Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

RTS WIDZEW ŁÓDŹ SA

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Marek Wasiluk T-Mobile Ekstraklasa 2406
Patryk Mikita T-Mobile Ekstraklasa 4334
Łukasz Bogusławski T-Mobile Ekstraklasa 6493
Bartłomiej Pawłowski T-Mobile Ekstraklasa 8918
Maciej Mielcarz T-Mobile Ekstraklasa 13391
Marcin Kaczmarek T-Mobile Ekstraklasa 13395
Jakub Bartkowski T-Mobile Ekstraklasa 19679
Michał Roman Płotka T-Mobile Ekstraklasa 27632
Mateusz Cetnarski T-Mobile Ekstraklasa 33606
Mariusz Eryk Rybicki T-Mobile Ekstraklasa 37341
Maksymilian Rozwandowicz T-Mobile Ekstraklasa 58606
Marcin Kikut T-Mobile Ekstraklasa 60757
Krystian Nowak T-Mobile Ekstraklasa 142282
Rafał Augustyniak T-Mobile Ekstraklasa 143526
Patryk Wolański T-Mobile Ekstraklasa 258897
Patryk Stępiński T-Mobile Ekstraklasa 258947
Piotr Mroziński T-Mobile Ekstraklasa 330487
Bartłomiej Kasprzak T-Mobile Ekstraklasa 334861
Arkadiusz Kasperkiewicz T-Mobile Ekstraklasa 344963
Airapetian Levon T-Mobile Ekstraklasa 716290
Princewill Ushie Okachi T-Mobile Ekstraklasa 736483
Hachem Abbes T-Mobile Ekstraklasa 754916
Veljko Bartović T-Mobile Ekstraklasa 795545
Alex Bruno De Souza Silva T-Mobile Ekstraklasa 816559
Thomas Mathieu Phibel T-Mobile Ekstraklasa 816567
Eduards Visnakovs T-Mobile Ekstraklasa 895938
Kevin Lafrance T-Mobile Ekstraklasa 907017
Aleksejs Visnakovs T-Mobile Ekstraklasa 907022
Jonathan De Amo Perez T-Mobile Ekstraklasa 917369
Povilas Leimonas T-Mobile Ekstraklasa 917379
Alan Melunovic T-Mobile Ekstraklasa 936444
Yani Urdinov T-Mobile Ekstraklasa 955050
Xhevdet Gela T-Mobile Ekstraklasa 955051
Alexey Berezin T-Mobile Ekstraklasa 955449
Marcin Kozłowski III Liga seniorów gr. VI 8387
Bartosz Łukasz Narożnik III Liga seniorów gr. VI 8394
Piotr Bartłoszewski III Liga seniorów gr. VI 37224
Cezary Paweł Pankowski III Liga seniorów gr. VI 37233
Jakub Czapliński III Liga seniorów gr. VI 253107
Patryk Mysłowski III Liga seniorów gr. VI 410333
Konrad Puchalski III Liga seniorów gr. VI 443990
Krystian Kolasa III Liga seniorów gr. VI 626816
Sebastian Bołdowski Łódzka Liga Juniorów grupa I 8375
Daniel Mikołaj Wybranowski Łódzka Liga Juniorów grupa I 20117
Arkadiusz Trojanowski Łódzka Liga Juniorów grupa I 91039
Jan Ruciński Łódzka Liga Juniorów grupa I 319369
Kamil Jóźwiak Łódzka Liga Juniorów grupa I 342701
Artur Dawid Malicki Łódzka Liga Juniorów grupa I 343978
Damian Norbert Marcioch Klasa Górski gr A.- Łódź 9758
Krystian Piootr Bogusz Klasa Górski gr A.- Łódź 9759
Sebastian Michał Mucha Klasa Górski gr A.- Łódź 273311
Sebastian Skalmierski Klasa Górski gr A.- Łódź 341233
Adrian Kralkowski Klasa Górski gr A.- Łódź 342161
Filip Paweł Kolad Klasa Górski gr A.- Łódź 342163
Marcin Iotr Miszczak Klasa Górski gr A.- Łódź 342164
