Informacje

Portale partnerskie

Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

VICTORIA SICINY

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Tomasz Pasierbek LEGNICKA KLASA A GR. I 24820
Jarosław Gizicki LEGNICKA KLASA A GR. I 39657
Przemysław Miszczyk LEGNICKA KLASA A GR. I 39716
Sławomir Miszczyk LEGNICKA KLASA A GR. I 39717
Michał Miszczyk LEGNICKA KLASA A GR. I 39720
Mateusz Miszczyk LEGNICKA KLASA A GR. I 39722
Michał Karol Tycki LEGNICKA KLASA A GR. I 257380
Łukasz Janik LEGNICKA KLASA A GR. I 425660
Bartosz Kukla LEGNICKA KLASA A GR. I 647772
Bogdan Kamiński LEGNICKA KLASA A GR. I 778856
Oskarsebastian Sarnecki LEGNICKA KLASA A GR. I 793269
Paweł Kurowski LEGNICKA KLASA A GR. I 897733
Andrzej Gawlik LEGNICKA KLASA A GR. I 900587
Dawid Spychaj LEGNICKA KLASA A GR. I 900588
Krzysztof Zaręba LEGNICKA KLASA A GR. I 935384
Krzysztof Błażejewski LEGNICKA KLASA A GR. I 956459
Mariusz Ziemba LEGNICKA KLASA A GR. I 956525
Daniel Rudziński KL B GR I (LEG) 24843
Łukasz Andrzej Lewandowski KL B GR I (LEG) 39575
Mariusz Nawrot KL B GR I (LEG) 39618
Krzysztof Majewski KL B GR I (LEG) 39634
Jacek Bartłomiej Szalkowski KL B GR I (LEG) 39643
Kamil Jurkiewicz KL B GR I (LEG) 313047
Grzegorz Rudziński KL B GR I (LEG) 313051
Piotr Kulus KL B GR I (LEG) 313053
Adrian Bienert KL B GR I (LEG) 313055
Damian Wiśniewski KL B GR I (LEG) 313057
Łukasz Antolak KL B GR I (LEG) 313062
Mateusz Skoczylas KL B GR I (LEG) 313066
Dariusz Wierzbicki KL B GR I (LEG) 313068
Dariusz Adach KL B GR I (LEG) 313075
Marcin Spychaj KL B GR I (LEG) 402684
Robert Czerniawski KL B GR I (LEG) 438337
Dariusz Rudziński KL B GR I (LEG) 711711
Jakub Fijałkowski KL B GR I (LEG) 711712
Paweł Młyński KL B GR I (LEG) 711713
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

03596099
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.