Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

CRACOVIA SSA KRAKÓW

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Mateusz Żytko T-Mobile Ekstraklasa 3615
Sławomir Marcin Szeliga T-Mobile Ekstraklasa 7013
Krzysztof Zbigniew Pilarz T-Mobile Ekstraklasa 15223
Adam Marciniak T-Mobile Ekstraklasa 19034
Marcin Budziński T-Mobile Ekstraklasa 25201
Krzysztof Danielewicz T-Mobile Ekstraklasa 37044
Przemysław Kita T-Mobile Ekstraklasa 58603
Bartosz Żurek T-Mobile Ekstraklasa 62277
Łukasz Sebastian Zejdler T-Mobile Ekstraklasa 72281
Dawid Nowak T-Mobile Ekstraklasa 90355
Damian Dąbrowski T-Mobile Ekstraklasa 161871
Marcin Kuś T-Mobile Ekstraklasa 283305
Bartosz Kapustka T-Mobile Ekstraklasa 331335
Paweł Jaroszyński T-Mobile Ekstraklasa 361018
Damian Drzewiecki T-Mobile Ekstraklasa 361022
Bartłomiej Dudzic T-Mobile Ekstraklasa 366878
Marcel Wawrzynkiewicz T-Mobile Ekstraklasa 462488
Sebastian Steblecki T-Mobile Ekstraklasa 639661
Krzysztof Piotr Nykiel T-Mobile Ekstraklasa 647215
Krzysztof Mateusz Szewczyk T-Mobile Ekstraklasa 650485
Mateusz Wdowiak T-Mobile Ekstraklasa 664786
Milos Kosanovic T-Mobile Ekstraklasa 665946
Matko Perdijic T-Mobile Ekstraklasa 665968
Oskar Szarek T-Mobile Ekstraklasa 674862
Saidi Ntibazonkiza T-Mobile Ekstraklasa 676632
Deniss Rakels T-Mobile Ekstraklasa 715358
Vladimir Boljević T-Mobile Ekstraklasa 716276
Rok Straus T-Mobile Ekstraklasa 735990
Edgar Bernhardt T-Mobile Ekstraklasa 819599
Tomislav Mikulic T-Mobile Ekstraklasa 955250
Giannis Papadopoulos T-Mobile Ekstraklasa 955876
Mate Lacic Niższe ligi, Małopolski ZPN 36879
Dawid Nawrocki Niższe ligi, Małopolski ZPN 157783
Grzegorz Darowski Niższe ligi, Małopolski ZPN 157855
Mateusz Soprych Niższe ligi, Małopolski ZPN 331267
Alexandr Suvorov Niższe ligi, Małopolski ZPN 665948
Marian Jarabica Niższe ligi, Małopolski ZPN 676625
Andraź Struna Niższe ligi, Małopolski ZPN 716268
Bojan Puzigaća Niższe ligi, Małopolski ZPN 716273
Amadeusz Bufnal Niższe ligi, Małopolski ZPN 837059
Vladislav Romanov Niższe ligi, Małopolski ZPN 873082
Kamil Kłusek Małopolska IV Liga Zachodnia 157852
Daniel Duszyk Małopolska IV Liga Zachodnia 161742
Filip Dobosz Małopolska IV Liga Zachodnia 161746
Mateusz Czernecki Małopolska IV Liga Zachodnia 334495
Paweł Piątek Małopolska IV Liga Zachodnia 337152
Bartosz Kwiatkowski Małopolska IV Liga Zachodnia 374042
Patryk Moskal Małopolska IV Liga Zachodnia 378229
Jacek Bik Małopolska IV Liga Zachodnia 378239
Mariusz Panek Małopolska IV Liga Zachodnia 378241
Dawid Gala Małopolska IV Liga Zachodnia 378331
Radosław Kuligowski Małopolska IV Liga Zachodnia 385449
Damian Kobyłka Małopolska IV Liga Zachodnia 422705
Konrad Łucarz Małopolska IV Liga Zachodnia 504710
Tomasz Dudek Małopolska IV Liga Zachodnia 643984