Jakub Bartosz Rakowski Klasa Górski gr A.- Łódź 342170
Paweł Piotr Leonow Klasa Górski gr A.- Łódź 342172
Mateusz Grzegorz Kos Klasa Górski gr A.- Łódź 342180
Kamil Wielgus Klasa Górski gr A.- Łódź 342181
Jakub Paweł Kostrzewa Klasa Górski gr A.- Łódź 342185
Rafał Łazuchiewicz Klasa Górski gr A.- Łódź 342190
Patryk Ireneusz Krauze Klasa Górski gr A.- Łódź 342192
Damian Piela Klasa Górski gr A.- Łódź 342194
Filip Piotr Ostrowski Klasa Górski gr A.- Łódź 342197
Mateusz Krzysztof Wlazłowski Klasa Górski gr A.- Łódź 342200
Filip Drwalewski Klasa Górski gr A.- Łódź 342203
Mateusz Dudka Klasa Górski gr A.- Łódź 401868
Kamil Szubert Klasa Górski gr A.- Łódź 401907
Mateusz Stępień Klasa Górski gr A.- Łódź 414124
Michał Lukas Klasa Górski gr A.- Łódź 497584
Patryk Sebastian Ignatowski Liga Juniorów Starszych 9773
Mateusz Jarosław Zbik Liga Juniorów Starszych 20103
Patryk Gniadzik Liga Juniorów Starszych 20106
Kacper Patryk Pawlak Liga Juniorów Starszych 271471
Filip Szewczyk Liga Juniorów Starszych 324814
Kamil Olejnik Liga Juniorów Starszych 339904
Rafał Dybiec Liga Juniorów Starszych 340901
Marcin Pieńkowski Liga Juniorów Starszych 341297
Jakub Sojka Liga Juniorów Starszych 341300
Borys Zawada Liga Juniorów Starszych 341332
Michał Stasiak Liga Juniorów Starszych 341963
Tomasz Kubala Liga Juniorów Starszych 342321
Mateusz Makohon Liga Juniorów Starszych 342793
Konrad Robert Reszka Liga Juniorów Starszych 342873
Radosław Mazurkiewicz Liga Juniorów Starszych 344446
Sebastian Andrzej Stańczyk Liga Juniorów Starszych 349232
Karol Andrzej Kopytek Liga Juniorów Starszych 350589
Damian Warchoł Liga Juniorów Starszych 407817
Marcin Lipski Liga Juniorów Starszych 411720
Radosław Wawrzeniak Liga Juniorów Starszych 462103
Adam Sobkowiak Liga Juniorów Starszych 465120
Damian Kozieł Liga Juniorów Starszych 482760
Adrian Dominik Niemiec Liga Juniorów Starszych 488330
Mateusz Wierucki Liga Juniorów Starszych 496976
Robert Wojciechowski Liga Juniorów Starszych 656067
Rafał Gondek Liga Juniorów Starszych 659418
Patryk Kucharski Liga Juniorów Starszych 684445
Jakub Koczywąs Liga Juniorów Starszych 685266
Mikael Norbert Idzikowski Liga Juniorów Starszych 685587
Adrian Mateusz Sobczak Liga Juniorów Starszych 720272
Cezary Maciejewski Liga Juniorów Starszych 820620
Mariusz Stępiński Niższe ligi, Łódzki ZPN 159023
Mehdi Ben Dhifallah Niższe ligi, Łódzki ZPN 794066
Milos Dragojevic Niższe ligi, Łódzki ZPN 816544
Emerson Carvalho De Olivejra Niższe ligi, Łódzki ZPN 816562
Alexander Lebendev Niższe ligi, Łódzki ZPN 836047
Mateusz Sebastian Janasik Wojewódzka Liga Deyna 342758
Przemysław Piotr Krzyżak Wojewódzka Liga Deyna 351155
Przemysław Niemiec Wojewódzka Liga Deyna 402020
Michał Jerzak Wojewódzka Liga Deyna 445605
Jakub Mąkosza Wojewódzka Liga Deyna 445610
Łukasz Starosta Wojewódzka Liga Deyna 445614
