Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

MKS DRAWA DRAWSKO POMORSKIE

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Grzegorz Wawreńczuk Trzecia Liga Bałtycka 4148
Paweł Bielecki Trzecia Liga Bałtycka 7364
Hubert Jaskólski Trzecia Liga Bałtycka 8390
Bartosz Rusin Trzecia Liga Bałtycka 11357
Krzysztof Drąg Trzecia Liga Bałtycka 11371
Cezary Szałek Trzecia Liga Bałtycka 13702
Marcin Kaczmarczyk Trzecia Liga Bałtycka 14123
Wojciech Guźniczak Trzecia Liga Bałtycka 21262
Fernando Batista Trzecia Liga Bałtycka 24302
Kacper Stukonis Trzecia Liga Bałtycka 24950
Artur Kapeliński Trzecia Liga Bałtycka 83215
Przemysław Brzeziański Trzecia Liga Bałtycka 135686
Marek Hermanowicz Trzecia Liga Bałtycka 159508
Łukasz Kondraciuk Trzecia Liga Bałtycka 285732
Grzegorz Gicewicz Trzecia Liga Bałtycka 293643
Mateusz Owedyk Trzecia Liga Bałtycka 316656
Mateusz Trzebiatowski Trzecia Liga Bałtycka 317914
Mateusz Zalewski Trzecia Liga Bałtycka 319134
Maciej Wyganowski Trzecia Liga Bałtycka 325257
Daniel Szymański Trzecia Liga Bałtycka 330676
Mateusz Dolak Trzecia Liga Bałtycka 341204
Piotr Terlecki Trzecia Liga Bałtycka 356998
Adam Kozak Trzecia Liga Bałtycka 357010
Maciej Capek Trzecia Liga Bałtycka 357069
Marcin Gostomczyk Trzecia Liga Bałtycka 357375
Piotr Rafał Hawrasz Trzecia Liga Bałtycka 460078
Jacek Szczerba Trzecia Liga Bałtycka 460082
Miłosz Szkudlarek Trzecia Liga Bałtycka 915206
Radosław Ciołek Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 14140
Mateusz Jureczko Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 283961
Marcin Wojciech Dymek Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 295924
Marcin Juszczak Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 297647
Michał Kotula Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 819472
Maciej Kwiatkowski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 22313
Marcin Kańczugowski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 158463
Tomasz Wyrzykowski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 158477
Paweł Marek Żuk Klasa Okręgowa Południe KOZPN 158478
Wojciech Witoń Klasa Okręgowa Południe KOZPN 158480
Ernest Marcinkowski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 302039
Rafał Żuk Klasa Okręgowa Południe KOZPN 302059
Tomasz Walkiewicz Klasa Okręgowa Południe KOZPN 302068
Tomasz Bujnowski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 302102
Michał Bany Klasa Okręgowa Południe KOZPN 302130
Przemysław Krymowski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 302154
Adam Płuska Klasa Okręgowa Południe KOZPN 302215
Dawid Godlewski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 302227
Patryk Wyrzykowski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 339922
Marcin Drożdżewski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 339939
Piotr Wyrzykowski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 460101
Igor Bany Klasa Okręgowa Południe KOZPN 465589
Patryk Dolak Klasa Okręgowa Południe KOZPN 471939
Patryk Korczyński Klasa Okręgowa Południe KOZPN 472038
Patryk Nowoć Klasa Okręgowa Południe KOZPN 613945
Adrian Wawruniak Klasa Okręgowa Południe KOZPN 694617
Jakub Ostrowski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 694626
Łukasz Michał Żołądkiewicz Klasa Okręgowa Południe KOZPN 784820
Marcin Brener Klasa Okręgowa Południe KOZPN 898280
Łukasz Czekajewski Klasa Okręgowa Południe KOZPN 898287
Paweł Marcin Sochanek Klasa Okręgowa Południe KOZPN 949182
Mariusz Czapiga Klasa Okręgowa Południe KOZPN 958726
Artur Władysiuk Klasa Okręgowa Południe KOZPN 959105
Andrzej Pedrycz Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 158466
Przemysław Rdzanek Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 302139
Paweł Janicki Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 302209
Mateusz Wesołowski Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 339925
Bartłomiej Błaszczyk Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 339949
Marcin Piskorowski Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 341197
Krzysztof Jan Koper Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 341202
Kamil Giza I Klasa Jun Starszych KOZPN 356996
Jakub Eryk Czerwony I Klasa Jun Starszych KOZPN 460074
Tobiasz Łukaszewski I Klasa Jun Starszych KOZPN 460091
Piotr Marcin Jacków I Klasa Jun Starszych KOZPN 475880
Przemysław Pankowski I Klasa Jun Starszych KOZPN 498556
Marcin Szylka I Klasa Jun Starszych KOZPN 498557
Rafał Mudryk I Klasa Jun Starszych KOZPN 694606
Jacek Baliński I Klasa Jun Starszych KOZPN 694610
Patryk Sobczak I Klasa Jun Starszych KOZPN 694613
Patryk Gąsiorowski I Klasa Jun Starszych KOZPN 694639
Rafał Stefanów I Klasa Jun Starszych KOZPN 711352
Maciej Madera I Klasa Jun Starszych KOZPN 784818
Michał Matczak I Klasa Jun Starszych KOZPN 854611
Ireneusz Grochowski I Klasa Jun Starszych KOZPN 907332
Oskar Igor Walotek I Klasa Jun Starszych KOZPN 951265
Łukasz Marek Kołodziejczyk I Klasa Jun Starszych KOZPN 951267
Paweł Suchoński I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 460081
