Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

SANDECJA NOWY SĄCZ

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Adam Mójta Puchar Polski 3579
Marcin Cabaj Puchar Polski 11236
Maciej Bębenek Puchar Polski 11305
Marek Krzysztof Kozioł Puchar Polski 14120
Łukasz Grzeszczyk Puchar Polski 36557
Adrian Frańczak Puchar Polski 48576
Maciej Kononowicz Puchar Polski 60777
Maciej Górski Puchar Polski 67786
Marcin Makuch Puchar Polski 138509
Sebastian Szczepański Puchar Polski 272172
Adrian Andrzej Danek Puchar Polski 272186
Rafał Paweł Zawiślan Puchar Polski 273054
Tomasz Margol Puchar Polski 298077
Mateusz Null Bartków Puchar Polski 395394
Kamil Słaby Puchar Polski 395941
Michał Szeliga Puchar Polski 419985
Fabian Fałowski Puchar Polski 644565
Rudolf Urban Puchar Polski 666896
Wojciech Piotr Kalisz Puchar Polski 671095
Piotr Tomasik Puchar Polski 671104
Przemysław Wojciech Szarek Puchar Polski 671142
Matej Nather Puchar Polski 719988
Peter Petran Puchar Polski 794137
Jozef Certik Puchar Polski 873152
Pavel Besta Puchar Polski 917352
Gevorg Badalyan Puchar Polski 929246
Richard Kaćala Puchar Polski 955545
Pablo Gomez Puchar Polski 955704
Robert Cicman Puchar Polski 956580
Jan Imrich Puchar Polski 957772
Kamil Konrad Lizoń IVSCHODNIA LIGA 272149
Bartosz Kozak IVSCHODNIA LIGA 395964
Grzegorz Ciężobka IVSCHODNIA LIGA 395973
Tomasz Kołbon IVSCHODNIA LIGA 398488
Krystian Strojny IVSCHODNIA LIGA 398496
Dariusz Łukasik IVSCHODNIA LIGA 398508
Mateusz Dyląg IVSCHODNIA LIGA 398518
Mateusz Maj IVSCHODNIA LIGA 474466
Janusz Pierzchała IVSCHODNIA LIGA 631114
Damian Cisoń IVSCHODNIA LIGA 634147
Marek Maślejak IVSCHODNIA LIGA 635537
Seweryn Piksa IVSCHODNIA LIGA 644474
Konrad Kociołek IVSCHODNIA LIGA 665379
Piotr Nowak IVSCHODNIA LIGA 671138
Dawid Mateusz Janczarzyk IVSCHODNIA LIGA 671143
Bartosz Nowakowski IVSCHODNIA LIGA 671145
Robert Józef Mroszczak IVSCHODNIA LIGA 681057
Daniel Krzysztof Orzeł IVSCHODNIA LIGA 681132
Filip Piszczek IVSCHODNIA LIGA 783594
Radosław Urban I liga 395951
Bartłomiej Kołdras NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 503063
Jakub Czernecki NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 635449
Radosław Niemas NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 635451
Jakub Bukowy NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 635452
Maciej Nowak NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 635453
Konrad Słowik NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 640054
Hubert Maślanka NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665370
Dawid Karol Dyląg NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665445
Jakub Jan Farun NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665634
Sebastian Krzysztof Tarasek NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665636
Oskar Zaczyk NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665637
Maciej Nowak NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665638
Mariusz Arkadiusz Woźniak NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665640
Nikodem Gniecki NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665642
Mateusz Marcin Krupa NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665643
Michał Wojciech Kurowski NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665644
Krystian Śliwa NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665646
Tomasz Nowakowski NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665647
Daniel Owca NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665648
Marek Mateusz Kozdra NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665652
Bartłomiej Jodłowski NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665655
Jakub Maciej Jurek NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 665658
Damian Gał NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 666688
Grzegorz Wasilewski NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 668030
Jakub Jan Bomba NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 668031
Bartłomiej Kohli NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 670480
Artur Ruchała NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 670485
Karol Matras NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 670488
Mateusz Śliwa NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 672985
Bartłomiej Kania NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 673657
Tomasz Janusz Orzeł NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 674265
Karol Mucha NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 675367
Tomasz Szymon Kowalik NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 676629
Krystian Maślanka NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 676658
Jakub Kacper Cempa NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 681075
Kacper Paweł Słaby NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 686405
Tomasz Puch NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 689060
Bartosz Jakub Kokosza NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 689119
Mateusz Ryszard Bieniek NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 689127
