Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

LKS TUR MILEJÓW

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Paweł Walicki Niższe ligi, Lubelski ZPN 9993
Maksym Kowalski Niższe ligi, Lubelski ZPN 322041
Tomasz Krasny Niższe ligi, Lubelski ZPN 327649
Kamil Idzik Niższe ligi, Lubelski ZPN 427719
Bartłomiej Sienkiel Niższe ligi, Lubelski ZPN 610200
Daniel Onyszko A klasa LZPN gr III 276099
Cezariusz Bakiera A klasa LZPN gr III 294751
Jarosław Pietraś A klasa LZPN gr III 322042
Robert Pikul A klasa LZPN gr III 327641
Kamil Roczon A klasa LZPN gr III 327643
Grzegorz Kubajka A klasa LZPN gr III 327650
Wojciech Kozak A klasa LZPN gr III 327651
Łukasz Kozak A klasa LZPN gr III 327662
Krystian Słomka A klasa LZPN gr III 327665
Michal Persona A klasa LZPN gr III 327667
Kamil Sowa A klasa LZPN gr III 333321
Piotr Turski A klasa LZPN gr III 333327
Mirosław Pietraś A klasa LZPN gr III 419172
Piotr Tracz A klasa LZPN gr III 427732
Kamil Krawczyk A klasa LZPN gr III 495666
Kamil Stasicki A klasa LZPN gr III 502825
Daniel Kociuba A klasa LZPN gr III 610202
Sławomir Zarzeczny A klasa LZPN gr III 755608
Damian Wasilak LL JUN ST gr III 484769
Marcin Cyc LL JUN ST gr III 487708
Rafał Korchut LL JUN ST gr III 487710
Tomasz Stasicki LL JUN ST gr III 487711
Patryk Radko LL JUN ST gr III 487712
Adrian Charytanowicz LL JUN ST gr III 487713
Damian Gańko LL JUN ST gr III 487715
Mateusz Gąsiorowski LL JUN ST gr III 487717
Jarosław Kozak LL JUN ST gr III 487718
Kamil Zarzycki LL JUN ST gr III 487719
Eryk Mirosław LL JUN ST gr III 487720
Damian Matyjaszczyk LL JUN ST gr III 487722
Paweł Cyc LL JUN ST gr III 487727
Patryk Wójcik LL JUN ST gr III 622492
Marcin Słomianowski LL JUN ST gr III 622503
Dawid Zarzeczny LL JUN ST gr III 627657
Krystian Kopeć LL JUN ST gr III 627660
Kacper Gajowiak LL JUN ST gr III 627664
Arkadiusz Mikołajczuk LL JUN ST gr III 629762
Tomasz Ćwirzeń LL JUN ST gr III 656882
Mateusz Wyka LL JUN ST gr III 656883
Mateusz Matejanka Niższe ligi, Lubelski ZPN 610201
Pawel Mietelski Niższe ligi, Lubelski ZPN 818303
Adrian Zarajczyk Niższe ligi, Lubelski ZPN 832346
Kamil Jarosz Niższe ligi, Lubelski ZPN 832350
Ernest Malec LL TR ST gr II 736197
Kacper Konowałek LL TR ST gr II 736205
Mateusz Bzowski LL TR ST gr II 736206
Bartłomiej Charytanowicz LL TR ST gr II 736207
Patryk Czułczyński LL TR ST gr II 736209
Mateusz Szymajda LL TR ST gr II 736211
Marcin Grabowski LL TR ST gr II 736212
Kacper Dorożuk LL TR ST gr II 736215
Eryk Zarzeczny LL TR ST gr II 736217
Karol Kryk LL TR ST gr II 736218
Ignacy Szuplewski LL TR ST gr II 736464
Marcin Mietelski LL TR ST gr II 798861
Kamil Lipiec LL TR ST gr II 798862
Damian Janczak LL TR ST gr II 798864
Mateusz Wójcik LL TR ST gr II 798866
Arkadiusz Wiśniewski LL TR ST gr II 818301
Cezary Koperda LL TR ST gr II 818302
Igor Motyl LL TR ST gr II 842486
Sebastian Wojtal LL TR ST gr II 879110
Szymon Kociuba LL TR ST gr II 879113
Artur Rafał Lipiec LL TR ST gr II 902505
Sebastian Świder LL TR ST gr II 902506
Alan Żurowicz Niższe ligi, Lubelski ZPN 736198
Mateusz Pizoń Niższe ligi, Lubelski ZPN 736208
Jakub Wójcik Niższe ligi, Lubelski ZPN 736214
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

03005505
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.