Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

KS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Przemysław Wróbel II liga Gr. Zachodnia 58328
Dawid Retlewski Puchar Polski - Częstochowa 21477
Mateusz Kos Puchar Polski - Częstochowa 27117
Radosław Stefanowicz Puchar Polski - Częstochowa 58749
Damian Patryk Lenkiewicz Puchar Polski - Częstochowa 86160
Radosław Krzysztof Strzelecki Puchar Polski - Częstochowa 93969
Kamil Witczyk Puchar Polski - Częstochowa 139349
Przemysław Mońka Puchar Polski - Częstochowa 139942
Artur Pląskowski Puchar Polski - Częstochowa 139946
Paweł Nocuń Puchar Polski - Częstochowa 140263
Mateusz Górecki Puchar Polski - Częstochowa 140265
Adrian Świerk Puchar Polski - Częstochowa 140266
Paweł Walasek Puchar Polski - Częstochowa 140269
Łukasz Góra Puchar Polski - Częstochowa 140274
Oskar Czyż Puchar Polski - Częstochowa 140276
Dawid Świerk Puchar Polski - Częstochowa 140278
Mariusz Jan Stępień Puchar Polski - Częstochowa 148001
Łukasz Kominiak Puchar Polski - Częstochowa 157866
Radosław Werner Puchar Polski - Częstochowa 257448
Tomasz Pełka Puchar Polski - Częstochowa 263072
Mariusz Holik Puchar Polski - Częstochowa 268483
Maciej Wiktorek Puchar Polski - Częstochowa 446602
Łukasz Robert Buczkowski Puchar Polski - Częstochowa 448604
Karol Krajza Puchar Polski - Częstochowa 502778
Sławomir Ogłaza Puchar Polski - Częstochowa 605761
Krzysztof Napora Puchar Polski - Częstochowa 685784
Daniel Junio Da Luz Silva Puchar Polski - Częstochowa 741956
Victor Guilherme Dos Santos Carvalho Puchar Polski - Częstochowa 955480
Diogo Faria Alves Puchar Polski - Częstochowa 955481
Adrian Pluta Niższe ligi, Śląski ZPN 139336
Artur Lenartowski II liga Grupa Zachodnia 139351
Paweł Hibner II liga Grupa Zachodnia 139355
Dawid Gajda II liga Grupa Zachodnia 140250
Miłosz Kulawiak II liga Grupa Zachodnia 140257
Marcin Czerwiński II liga Grupa Zachodnia 140262
Łukasz Kowalczyk II liga Grupa Zachodnia 140264
Łukasz Kmieć II liga Grupa Zachodnia 140267
Adam Łysek II liga Grupa Zachodnia 502779
Artur Kierat Śląska Liga Juniorów Starszych 139940
Kacper Lis Śląska Liga Juniorów Starszych 448183
Robert Brzęczek Śląska Liga Juniorów Starszych 478422
Karol Bartłomiejczyk Śląska Liga Juniorów Starszych 489869
Krzysztof Arkadiusz Dymarek Śląska Liga Juniorów Starszych 652763
Eryk Ryszard Krupa Śląska Liga Juniorów Starszych 708824
Paweł Grzegorz Marchewka Śląska Liga Juniorów Starszych 708825
Mariusz Adam Mickiewicz Śląska Liga Juniorów Starszych 708826
Mateusz Musiał Śląska Liga Juniorów Starszych 708827
Bartłomiej Płatkowski Śląska Liga Juniorów Starszych 708828
Kamil Łukasz Skowronek Śląska Liga Juniorów Starszych 708831
Miłosz Socha Śląska Liga Juniorów Starszych 708833
Maciej Krzysztof Swatek Śląska Liga Juniorów Starszych 708834
Damian Wojciech Woźniak Śląska Liga Juniorów Starszych 708837
Tomasz Żurawski Śląska Liga Juniorów Starszych 708839
Dominik Hak Śląska Liga Juniorów Starszych 712033
Michał Łatka Śląska Liga Juniorów Starszych 813373
Bartłomiej Pałyga Śląska Liga Juniorów Starszych 816514
Przemysław Misiewicz ŚLJ Młodszych grupa 2 448165
Bartłomiej Ciura ŚLJ Młodszych grupa 2 448167
