Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

CHROBRY GŁOGÓW S.A.

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Krzysztof Ulatowski II liga Gr. Zachodnia 3356
Krzysztof Ziemniak II liga Gr. Zachodnia 23446
Maksymilian Michalski II liga Gr. Zachodnia 160497
Michał Michalec LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 3385
Mariusz Rzepecki LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 3649
Jarosław Józef Helwig LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 4113
Mateusz Hałambiec LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 4177
Michał Szałek LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 13194
Krystian Sławomir Pieczara LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 16925
Damian Sędziak LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 67512
Sławomir Janicki LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 86595
Daniel Ciechański LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 93212
Tomasz Bieleń LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 141971
Kamil Olszyński LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 143538
Jakub Gruszecki LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 257765
Mateusz Janeczko LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 265589
Paweł Oborski LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 312481
Patryk Przymus LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 312486
Daniel Kozak LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 313010
Łukasz Kuczer LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 313011
Jakub Ałdaś LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 313012
Piotr Niewieściuk LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 313035
Damian Graf LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 376255
Jacek Null Ratajewski LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 393814
Amadeusz Null Skrzyniarz LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 395399
Kamil Łętkowski LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 405573
Rafał Murdzek LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 425484
Michał Ilkówgołąb LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 430032
Filip Tomkowiak LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 485542
Adam Samiec LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 490243
Łukasz Szczepaniak LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 603327
Tomasz Delida LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 662884
Igor Jakubiak LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711852
Michał Bednarski LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711859
Kacper Ciechelski LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711861
Jakub Guz LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711863
Maciej Krzemień LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711953
Patryk Obiała LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711955
Konrad Pawłowski LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711957
Jarosław Radlińki LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711959
Konrad Samul LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711960
Bartosz Świtalski LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711961
Damian Tyźlik LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 711962
Przemysław Murdzek LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 792552
Eryk Bandura LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 792562
Maciej Rybak LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 792568
Przemysław Szałapski LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 792572
Damian Delestowicz LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 792573
Vielin Damyanov LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 872919
Mykola Bohdanov LEGNICKA KLASA OKRĘGOWA SENIOR 955434
Krzysztof Kaczmarek Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 14452
Maciej Soboń Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 283511
Paweł Łysowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 312482
Jakub Fidah Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 312528
Michał Augustyn Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 372266
Marek Ciurej Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 446224
Krzysztof Rutkowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 648182
Paweł Olszanowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 711956
Damian Góra Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 822319
Domink Wasiluk Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 313017
Bartosz Dadej Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 485622
Kacper Jankowiak Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 485835
Piotr Hubisz Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 792576
Mateusz Dobrakowski ! DLJM 485028
Bartosz Gancarski ! DLJM 485029
Paul Zbigniew Filipowicz ! DLJM 485039
Konrad Gruchała ! DLJM 485620
Szymon Gil ! DLJM 711862
Wiktor Kobiela ! DLJM 769922
Igor Łuszczewski ! DLJM 777656
Kacper Kowalski ! DLJM 781514
Karol Pietrzak ! DLJM 781612
Damian Olszanowski ! DLJM 781617
Szymon Michałowicz ! DLJM 781620
Bartosz Zamkowski ! DLJM 781625
Kacper Osuch ! DLJM 792570
Amadeusz Żak ! DLJM 792571
Mateusz Chrostowski ! DLJM 809452
Dawid Szostak ! DLJM 812091
Mariusz Sędziński ! DLJM 902858
Paweł Jaskułowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 485036
Dawid Wicher Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 485041
Łukasz Nockowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 781609
Kewin Babski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 781619
Dawid Bagiński Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 792579
Michał Beres Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 792580
Damian Buczkowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 809427
Jakub Bamber Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 828338
Sebastian Tomicki Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 831823
Adrian Bendzera Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 831829
Szymon Kukła Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 831869
Filip Machata Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 831902
Tomasz Nowak Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 832453
Kamil Kotyla ! DLT gr. II 485044
Kamil Poźniak ! DLT gr. II 657126
Piotr Letki ! DLT gr. II 663077
Dominik Chmielowski ! DLT gr. II 792584
Mateusz Giesztoft ! DLT gr. II 792588