Robert Różycki Wojewódzka Liga Deyna 445616
Marcin Wojciechowski Wojewódzka Liga Deyna 445619
Marcin Zieliński Wojewódzka Liga Deyna 446130
Artur Amroziński Wojewódzka Liga Deyna 447190
Nikolas Karczewski Wojewódzka Liga Deyna 447195
Damian Nyk Wojewódzka Liga Deyna 447202
Kacper Gryszkiewicz Wojewódzka Liga Deyna 452027
Mateusz Wolski Wojewódzka Liga Deyna 452035
Maciej Danaburski Wojewódzka Liga Deyna 452038
Jan Grzelczak Wojewódzka Liga Deyna 452040
Mateusz Miasopust Wojewódzka Liga Deyna 506299
Kacper Stokowski Wojewódzka Liga Deyna 644573
Michał Fijałkowski Wojewódzka Liga Deyna 677158
Wiktor Stawski Wojewódzka Liga Deyna 709992
Mateusz Reszta Wojewódzka Liga Michałowicz 405079
Mateusz Ciecierski Wojewódzka Liga Michałowicz 434954
Krystian Marcioch Wojewódzka Liga Michałowicz 445609
Kacper Pipczyński Wojewódzka Liga Michałowicz 445612
Bartosz Janowski Wojewódzka Liga Michałowicz 496972
Krystian Kaczmarek Wojewódzka Liga Michałowicz 496973
Dawid Pejs Wojewódzka Liga Michałowicz 496975
Wojciech Walczak Wojewódzka Liga Michałowicz 621417
Oskar Warzecha Wojewódzka Liga Michałowicz 681818
Kacper Galowicz Wojewódzka Liga Michałowicz 746467
Jakub Gut Wojewódzka Liga Michałowicz 746471
Jakub Makowski Wojewódzka Liga Michałowicz 746476
Konrad Rutkowski Wojewódzka Liga Michałowicz 746484
Marcel Sieroń Wojewódzka Liga Michałowicz 746486
Michał Borczyński Wojewódzka Liga Michałowicz 752638
Grzegorz Brochocki Wojewódzka Liga Michałowicz 752640
Kamil Trzęsiak Wojewódzka Liga Michałowicz 768998
Mateusz Woźny Wojewódzka Liga Michałowicz 778376
Patryk Jakomulski Wojewódzka Liga Michałowicz 800502
Daniel Otrębski Wojewódzka Liga Michałowicz 836073
Sebastian Cichoń Wojewódzka Liga Michałowicz 845395
Michał Cisło Wojewódzka Liga Kuchar 621422
Kamil Owczarczyk Wojewódzka Liga Kuchar 621434
Kamil Drążczyk Wojewódzka Liga Kuchar 630698
Maciej Nowicki Wojewódzka Liga Kuchar 636426
Damian Skrzeczkowski Wojewódzka Liga Kuchar 647886
Piotr Kałużny Wojewódzka Liga Kuchar 693290
Antoni Frącek Wojewódzka Liga Kuchar 693418
Filip Becht Wojewódzka Liga Kuchar 709069
Mateusz Bors Wojewódzka Liga Kuchar 746463
Kacper Dubiński Wojewódzka Liga Kuchar 746466
Eryk Mąkiewicz Wojewódzka Liga Kuchar 746478
Dawid Podlewski Wojewódzka Liga Kuchar 746483
Michał Wróblewski Wojewódzka Liga Kuchar 746487
Kamil Piskorski Wojewódzka Liga Kuchar 746490
Hubert Olbroski Wojewódzka Liga Kuchar 768993
Jakub Mariusz Cieślak Wojewódzka Liga Kuchar 796532
Jakub Wilczyński Wojewódzka Liga Kuchar 800501
Adrian Walasiak Wojewódzka Liga Kuchar 816815
Damian Plesiński Wojewódzka Liga Kuchar 827559
Mariusz Paruszewski Niższe ligi, Łódzki ZPN 621433
Jakub Kołodziejczyk Niższe ligi, Łódzki ZPN 685134
Kacper Jóźwiak Niższe ligi, Łódzki ZPN 827540
Daniel Witek Niższe ligi, Łódzki ZPN 867845