Damian Zieliński I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 694611
Przemysław Borowski I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 694653
Patryk Drożdżyk I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 706191
Sebastian Tkacz I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 706196
Damian Majcher I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 706198
Bartłomiej Łataś I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 706199
Patryk Gronowicz I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 706206
Tomasz Gąsiorowski I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 706207
Sebastian Dawid Dobosz I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 798035
Przemysław Dolak I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 798039
Jarosław Grochowski I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 854607
Piotr Janaszkiewicz I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 854608
Konrad Kondzierski I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 854613
Michał Hawrasz I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 866937
Mateusz Jaźwiński I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 907840
Natalia Pikula I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 939141
Paula Hofman I Klasa Jun. Młodszych KOZPN 948753
Michał Kujawka Trampkarze Grupa III KOZPN 706178
Mateusz Kościukiewicz Trampkarze Grupa III KOZPN 706179
Jakub Hnatkowski Trampkarze Grupa III KOZPN 706192
Adrian Bartosz Zieliński Trampkarze Grupa III KOZPN 706195
Maciej Rdzanek Trampkarze Grupa III KOZPN 706197
Damian Ładny Trampkarze Grupa III KOZPN 706201
Michał Wróbel Trampkarze Grupa III KOZPN 780311
Marcin Wróbel Trampkarze Grupa III KOZPN 780315
Bartłomiej Pawłowski Trampkarze Grupa III KOZPN 780321
Konrad Jarzyna Trampkarze Grupa III KOZPN 780322
Marcin Olechnowicz Trampkarze Grupa III KOZPN 780324
Marcin Sztajnke Trampkarze Grupa III KOZPN 780325
Filip Sobczyk Trampkarze Grupa III KOZPN 780327
Wiktor Janda Trampkarze Grupa III KOZPN 798036
Kacper Walczak Trampkarze Grupa III KOZPN 798038
Franciszek Polak Trampkarze Grupa III KOZPN 798040
Robert Wisłocki Trampkarze Grupa III KOZPN 854268
Piotr Jakubowski Trampkarze Grupa III KOZPN 854604
Kacper Soroko Trampkarze Grupa III KOZPN 872644
Paweł Czekaj Trampkarze Grupa III KOZPN 893337
Hubert Wawruniak Trampkarze Grupa III KOZPN 908001
Sara Kaczmarek Trampkarze Grupa III KOZPN 912563
Jakub Wawrzyniak Trampkarze Grupa III KOZPN 915199
Daniel Kittel Trampkarze Grupa III KOZPN 923916
Mateusz Czekajewski Trampkarze Grupa III KOZPN 932623
Krzysztof Tarnicki Trampkarze Grupa III KOZPN 933006
Mariusz Kwaśny Trampkarze Grupa III KOZPN 946875
Bartek Aleniak Trampkarze Grupa III KOZPN 948194
Krystian Garbacz Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 706210
Mateusz Andrzej Kowalik Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 807214
Kacper Kuźmiński Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 854610
Aleks Wrzosek Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 780316
Michał Olechnowicz Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 807211
Jakub Struszka Niższe ligi, Zachodniopomorski ZPN 807213
Jakub Franzowski Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 854267
Kacper Jacek Rasiński Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 915216
Piotr Masztalerz Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 915227
Wojciech Kozak Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 915243
Michał Katuszonek Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 915252
Michał Maszkowski Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 917936
Adam Gołyński Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 917937
Remigiusz Sobieraj Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 917938
Kacper Żarczyński Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 917939
Artur Szyszczakiewicz Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 918446
Igor Grzegorz Świtecki Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 918587
Szymon Wyrzykowski Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 919982
Jakub Szadziewicz Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 919997
Hubert Pajor Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 920002
Kacper Papis Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 920014
Adam Chudziński Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 920026
Bartosz Rompało Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 922009
Artur Patac Carillo Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 922019
Nikodem Gazarkiewicz Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 923906
Szymon Łukawski Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 932631
Karolina Wróbel Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 941554
Aleksander Fabich Młodzik Starszy Grupa II KOZPN 948193
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

02809866
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.