Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Michał Majtczak B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 17757
Mariusz Przybyszewski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 17767
Michał Krupiński B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 17773
Adrian Więcław B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 23910
Jarosław Dymowski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 38872
Rafał Cieśliński B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 46244
Damian Gocajna B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 48178
Paweł Niemirski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 48185
Tomasz Materka B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 48956
Michał Dziepak B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 59353
Kamil Kobyliński B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 59467
Michał Michalski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 83287
Jakub Szymański B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 142820
Cezary Jakubiak B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 162153
Łukasz Garlej B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 367372
Kamil Lewandowski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 461424
Paweł Mariusz Kowalski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 461436
Maciej Turkowski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 461447
Maciej Kamil Bielski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 461472
Radosław Jobski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 461485
Konrad Krzysztof Ziółkowski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 461496
Adrian Cuber B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 461499
Kamil Pergoł B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 611921
Rafał Szczepański B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 669104
Marcin Stasiak B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 673513
Łukasz Białęcki B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 673517
Hubert Kalman B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 673529
Damian Wierzchowski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 690497
Robert Kowalski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 713343
Mateusz Daniel Kamaszewski B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 713730
Marcin Rosiak B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 719993
Mateusz Gocejna B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 919977
Michał Gocejna B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 919987
Sebastian Kasprzycki B klasa Seniorów Gr.I - COOZPN 946738
Rafał Kamiński Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 461492
Mateusz Bońkowski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 715886
Kamil Wiśniewski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 715987
Michał Paradowski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 715988
Sebastian Mak Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 715989
Kamil Popowski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 715990
Bartosz Gołaszewski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 715992
Filip Januszczak Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 715993
Michał Lewandowski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 715995
Daniel Piotrowski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 722911
Maciej Salak Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 731412
Kacper Kowalski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 751988
Radosław Rutynowski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 812354
Bartłomiej Obrębski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 858483
Adrian Jędrzejewski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 884559
Jakub Obrębski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 884567
Maciej Zablocki Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 920106
Kamil Słupecki Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 920147
Alex Dłużniewski Liga Juniorów Mł. U 17 -COOZPN 920177
Konrad Kamiński II MLJ mł. U-17 (1997) 715985
Adrian Mielczarek II MLJ mł. U-17 (1997) 715998
Damian Wiśniewski II MLJ mł. U-17 (1997) 858484
Krzysztof Wiśniewski II MLJ mł. U-17 (1997) 920252
Arkadiusz Smolarek II MLJ mł. U-17 (1997) 949926
Jakub Piątkowski II MLJ mł. U-17 (1997) 950863
Alan Godziński Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854114
Dominik Archipienko Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854115
Adrian Mystkowski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854117
Radosław Sebastian Cichocki Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854118
Seweryn Nec Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854119
Adam Uniewski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854126
Kacper Bielak Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854130
Łukasz Dominik Bodalski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854131
Dawid Gołaszewski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854133
Szymon Jakubowski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854135
Piotr Jóźwiak Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854136
Michał Łankiewicz Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854137
Adam Tadeusz Poryziński Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854139
Łukasz Surowaniec Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 854140
Adrian Baranowski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886364
Jan Górczyński Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886367
Dawid Krulikowski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886372
Daniel Lewandowski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886373
Krzysztof Salak Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886378
Daniel Tokarski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886382
Adam Wojciechowski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886384
Damian Zieliński Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886385
Piotr Zieliński Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886386
Dawid Sabalski Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 886387
Mateusz Głowacki Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 920770
Jakub Pałac Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 920795
Sewery Sosiński Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 920814
Szymon Kamiński Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 920842
Dominik Kaliński Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 921509
Jakub Kamiński Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 944072
Dawid Masiak Liga TrampkarzyU14 Gr.I-COOZPN 945965
Bartosz Zabłocki LIGA MŁODZIKÓW U13 GR.I-COOZPN 854142
Mateusz Błaszkiewicz LIGA MŁODZIKÓW U13 GR.I-COOZPN 886366
Kamil Ordak LIGA MŁODZIKÓW U13 GR.I-COOZPN 886374
Aleksander Śmigrodzki LIGA MŁODZIKÓW U13 GR.I-COOZPN 886381
Mateusz Małecki LIGA MŁODZIKÓW U13 GR.I-COOZPN 920507
Łukasz Dynek LIGA MŁODZIKÓW U13 GR.I-COOZPN 920845
Maciej Majewski LIGA MŁODZIKÓW U13 GR.I-COOZPN 921501
Dawid Dobrzyński Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 858482
Krzysztof Adamski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890655
Norbert Brzozowski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890661
Radosław Dąbkowski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890667
Jakub Czubak LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890672
Mateusz Głowacki LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890676
Jakub Gocaliński LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890677
Maciej Grossman LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890680
Marta Grossman LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890681
Jakub Idzikowski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890686
Maciej Kaźmierczak LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890689
Michał Kornatowski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890692
Michał Krysiak LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890699
Mateusz Malechowski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890701
Wiktoria Milewska LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890703
Piotr Piwowar LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890708
Natan Podgórski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890709
Oktawian Podgórski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890711
Mateusz Popowski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890713
Julia Rogowska LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890717
Adam Sarzalski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890719
Marcin Sękowski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890722
Kacper Sękulski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890724
Daniel Sękulski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890726
Szymon Szelągowski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890733
Kacper Wasiak LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890736
Adam Wasilczenko LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890738
Aleks Wasilczenko LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890739
Stanisław Wiśniewski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890741
Oskar Zmysłowski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 890743
Piotr Grzelak LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 923009
Michał Kosewski LIGA ORLIKÓW U11 GR ,I -COOZPN 923980
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

02828525
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.