik Banaszczyk WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 694623
Jan Paweł Radliński WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 745838
Piotr Paweł Zięba WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 745854
Michał Szafran WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 745857
Mateusz Marek Orlik WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 745866
Patryk Kasprzyk WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 745876
Marcel Sikora WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 775604
Szymon Kokolus WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 775606
Kacper Pinno WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 782307
Szymon Polechoński WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 782309
Norbert Karpiński WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 797412
Dawid Olejnik WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 810177
Paweł Olejnik WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 810178
Kamil Łękawa WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 823110
Jakub Pełka WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 866559
Ernest Mazur WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 866564
Eryk Marciniak WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 910039
Kacper Grzyb WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 910041
Filip Kordian Sierota WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 910046
Jakub Szpręglewski WLT Młodszych 2000 Puchar Nike 910064
Daniel Gryczan Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 695585
Sebastian Śladewski Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 695598
Patryk Piwowarski Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 695619
Wiktor Kowalewski Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 695623
Szymon Sadłowski Młodzik Starszy 2001 Gr. A 745814
Jędrzej Pozorski Młodzik Starszy 2001 Gr. A 745827
Radosław Pokrzywniak Młodzik Starszy 2001 Gr. A 772457
Bartłomiej Pokrzywniak Młodzik Starszy 2001 Gr. A 772461
Paweł Rzepecki Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841524
Michał Witkowski Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841540
Adam Wenc Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841547
Dawid Szarycz Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841558
Szymon Pawliszak Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841600
Rafał Olawa Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841608
Piotr Narkun Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841612
Hubert Gabriel Myślicki Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841623
Michał Barnim Majewski Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841628
Damian Kwiatkowski Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841635
Krzysztof Król Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841642
Adam Kopczyński Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841644
Kacper Jaśkiewicz Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841651
Patryk Hiwani Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841657
Marcin Figiel Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841664
Adrian Konrad Drozd Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841686
Szymin Dudek Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841690
Dominik Chrząszcz Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841700
Adam Andrałojć Młodzik Starszy 2001 Gr. A 841709
Oskar Pasikiewicz Młodzik Starszy 2001 Gr. A 842091
Michał Woźnicki Młodzik Starszy 2001 Gr. A 858732
Marek Pulwin Młodzik Starszy 2001 Gr. A 858734
Damian Łosiewicz Młodzik Starszy 2001 Gr. A 858735
Wojciech Bakun Młodzik Starszy 2001 Gr. A 866557
Tomasz Wojewoda Młodzik Starszy 2001 Gr. A 915985
Damian Norbert Sadoch Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 841561
Jakub Mikołaj Hryniuk Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 841653
Tomasz Harmoza Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 841659
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06297441
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.