Seweryn Gnap ! DLT gr. II 792590
Aleksander Janiewicz ! DLT gr. II 792591
Dominik Kierkiewicz ! DLT gr. II 792593
Michał Kucner ! DLT gr. II 792596
Filip Papierniak ! DLT gr. II 792599
Adam Pelczar ! DLT gr. II 792600
Maciej Janicki ! DLT gr. II 795841
Szymon Stupnicki ! DLT gr. II 795842
Seweryn Bieniek ! DLT gr. II 795845
Dominik Udała ! DLT gr. II 795846
Bartosz Ziobroń ! DLT gr. II 795863
Oskar Szymorek ! DLT gr. II 874280
Cezary Staniszewski ! DLT gr. II 874281
Jan Włodarczyk ! DLT gr. II 874282
Dominik Szeliga ! DLT gr. II 874283
Kacper Kontraktewicz LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 485834
Szymon Majkowski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 783389
Paweł Szymański LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 792561
Dawid Lampa LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 792566
Marcel Chrupcała LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 792585
Paweł Chrupcała LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 792586
Partyk Filipiak LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 795848
Konrad Flis LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809430
Piotr Kuzio LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809434
Jakub Izienicki LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809436
Błażej Mazan LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809437
Krzysztof Petrus LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809438
Sebastian Młynek LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809439
Gracjan Ertman LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809440
Filip Bielecki LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809441
Dominik Nietopiel LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809442
Alan Wojtaszek LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809446
Kamil Lech LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 809449
Damian Starościak LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 831798
Hubert Lipinski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 831857
Miłosz Dziarmaga LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 836950
Damian Nowogoński LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 836952
Oskar Jancz LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 873150
Janusz Kłonowski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 873151
Damian Chmielowski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 874261
Maciej Ćwik LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 875944
Konrad Jakub Matejczuk LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 919661
Mateusz Marut LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 956392
Cezary Ślusarz LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 956399
Dawid Wolanin ! DLJ 711964
Michał Ziobroniewicz ! DLJ 733254
Mateusz Waluk ! DLJ 792556
Marcin Zdziechowicz ! DLJ 792558
Jakub Małucki ! DLJ 792560
Kacper Adamaik ! DLJ 792578
Artur Susfał DLT gr. B 714787
Szymon Tupiec DLT gr. B 714824
Konrad Gronowski DLT gr. B 783357
Krzysztof Mróz DLT gr. B 783363
Patryk Skiba DLT gr. B 874262
Dawid Skiba DLT gr. B 874263
Jakub Dominiak DLT gr. B 874284
Krystian Bartkowiak Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 792564
Damian Nagi Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 792565
Paweł Starowicz Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 795838
Michał Pakosz Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 874288
Dawid Lachowicz Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 792597
Michał Łętkowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 809431
Tomasz Skóra Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 809432
Jakub Siedlecki Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 809444
Eryk Dryja Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 832461
Aleks Włodarczyk LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 809443
Konrad Przybylski LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 809447
Szymon Mieczychowski LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 809450
Miłosz Jandziak LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 812379
Dominik Kułakowski LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 831740
Krystian Karwatka LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 831773
Dawid Kraska LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 893370
Krystian Kraska LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 893371
Jakub Gąsiorek LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 893375
Krystian Chaberek LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920367
Łukasz Czarnecki LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920370
Jakub Dopieerała LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920372
Dawid Furman LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920377
Marcel Galewski LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920382
Jakub Gorzelańczyk LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920383
Piotr Kaczmarek LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920385
Patryk Karolonek LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920387
Jakub Klimczak LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920392
Oskar Makowski LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920403
Jan Pieniążek LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920406
Erwin Węglewski LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 920408
Oliwier Ściernicki LEGNICKA KLASA "O" MŁODZIK 944700
Jan Kasprzyszak ! Dolnośląska Liga Młodzików 831719
Michał Bigos ! Dolnośląska Liga Młodzików 831734
Sebastian Kułakowski ! Dolnośląska Liga Młodzików 831742
Mikołaj Serafin ! Dolnośląska Liga Młodzików 831749
Dominik Nakonieczny ! Dolnośląska Liga Młodzików 831759
Michał Gut ! Dolnośląska Liga Młodzików 831763
Kamil Kuc ! Dolnośląska Liga Młodzików 831767
Marcel Szatkowski ! Dolnośląska Liga Młodzików 831779
Jakub Szatkowski ! Dolnośląska Liga Młodzików 831790
Jakub Rybak ! Dolnośląska Liga Młodzików 831794
Paweł Makowski ! Dolnośląska Liga Młodzików 831803
Alan Furman ! Dolnośląska Liga Młodzików 831808
Michał Malczak ! Dolnośląska Liga Młodzików 831813
Szymon Naramski ! Dolnośląska Liga Młodzików 874285
Kamil Walner ! Dolnośląska Liga Młodzików 874286
Adrian Wągiel ! Dolnośląska Liga Młodzików 874287
Daniel Marszał DLM gr. B 956388
Kacper Kruczek DLM gr. B 956389
Alan Wylczyk DLM gr. B 956390
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06297441
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.