Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

MUKS WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Kacper Wilczarski Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 687898
Sergiusz Gęsicki Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 822780
Amadeusz Stanisław Karbownik Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 822781
Natalia Wolniak Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 822787
Maja Wioletta Smolik Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 830368
Agnieszka Dolna Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 830375
Mateusz Białecki Klasa młodzików III gr Bydg 733014
Szymon Fiałkowski Klasa młodzików III gr Bydg 733015
Bartłomiej Marcin Nowak Klasa młodzików III gr Bydg 733016
Franciszek Maksymilian Kaczan Klasa młodzików III gr Bydg 754130
Oskar Gozimirski Klasa młodzików III gr Bydg 754142
Norbert Wolniak Klasa młodzików III gr Bydg 754145
Mikołaj Kukułka Klasa młodzików III gr Bydg 754146
Maciej Gapiński Klasa młodzików III gr Bydg 754150
Krzysztof Aleksander Kwiatkowski Klasa młodzików III gr Bydg 754153
Michał Bolszaków Klasa młodzików III gr Bydg 754171
Przemysław Jakub Kujawa Klasa młodzików III gr Bydg 754176
Filip Menczyński Klasa młodzików III gr Bydg 754183
Adrian Balczewski Klasa młodzików III gr Bydg 754192
Mikołaj Zagroda Klasa młodzików III gr Bydg 754195
Mikołaj Ryszard Chojnacki Klasa młodzików III gr Bydg 754201
Hubert Chołuj Klasa młodzików III gr Bydg 766664
Daniel Piotr Łatka Klasa młodzików III gr Bydg 822782
Michał Młynarczyk Klasa młodzików III gr Bydg 822783
Szymon Dominik Różański Klasa młodzików III gr Bydg 822784
Kamil Jerzy Szews Klasa młodzików III gr Bydg 822785
Paweł Łuszczak Klasa młodzików III gr Bydg 822793
Oskar Ariel Tomporowski Klasa młodzików III gr Bydg 822795
Stanisław Budzeń Klasa młodzików III gr Bydg 913694
Mateusz Grygier Klasa młodzików III gr Bydg 913706
Mateusz Maciej Pamfil Klasa orlików III gr Bydg 812246
Oskar Menczyński Klasa orlików III gr Bydg 822794
Fabian Marcin Zieliński Klasa orlików III gr Bydg 822796
Kordian Mosiński-Gawroński Klasa orlików III gr Bydg 830371
Stanisław Józef Kaczan Klasa orlików III gr Bydg 830373
Filip Dariusz Mordacz Klasa orlików III gr Bydg 913758
Celestyn Waldowski Klasa orlików III gr Bydg 913771
Jan Szafkowski Klasa orlików III gr Bydg 913783
Mateusz Kubicki Klasa orlików III gr Bydg 913796
Krzysztof Sławomir Jarzyna Klasa orlików III gr Bydg 913816
Mikołaj Ryszard Winiecki Klasa orlików III gr Bydg 914595
Sergiusz Czajor Klasa orlików III gr Bydg 914599
Adrian Stanisław Lewandowski Klasa orlików III gr Bydg 914605
Krzysztof Kędziora Klasa orlików III gr Bydg 922252
Wiktor Moszczyński Klasa orlików III gr Bydg 944605
Franciszek Kuźniewski Klasa orlików III gr Bydg 944608
Oliwier Światowy Klasa żaków Bydgoszcz 943966
Mateusz Winiecki Klasa żaków Bydgoszcz 943969
Szymon Dudek Klasa żaków Bydgoszcz 943971
Aleksander Piotr Dudziak Klasa żaków Bydgoszcz 943974
Oliwier Szlachta Klasa żaków Bydgoszcz 943977
Kamil Wiktor Rutkowski Klasa żaków Bydgoszcz 943982
Michał Pawlak Klasa żaków Bydgoszcz 943985
Andrzej Nowak Klasa żaków Bydgoszcz 943987
Jakub Młynarczyk Klasa żaków Bydgoszcz 943990
Mateusz Drybczewski Klasa żaków Bydgoszcz 943993
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

02803777
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.