Mateusz Jakub Pogwizd NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 689149
Antoni Owsiak NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 689194
Kamil Michał Jarosz NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 689249
Przemysław Stanisław Hojnor NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 689667
Jakub Jan Marmol NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 689848
Maksymilian Piwowar NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 694842
Patryk Bartosz Grądziel NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 694846
Dawid Piotr Podobiński NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 698988
Błażej Michał Leśniak NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 705943
Kamil Stanisław Skoczeń NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 705944
Wiktor Nowak NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 706287
Patryk Janusz Marmon NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 708799
Łukasz Józef Konstanty NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 710587
Bartłomiej Artur Garwol NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 710933
Piotr Jankoś NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 732494
Filip Hnatyszak NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 761424
Patryk Kulig NOWY SĄCZ-I LIGA JUN. MŁODSZY 819617
Michał Zawiślan Małopolska Liga Juniorów Młods 640052
Andrzej Marek Szarek Małopolska Liga Juniorów Młods 675378
Marcin Mateusz Wawruszczak Małopolska Liga Juniorów Młods 675394
Bartłomiej Szczęsny Małopolska Liga Juniorów Młods 681073
Przemysław Dominik Sulir Małopolska Liga Juniorów Młods 801375
Michał Kantor CLJ Grupa D 646593
Krystian Tomaszek CLJ Grupa D 671134
Kordian Przemysław Wiktor CLJ Grupa D 671149
Dawid Rafał Wideł Małopolska Liga Trampkarzy 665641
Alan Kordian Urbańczyk Małopolska Liga Trampkarzy 665649
Dawid Zając Małopolska Liga Trampkarzy 675561
Jan Kacper Tokarczyk Małopolska Liga Trampkarzy 689169
Rafał Mikołaj Sztaba Małopolska Liga Trampkarzy 694844
Kacper Marian Skorupka Małopolska Liga Trampkarzy 719729
Kacper Tomasik Małopolska Liga Trampkarzy 743163
Sebastian Jacek Leśniak NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 674260
Dawid Piotr Szczepaniak NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 674270
Jakub Sławomir Żuchowicz NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 674283
Karol Twardowski NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 681115
Jędrzej Józef Grzegorczyk NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 681117
Jakub Poręba NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 681124
Kacper Laskoś NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 687988
Daniel Szeliga NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 689079
Mateusz Geniec NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 689093
Kamil Ogorzały NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 689102
Kamil Oskar Damasiewicz NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 694845
Krzysztof Wokacz NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 705094
Kacper Rejentowicz NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 705100
Oskar Piotr Słaby NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 708811
Karol Michalik NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 737644
Szymon Maciej Bogusławski NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 780752
Bartłomiej Janusz Lelito NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 802019
Patryk Jacek Obrzut NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 821291
Jakub Patryk Nidecki NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 886865
Robert Adam Nieć NOWY SĄCZ- I TRAMPKARZY 888756
Wiktor Szewczak Małopolska Liga Młodzików 705096
Jakub Piotr Niemas Małopolska Liga Młodzików 705098
Karol Filip Smajdor Małopolska Liga Młodzików 708812
Krzysztof Karol Toporkiewicz Małopolska Liga Młodzików 714354
Wiktor Franciszek Żołądź Małopolska Liga Młodzików 785143
Jakub Wąsowicz NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 705099
Szymon Piotr Tokarz NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 705101
Jakub Leśniak NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 705102
Sebastian Słaby NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 780741
Karol Policht NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 780749
Mateusz Migacz NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 780751
Konrad Józef Więcławek NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 780754
Miłosz Śniadecki NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 780762
Dariusz Krzysztof Kożuch NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 780778
Piotr Trybała NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 801625
Damian Krystian Dzięciołowski NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 802018
Dominik Karol Jarosz NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 802023
Marcin Jerzy Ziemnik NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 802024
Jakub Klóska NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 821276