Bartłomiej Pająk Małopolska IV Liga Zachodnia 644553
Szymon Słowiak Małopolska IV Liga Zachodnia 664787
Mateusz Poznański Małopolska IV Liga Zachodnia 664791
Marcin Piekarski Małopolska IV Liga Zachodnia 664792
Kacper Kapera Małopolska IV Liga Zachodnia 664797
Piotr Mirosław Chmielowski Małopolska IV Liga Zachodnia 668237
Michał Bartosz Małopolska IV Liga Zachodnia 673612
Mateusz Krasuski Małopolska IV Liga Zachodnia 673630
Sebastian Marcin Klimczyk Małopolska IV Liga Zachodnia 675699
Krzysztof Ropski Małopolska IV Liga Zachodnia 681230
Krzysztof Barczuk Małopolska IV Liga Zachodnia 696083
Piotr Kowalówka Małopolska IV Liga Zachodnia 699794
Dominik Fima Niższe ligi, Małopolski ZPN 157975
Karol Waśniowski Niższe ligi, Małopolski ZPN 161754
Mateusz Kotwica Niższe ligi, Małopolski ZPN 414654
Bartosz Wzorek CLJ Grupa D 378336
Rajmund Raźniak Małopolska Liga Juniorów Młods 382447
Maciej Sidor Małopolska Liga Juniorów Młods 466026
Bartłomiej Tymoszuk Małopolska Liga Juniorów Młods 474939
Jakub Więcławek Małopolska Liga Juniorów Młods 635450
Marcin Szymczak Małopolska Liga Juniorów Młods 642233
Maciej Skiba Małopolska Liga Juniorów Młods 642246
Dominik Chochołek Małopolska Liga Juniorów Młods 644507
Adam Wilk Małopolska Liga Juniorów Młods 644511
Igor Wiechecki Małopolska Liga Juniorów Młods 644512
Bartosz Studnicki Małopolska Liga Juniorów Młods 644514
Konrad Moskal Małopolska Liga Juniorów Młods 644518
Piotr Mielcarek Małopolska Liga Juniorów Młods 644519
Szymon Kiebzak Małopolska Liga Juniorów Młods 644521
Baniamin Jeż Małopolska Liga Juniorów Młods 644523
Przemysław Czubaj Małopolska Liga Juniorów Młods 644527
Szymon Woźniak Małopolska Liga Juniorów Młods 644715
Damian Leśniak Małopolska Liga Juniorów Młods 646587
Daniel Najduch Małopolska Liga Juniorów Młods 665357
Kacper Kęska Małopolska Liga Juniorów Młods 665371
Eryk Ceglarz Małopolska Liga Juniorów Młods 676607
Dawid Pawlusiński Małopolska Liga Juniorów Młods 681246
Dawid Dukała Małopolska Liga Juniorów Młods 694475
Szymon Mik Małopolska Liga Juniorów Młods 694502
Filip Sroka Małopolska Liga Juniorów Młods 694503
Daniel Fijas Małopolska Liga Juniorów Młods 694506
Dominik Pieprzyca Małopolska Liga Juniorów Młods 706553
Mikołaj Pyś Małopolska Liga Juniorów Młods 797498
Jakub Gzela Niższe ligi, Małopolski ZPN 644524
Filip Frosztęga Niższe ligi, Małopolski ZPN 644525
Piotr Kaim Niższe ligi, Małopolski ZPN 671906
Kacper Smoleń Makroregionalna LJMł. grupa D 665367
Szymon Kamil Szklarz Makroregionalna LJMł. grupa D 769992
Jan Barda Makroregionalna LJMł. grupa D 810372
Milos Budakovic Niższe ligi, Małopolski ZPN 665947
Sebastian Rak Małopolska Liga Trampkarzy 671948
Kacper Mardyła Małopolska Liga Trampkarzy 671975
Hubert Opyrchał Małopolska Liga Trampkarzy 715627
