Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

LZS PIAST KOŁODZIEJEWO

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Piotr Dzieszko Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 17082
Mateusz Nowak Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 311793
Przemysław Padoł Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 674432
Artur Niewiadomski Klasa A II grupa Bydgoszcz 286413
Krzysztof Wikarski Klasa A II grupa Bydgoszcz 291155
Przemysław Lichwała Klasa A II grupa Bydgoszcz 294716
Piotr Bachanek Klasa A II grupa Bydgoszcz 294776
Damian Brończyk Klasa A II grupa Bydgoszcz 324135
Erwin Woźniak Klasa A II grupa Bydgoszcz 343082
Maciej Szymański Klasa A II grupa Bydgoszcz 666570
Radosław Bogusz Klasa A II grupa Bydgoszcz 711511
Miłosz Lachawiec Klasa A II grupa Bydgoszcz 877192
Piotr Kędziora Klasa B V grupa K-P ZPN 291072
Adam Patuła Klasa B V grupa K-P ZPN 291120
Tomasz Radecki Klasa B V grupa K-P ZPN 291128
Maciej Małkowicz Klasa B V grupa K-P ZPN 307437
Paweł Krok Klasa B V grupa K-P ZPN 307439
Marcin Komsta Klasa B V grupa K-P ZPN 307445
Robert Padoł Klasa B V grupa K-P ZPN 307448
Piotr Priebe Klasa B V grupa K-P ZPN 307449
Zbigniew Woźniak Klasa B V grupa K-P ZPN 307464
Daniel Tyc Klasa B V grupa K-P ZPN 307466
Dawid Padoł Klasa B V grupa K-P ZPN 307467
Damian Radecki Klasa B V grupa K-P ZPN 307468
Wojciech Bogusz Klasa B V grupa K-P ZPN 307471
Bartłomiej Piskorski Klasa B V grupa K-P ZPN 307472
Mateusz Brzeziński Klasa B V grupa K-P ZPN 307473
Mateusz Modliński Klasa B V grupa K-P ZPN 307474
Mateusz Szpulecki Klasa B V grupa K-P ZPN 307475
Michał Pęziak Klasa B V grupa K-P ZPN 307477
Tomasz Walczak Klasa B V grupa K-P ZPN 417693
Karol Seweryn Klasa B V grupa K-P ZPN 417694
Piotr Walczak Klasa B V grupa K-P ZPN 417695
Robert Matyjasz Klasa B V grupa K-P ZPN 417707
Wojciech Bruliński Klasa B V grupa K-P ZPN 498389
Marcin Fulara Klasa B V grupa K-P ZPN 498394
Adrian Priebe Klasa B V grupa K-P ZPN 498395
Maciej Malicki Klasa młodzików V gr Bydg 742903
Patryk Wilk Klasa młodzików V gr Bydg 742909
Norbert Lange Klasa młodzików V gr Bydg 742926
Robert Wilk Klasa młodzików V gr Bydg 742934
Jacek Fischer Klasa młodzików V gr Bydg 760986
Oskar Klimkiewicz Klasa młodzików V gr Bydg 817308
Dawid Mikołajczyk Klasa młodzików V gr Bydg 901316
Nikodem Mądrzak Klasa młodzików V gr Bydg 902543
Jakub Morawski Klasa młodzików V gr Bydg 904435
Dariusz Bobrzyński Klasa młodzików V gr Bydg 904456
Dariusz Winkler Klasa młodzików V gr Bydg 904500
Eryk Kwiatkowski Klasa młodzików V gr Bydg 904507
Adrian Piotr Nitz Klasa młodzików V gr Bydg 904509
Marcin Neumann Klasa młodzików V gr Bydg 904510
Damian Bultrowicz Klasa młodzików V gr Bydg 904511
Hubert Pawenda Klasa młodzików V gr Bydg 904516
Dominika Bultrowicz Klasa młodzików V gr Bydg 933795
Mateusz Winkler Klasa młodzików V gr Bydg 946727
Karol Kozioł Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 742917
Patryk Janas Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 742938
Hubert Nawrocki Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 742939
Mikołaj Kwapiszewski Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 742941
Michał Łuszcz Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 760988
Piotr Kabaciński Niższe ligi, Kujawsko-Pomorski ZPN 817303
Konrad Mądrzak Klasa żaków Bydgoszcz 902542
Hubert Lange Klasa żaków Bydgoszcz 903130
Jakub Hubert Pęziak Klasa żaków Bydgoszcz 904416
Jakub Szarzyński Klasa żaków Bydgoszcz 904442
Artur Hanczewski Klasa żaków Bydgoszcz 904446
Bartosz Pawenda Klasa żaków Bydgoszcz 904512
Patryk Lesiak Klasa żaków Bydgoszcz 910077
Miłosz Padoł Klasa żaków Bydgoszcz 943796
Jan Winkler Klasa żaków Bydgoszcz 946725
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

03243921
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.