Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

UNIA STARE BOGACZOWICE

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Tomasz Sobota WAŁBRZYSKA KLASA B 10145
Daniel Paweł Gałek WAŁBRZYSKA KLASA B 54504
Mariusz Dariusz Fedycki WAŁBRZYSKA KLASA B 64280
Grzegorz Marek Janik WAŁBRZYSKA KLASA B 66003
Adam Grzegorz Dela WAŁBRZYSKA KLASA B 339709
Dawid Marcin Łakomiak WAŁBRZYSKA KLASA B 339714
Łukasz Rodziewicz WAŁBRZYSKA KLASA B 457088
Dawid Przybylak WAŁBRZYSKA KLASA B 457100
Patryk Dela WAŁBRZYSKA KLASA B 484698
Paweł Dłużniewski WAŁBRZYSKA KLASA B 484699
Szymon Sawicki WAŁBRZYSKA KLASA B 484704
Andrzej Michał Bober WAŁBRZYSKA KLASA B 485070
Paweł Waldemar Klich WAŁBRZYSKA KLASA B 487554
Marcin Ziach WAŁBRZYSKA KLASA B 502480
Maciej Rymarowicz WAŁBRZYSKA KLASA B 620460
Tomasz Strzelec WAŁBRZYSKA KLASA B 660992
Dawid Wawrzyszyn WAŁBRZYSKA KLASA B 734695
Damian Jakubiec WAŁBRZYSKA KLASA B 737080
Mariusz Wyszyński WAŁBRZYSKA KLASA B 798310
Jacek Paweł Popiel WAŁBRZYSKA KLASA B 801525
Adam Pęczyński WAŁBRZYSKA KLASA B 811026
Łukasz Spanier WAŁBRZYSKA KLASA B 811027
Robert Łukasz Rubaniec WAŁBRZYSKA KLASA B 825114
Kamil Pużanski WAŁBRZYSKA KLASA B 829420
Mirosław Lech WAŁBRZYSKA KLASA B 831624
Damian Morawski WAŁBRZYSKA KLASA B 831628
Mateusz Bartczak WAŁBRZYSKA KLASA B 878994
Marek Brela Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 339699
Andrezj Rodziewicz Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 457073
Bronisław Janik Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 487227
Marek Spanier Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 825110
Damian Mateusz Pisarczyk Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 825115
Wojciech Kunicki Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 825118
Mateusz Kubik Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 825125
Sławomir Bodlas Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 825145
Mateusz Graczyk Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 831594
Tymoteusz Rubaniec Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 831662
Wojciech Wiącek Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 831684
Tadeusz Bodlas Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 838961
Wojciech Szkudlarski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 852356
Radosław Sadło WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 465417
Marcel Klimek WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 465431
Pavel Lyubansky WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 633039
Kamil Zoeb WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 831694
Rafał Mateusz Bijak WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 854282
Grzegorz Bodlas WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 854283
Paweł Wojciech Jaglarz WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 854285
Michał Kowalczyk WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 854286
Piotr Rajca WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 854287
Jakub Aleksander Sawicki WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 854288
Paweł Leszek Staniewicz WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 854292
Krystian Tadeusz Śliwa WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 854295
Wojciech Karol Wojcechowski WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 854300
Szymon Radzikowski WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 855914
Maciej Sitko WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 857038
Damian Klimkiewicz WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 863323
Arkadiusz Skrzypiński WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 866971
Mikołaj Dariusz Gawroński WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 937325
Marek Bodlas WAŁBRZYSKA TERENOWA JUNIORÓW 937328
Jan Aurel Zuchantke WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 734667
Wojciech Białczak WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 780912
Oliwer Francke WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 781777
Maciej Grzeszczuk WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 854284
Jacek Tomasz Skwarek WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 854289
Tomasz Mateusz Szajb WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 854294
Piotr Troper WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 854297
Michał Grzegorz Wodecki WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 854298
Przemysław Hojak WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 855915
Jan Krzysztof Stokłosa WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 855917
Joanna Strzyż WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 892482
Kamil Sobota WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 928420
Marek Gagaczowski WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 928422
Karol Maksym WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 928427
Grzegorz Rosiek WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 931828
Jakub Tokarczyk WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 931832
Piotr Trzciński WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 931834
Krystian Grzeszczuk WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 937332
Bartłomiej Robert Laskowski WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 941956
Kacper Jacek Zalejski WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 941962
Aleksandro Dominik Bieniecki WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 944830
Jakub Wyszyński WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 944832
Bartosz Wodecki WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 944836
Wojciech Antoni Górecki WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 944840
Paweł Czajka WAŁBRZYSKA TERENOWA TRAMPKARZY 947672
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

02839598
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.