Łukasz Soja Małopolska Liga Trampkarzy 715634
Jan Czerlunczakiewicz Małopolska Liga Trampkarzy 723120
Kacper Dziepak Małopolska Liga Trampkarzy 723126
Andrzej Rutkiewicz Małopolska Liga Trampkarzy 740679
Krzysztof Sendorek Małopolska Liga Trampkarzy 743036
Bartosz Talowski Małopolska Liga Trampkarzy 745341
Kacper Frydecki Małopolska Liga Trampkarzy 747869
Jan Zevallos Małopolska Liga Trampkarzy 748838
Sebastian Wójcik Małopolska Liga Trampkarzy 748841
Michał Wiśniewski Małopolska Liga Trampkarzy 748842
Aleksander Strzeboński Małopolska Liga Trampkarzy 748851
Konrad Czyżowski Małopolska Liga Trampkarzy 748863
Kacper Adamowicz Małopolska Liga Trampkarzy 748866
Karol Buraczek Małopolska Liga Trampkarzy 748869
Bartosz Dudek Małopolska Liga Trampkarzy 748875
Jakub Chudzikiewicz Małopolska Liga Trampkarzy 748878
Kamil Janecki Małopolska Liga Trampkarzy 748879
Paweł Jung Małopolska Liga Trampkarzy 748883
Bartosz Krężelok Małopolska Liga Trampkarzy 748889
Robert Ożóg Małopolska Liga Trampkarzy 748897
Amadeusz Łabuński Małopolska Liga Trampkarzy 749026
Nikodem Morawski Małopolska Liga Trampkarzy 749120
Michał Sudoł Małopolska Liga Trampkarzy 749511
Maciej Przęczek Małopolska Liga Trampkarzy 752740
Karol Niemczycki Małopolska Liga Trampkarzy 752745
Jakub Król Małopolska Liga Trampkarzy 752806
Dorian Pituła Małopolska Liga Trampkarzy 752812
Karol Biale Małopolska Liga Trampkarzy 752822
Karol Jabłoński Małopolska Liga Trampkarzy 863533
Bartosz Rokicki Małopolska Liga Trampkarzy 863547
Kacper Malinowski Małopolska Liga Trampkarzy 939285
Bartosz Nowak ML Trampkarzy 694478
Mateusz Kowalski ML Trampkarzy 694480
Wojciech Maślanka ML Trampkarzy 694490
Konrad Siemek ML Trampkarzy 694512
Tomasz Morek ML Trampkarzy 694531
Oskar Pułczyński ML Trampkarzy 694534
Grzegorz Krakowski ML Trampkarzy 694539
Łukasz Pączek ML Trampkarzy 699955
Oliwier Górecki ML Trampkarzy 725567
Wolf Von Weiler ML Trampkarzy 865294
Marek Żuwała Kraków - L Rezerw 2002 734322
Sebastian Hebda Kraków - L Rezerw 2002 734323
Wiktor Kubal Kraków - L Rezerw 2002 747669
Kamil Rayski Kraków - L Rezerw 2002 747671
Bartłomiej Włoch Kraków - L Rezerw 2002 747674
Gabriel Janusik Kraków - L Rezerw 2002 747676
Jakub Zegarek Kraków - L Rezerw 2002 747681
Mateusz Sikora Kraków - L Rezerw 2002 747686
Jakub Rokita Kraków - L Rezerw 2002 747690
Patryk Ilnicki Kraków - L Rezerw 2002 747695
Krystian Sajnog Kraków - L Rezerw 2002 747699
Dawid Zbroja Kraków - L Rezerw 2002 747700
Dawid Dorosz Kraków - L Rezerw 2002 749075
Nikodem Michura Kraków - L Rezerw 2002 752607
Hubert Skocz Kraków - L Rezerw 2002 752610
Paweł Czerniawski Kraków - L Rezerw 2002 752613
Mateusz Hajdziński Kraków - L Rezerw 2002 752615
Łukasz Płaza Kraków - L Rezerw 2002 752705