Robert Niepsuj Wojewódzka Liga Kuchar 623521
Piotr Duda Wojewódzka Liga Kuchar 746464
Michał Markowski Wojewódzka Liga Kuchar 746481
Kamil Dziuba Klasa Górski A /2001/ 741053
Wiktor Baraniak Klasa Górski A /2001/ 768995
Piotr Zalewski Klasa Górski A /2001/ 859409
Igor Podlasiak Klasa Górski A /2001/ 886726
Jakub Szlaski Klasa Górski A /2001/ 886728
Daniel Kowalski Klasa Górski A /2001/ 886729
Aleksander Gębski Klasa Górski A /2001/ 886732
Alan Mielczarek Klasa Górski A /2001/ 886733
Patryk Kaczmarek Klasa Górski A /2001/ 886735
Ernest Ławniczak Klasa Górski A /2001/ 886738
Mateusz Milak Klasa Górski A /2001/ 887129
Dominik Wielgosz Klasa Górski A /2001/ 909012
Patryk Rozalski Klasa Górski A /2001/ 909013
Piotr Jędrzaszczyk Klasa Górski A /2001/ 909016
Michał Niedźwiecki Klasa Górski A /2001/ 909021
Kuba Martelus Klasa Górski A /2001/ 909028
Daniel Florczak Klasa Górski A /2001/ 909032
Mateusz Magacz Klasa Górski A /2001/ 909103
Mikołaj Gajek Klasa Górski A /2001/ 936603
Konrad Majewski Klasa Górski A /2001/ 936605
Leon Baranowski Klasa Górski A /2001/ 936607
Dawid Kwiatkowski Klasa Górski A /2001/ 942782
Dawid Nikodemski Klasa Górski D /2002/ 919988
Marek Grądzki Klasa Górski D /2002/ 919992
Krzysztof Nowacki Klasa Górski D /2002/ 919994
Michał Chądzyński Klasa Górski D /2002/ 919999
Kacper Sieroń Klasa Górski D /2002/ 920000
Patryk Glicner Klasa Górski D /2002/ 920005
Eryk Mordecki Klasa Górski D /2002/ 920009
Adam Szewc Klasa Górski D /2002/ 920010
Kuba Gawłowski Klasa Górski D /2002/ 920012
Cyprian Zagawa Klasa Górski D /2002/ 920016
Mateusz Malec Klasa Górski D /2002/ 920019
Julian Morawski Klasa Górski D /2002/ 920020
Jakub Bodek Klasa Górski D /2002/ 920022
Daniel Ostrowski Klasa Górski D /2002/ 920027
Igor Borczyk Klasa Górski D /2002/ 920028
Aleksander Wojda Klasa Górski D /2002/ 920029
Damian Pokorski Klasa Górski D /2002/ 920030
Paweł Wojnacki Klasa Górski D /2002/ 938803
Kordian Rosiak Klasa Górski D /2002/ 938804
Oskar Sadziński Klasa Górski D /2002/ 960426
Oskar Maraszek Klasa Górski D /2002/ 960427
Filip Dudek Klasa Górski D /2002/ 960429
Piotr Stolowski Klasa Górski D /2002/ 960431
Maksymilian Cimoch Klasa Górski D /2002/ 960436
Wiktor Charędziak Klasa Górski D /2002/ 960439
Maciej Grala Klasa Górski D /2002/ 960442
Jakub Hołowatiuk Klasa Górski D /2002/ 960444
Nataniel Franoszek Klasa Górski D /2002/ 960445
Wiktor Firasiewicz Klasa Górski D /2002/ 960446
Emil Wojtczak Klasa Górski D /2002/ 960447
Wojciech Turczyn Klasa Górski D /2002/ 960448
Adam Kwiasowski Klasa Górski D /2002/ 960449
Igor Poros Klasa Górski D /2002/ 960450
Bartosz Bryła Klasa Górski D /2002/ 960452
Tomasz Bryła Klasa Górski D /2002/ 960453
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06297441
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.