Krzysztof Miechurski NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 821278
Rafał Oracz NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 821283
Bartłomiej Marcisz NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 821286
Jakub Wiktor Sowa NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 821295
Michał Mateusz Rymarczyk NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 821390
Piotr Rymarczyk NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 825657
Adrian Artur Mordarski NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 825658
Patryk Przemysław Chomoncik NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 849012
Adrian Damian Wygoński NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 849025
Paweł Ryszard Piech NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW A 849151
Patryk Buchman NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 749983
Kacper Wojtas NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768233
Kamil Krzyzstof Obiedziński NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768235
Hubert Kamil Słaby NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768236
Filip Kokosza NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768238
Łukasz Damian Ziemnik NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768241
Dawid Wiewióra NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768242
Dawid Goliński NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768244
Jakub Krężęl NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768245
Michał Krzysztof Olchawa NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768247
Patryk Tomasz Rzepka NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768249
Jakub Józef Skoczeń NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768251
Marcin Jan Jurek NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768254
Tomasz Patryk Prażmo NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 768255
Jakub Jan Mastej NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 810021
Adrian Norbert Bednarek NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 810022
Kacper Jerzy Rutkowski NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 832434
Maciej Jakub Wzorek NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 832464
Bartosz Edward Krok NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 832750
Szymon Stefan Zygmunt NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 832755
Rafał Dariusz Jakubowski NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 853654
Szymon Baziak NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 866388
Karol Tadeusz Miczołek NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 866391
Dawid Andrzej Ryba NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 866393
Robert Chowaniec NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 878990
Mateusz Kurzeja NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 888782
Jakub Świderski NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 891340
Adrian Skrzypiec NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 891341
Mikołaj Pakuła NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 892945
Adrian Jasiński NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 927640
Daniel Kubiela NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 927650
Gracjan Daniel Nieć NOWY SĄCZ- I MŁODZIKÓW B 948262
Arkadiusz Józef Ziemnik NOWY SĄCZ - II Orlików 768240
Konrad Jerzy Bryja NOWY SĄCZ - II Orlików 926467
Jakub Janik NOWY SĄCZ - II Orlików 926469
Szymon Adrian Białoń NOWY SĄCZ - II Orlików 926470
Bartosz Krzysztof Dziaduła NOWY SĄCZ - II Orlików 926474
Brajan Pogwizd NOWY SĄCZ - II Orlików 926476
Kacper Studencki NOWY SĄCZ - II Orlików 926481
Jakub Jacek Respekta NOWY SĄCZ - II Orlików 926484
Konrad Robert Maślak NOWY SĄCZ - II Orlików 926487
Radosław Ogorzałek NOWY SĄCZ - II Orlików 926490
Tymon Zapolski -Turćik NOWY SĄCZ - II Orlików 926495
Maksymilian Zbigniew Lis NOWY SĄCZ - II Orlików 926498
Kacper Łukasz Serafin NOWY SĄCZ - II Orlików 926499
Kamil Leśniak NOWY SĄCZ - II Orlików 926503
Radosław Szymon Wańczyk NOWY SĄCZ - II Orlików 926505
Fabian Krawczyk NOWY SĄCZ - II Orlików 926537
Jakub Laskosz NOWY SĄCZ - II Orlików 926539
Kacper Laskosz NOWY SĄCZ - II Orlików 926540
Alan Bodziony NOWY SĄCZ - II Orlików 926542
Jakub Rogóż NOWY SĄCZ - II Orlików 926544
Karol Mateusz Jasiński NOWY SĄCZ - II Orlików 926546
Artur Szymański NOWY SĄCZ - II Orlików 926549
Rafał Szadkowski NOWY SĄCZ - II Orlików 926551
Sebastian Bocheński NOWY SĄCZ - II Orlików 926553
Arkadiusz Jan Orzeł NOWY SĄCZ - II Orlików 926558
Grzegorz Trybulski NOWY SĄCZ - II Orlików 926563
Karol Bartosz Mikulec NOWY SĄCZ - II Orlików 926566
Marcin Zbigniew Kohli NOWY SĄCZ - II Orlików 926577
Tomasz Wójtowicz NOWY SĄCZ - II Orlików 926580
Michał Dariusz Tokarczyk NOWY SĄCZ - II Orlików 926581
Filip Mariusz Kamiński NOWY SĄCZ - II Orlików 926582
Hubert Jakub Wójcik NOWY SĄCZ - II Orlików 926585
Patryk Pietrzak NOWY SĄCZ - II Orlików 926588
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06285512
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.