Michał Kurnik Kraków - L Rezerw 2002 753762
Jakub Gołda Kraków - L Rezerw 2002 753769
Jan Bujak Kraków - L Rezerw 2002 771938
Damian Wohlman Kraków - L Rezerw 2002 869182
Maksymilian Tylek Kraków - L Rezerw 2002 869183
Damian Grudnik Kraków - L Rezerw 2002 869290
Wiktor Gawłowski Kraków - L Rezerw 2002 869303
Piotr Kurleto Kraków - I L Tramp 737054
Patryk Kieliś Kraków - I L Tramp 740675
Jan Klimek Kraków - I L Tramp 740677
Kamil Rokosz Kraków - I L Tramp 740678
Norbert Leśniak Kraków - I L Tramp 740681
Mateusz Burliga Kraków - I L Tramp 740682
Dawid Żeliszczak Kraków - I L Tramp 740684
Szymon Trela Kraków - I L Tramp 740688
Arkadiusz Grzybowski Kraków - I L Tramp 740689
Mateusz Jamrozy Kraków - I L Tramp 740690
Grzegorz Chlebda Kraków - I L Tramp 740691
Daniel Nowak Kraków - I L Tramp 740693
Tomasz Krzywański Kraków - I L Tramp 745321
Mikołaj Czechowski Kraków - I L Tramp 752513
Mikołaj Jóźwik Kraków - I L Tramp 754705
Jan Jaszczyński Kraków - I L Tramp 754707
Dominik Franczuk Kraków - I L Tramp 754708
Maksymilian Graniczkowski Kraków - I L Tramp 754711
Mateusz Fiałek Kraków - I L Tramp 754721
Adrian Kopycki Kraków - I L Tramp 764374
Krystian Bzdyl Małopolska Liga Młodzików 744917
Jakub Juszczak Małopolska Liga Młodzików 744925
Kacper Bruzda Małopolska Liga Młodzików 747136
Natalia Wróbel Małopolska Liga Młodzików 752959
Jakub Ryńca Małopolska Liga Młodzików 762923
Mikołaj Jeż Małopolska Liga Młodzików 762924
Wiktor Rolski Małopolska Liga Młodzików 762925
Remigiusz Biernat Małopolska Liga Młodzików 762926
Mateusz Podgórny Małopolska Liga Młodzików 762929
Bartłomiej Poznański Małopolska Liga Młodzików 762932
Filip Stopa Małopolska Liga Młodzików 762937
Dominik Duszyk Małopolska Liga Młodzików 762938
Hubert Zgrzywa Małopolska Liga Młodzików 762940
Jakub Pulchny Małopolska Liga Młodzików 762942
Szymon Ładowski Małopolska Liga Młodzików 762943
Mateusz Kozak Małopolska Liga Młodzików 762945
Kamil Świostek Małopolska Liga Młodzików 762951
Łukasz Feret Małopolska Liga Młodzików 762955
Mateusz Feret Małopolska Liga Młodzików 762958
Kacper Rzegost Małopolska Liga Młodzików 762960
Szymon Wdowiak Małopolska Liga Młodzików 762964
Julian Korkosz Małopolska Liga Młodzików 767022
Michał Lorenc Małopolska Liga Młodzików 767026
Kacper Tatar Małopolska Liga Młodzików 767069
Adam Piekarski Małopolska Liga Młodzików 834352
Bartosz Gorczyca Małopolska Liga Młodzików 834355
Nikodem Jakubowski Małopolska Liga Młodzików 872492
Krystian Opach Niższe ligi, Małopolski ZPN 747682
Paweł Szymski Niższe ligi, Małopolski ZPN 747692
Bartłomiej Zbroja Niższe ligi, Małopolski ZPN 747705
Kacper Drabek Niższe ligi, Małopolski ZPN 747706
Konrad Wincenciak Niższe ligi, Małopolski ZPN 747728
Kacper Kadula Niższe ligi, Małopolski ZPN 760386
Aleksander Dzióbek Niższe ligi, Małopolski ZPN 793755
Mateusz Malarz Niższe ligi, Małopolski ZPN 793758
Bartosz Siekierski Niższe ligi, Małopolski ZPN 793759
Jakub Siekierski Niższe ligi, Małopolski ZPN 793761
Mateusz Wodnicki Niższe ligi, Małopolski ZPN 793762
Kamil Lipanowicz Niższe ligi, Małopolski ZPN 793763
Nadrzej Zębala Niższe ligi, Małopolski ZPN 793764
Adrian Peterek Niższe ligi, Małopolski ZPN 793765
Piotr Marusa Niższe ligi, Małopolski ZPN 793766
Karol Turlej Niższe ligi, Małopolski ZPN 793767
Tomasz Gorczyca Niższe ligi, Małopolski ZPN 793768
Oliwier Kieliś Niższe ligi, Małopolski ZPN 793769
Jakub Kubat Niższe ligi, Małopolski ZPN 793770
Michał Czerniawski Niższe ligi, Małopolski ZPN 793772
Oliwer Hyla Niższe ligi, Małopolski ZPN 793773
Mateusz Więcław Niższe ligi, Małopolski ZPN 793775
Jakub Christiani-grabieński Niższe ligi, Małopolski ZPN 841171
Mieszko Śliwiński Niższe ligi, Małopolski ZPN 841175
Szymon Antoni Zawadzki Niższe ligi, Małopolski ZPN 870030
Jakub Wiśniewski Niższe ligi, Małopolski ZPN 870031
Filip Wiśniewski Niższe ligi, Małopolski ZPN 870032
Mateusz Wojciech Świercz Niższe ligi, Małopolski ZPN 870033
Kacper Żuk Niższe ligi, Małopolski ZPN 870034
Maciej Bruzda Niższe ligi, Małopolski ZPN 870035
Kamil Bieńko Niższe ligi, Małopolski ZPN 870036
Antoni Ryszard Lachman Niższe ligi, Małopolski ZPN 870037
Jeremi Mrowiec Niższe ligi, Małopolski ZPN 870038
Eryk Tokarski Niższe ligi, Małopolski ZPN 870039
Dominik Tomaszewski Niższe ligi, Małopolski ZPN 870040
Michał Andrzej Sodo Niższe ligi, Małopolski ZPN 870041
Jan Rzodkiewicz Niższe ligi, Małopolski ZPN 870042
Jakub Różankowski Niższe ligi, Małopolski ZPN 870043
Kacper Suchowski Niższe ligi, Małopolski ZPN 870044
Filip Paweł Rutkowski Niższe ligi, Małopolski ZPN 870045
Jakub Pestka Niższe ligi, Małopolski ZPN 870046
Tadeusz Wiktor Maciantowicz Niższe ligi, Małopolski ZPN 870047
Maciej Tomasz Maciantowicz Niższe ligi, Małopolski ZPN 870048
Patryk Igor Kuryło Niższe ligi, Małopolski ZPN 870049
Adam Kamień Niższe ligi, Małopolski ZPN 870050
Jakub Grzybowski Niższe ligi, Małopolski ZPN 870051
Jakub Dariusz Chlipała Niższe ligi, Małopolski ZPN 870052
Tymon Widerski I Liga Trampkarzy Kraków 748848
Mateusz Litak I Liga Trampkarzy Kraków 748891
Arkadiusz Olech I Liga Trampkarzy Kraków 748896
Michał Czachowski I Liga Trampkarzy Kraków 748946
Degorrian Sporn I Liga Trampkarzy Kraków 749514
Oskar Baranik Niższe ligi, Małopolski ZPN 754710
Jakub Burek Niższe ligi, Małopolski ZPN 762927
Karol Barta Niższe ligi, Małopolski ZPN 762931
Adam Szpor Niższe ligi, Małopolski ZPN 762934
Jakub Dziewulski Niższe ligi, Małopolski ZPN 762947
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06285512
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.