Karol Krzysztof Frątczak ŚLJ Młodszych grupa 2 448326
Marcel Morawiak ŚLJ Młodszych grupa 2 494682
Wojciech Kielar ŚLJ Młodszych grupa 2 503309
Szymon Turek ŚLJ Młodszych grupa 2 503312
Bartłomiej Kaczmarowicz ŚLJ Młodszych grupa 2 505522
Jakub Radek ŚLJ Młodszych grupa 2 640339
Maciej Nabiałek ŚLJ Młodszych grupa 2 671750
Karol Kasprzyk ŚLJ Młodszych grupa 2 676276
Adrian Rafał Boral ŚLJ Młodszych grupa 2 679876
Dominik Sławomir Kurek ŚLJ Młodszych grupa 2 681163
Mateusz Karol Szafron ŚLJ Młodszych grupa 2 705392
Sebastian Przemysław Dobosz ŚLJ Młodszych grupa 2 712255
Jakub Sławomir Jastrzębski ŚLJ Młodszych grupa 2 719643
Robert Mądrzyk ŚLJ Młodszych grupa 2 719709
Szymon Piotr Kowalczyk ŚLJ Młodszych grupa 2 720270
Sebastian Józef Sośniak ŚLJ Młodszych grupa 2 720273
Kamil Grzegorz Wojtyra ŚLJ Młodszych grupa 2 720277
Mateusz Pawłowski ŚLJ Młodszych grupa 2 720385
Kacper Łągiewka ŚLJ Młodszych grupa 2 721002
Marek Artur Błaszak ŚLJ Młodszych grupa 2 728553
Nikodem Nienartowicz ŚLJ Młodszych grupa 2 744367
Bartosz Jakub Królica ŚLJ Młodszych grupa 2 784296
Michał Trajdos ŚLJ Młodszych grupa 2 797907
Dawid Korczak ŚLJ Młodszych grupa 2 802153
Daniel Rumin ŚLJ Młodszych grupa 2 802166
Adam Seweryn Lisiecki ŚLJ Młodszych grupa 2 821766
Krzysztof Michał Wypych ŚLJ Młodszych grupa 2 821769
Jakub Woźniczka ŚLJ Młodszych grupa 2 821774
Filip Stelmach ŚLJ Młodszych grupa 2 821777
Paweł Adrianowicz ŚLJ Młodszych grupa 2 821779
Kamil Andrzej Charlejczyk ŚLJ Młodszych grupa 2 821781
Maciej Jerzy Niezabitowski ŚLJ Młodszych grupa 2 821783
Kacper Chęciński ŚLJ Młodszych grupa 2 821788
Rafał Stanisław Bodziński ŚLJ Młodszych grupa 2 821789
Łukasz Mariusz Gawron ŚLJ Młodszych grupa 2 821790
Łukasz Ocimek ŚLJ Młodszych grupa 2 828360
Jakub Nowakowski ŚLJ Młodszych grupa 2 828365
Michał Szczepański ŚLJ Młodszych grupa 2 828437
Grzegorz Sośniak ŚLJ Młodszych grupa 2 828458
Łukasz Juchnik ŚLJ Młodszych grupa 2 828471
Adrian Niglus ŚLJ Młodszych grupa 2 852529
Dominik Dziadczyk Niższe ligi, Śląski ZPN 448927
Oskar Gołąbek Niższe ligi, Śląski ZPN 802162
Marek Dziadczyk Niższe ligi, Śląski ZPN 448940
Patryk Jakub Purgal Niższe ligi, Śląski ZPN 708830
Hubert Gonera Niższe ligi, Śląski ZPN 720260
Michał Zębik Regionalna Liga Juniorów gr. 2 672668
Mateusz Piątkowski Regionalna Liga Juniorów gr. 2 720387
Piotr Maciejewski Regionalna Liga Juniorów gr. 2 720390
Kuba Bednarek Regionalna Liga Juniorów gr. 2 720393
Oskar Kubik Regionalna Liga Juniorów gr. 2 720399
Mateusz Płaneta Regionalna Liga Juniorów gr. 2 720400
Norbert Hejmanowski Regionalna Liga Juniorów gr. 2 804824
Kacper Marian Chłądzyński Regionalna Liga Juniorów gr. 2 817286
Michał Przemysław Chęciński Regionalna Liga Juniorów gr. 2 827926
Maciej Leszczyński Regionalna Liga Juniorów gr. 2 829019
Dominik Nienartowicz Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830278
Jakub Troczka Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830284
Aleksander Zygmunt Pecht Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830293
Oscar Stryjewski Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830296
Albert Artur Bednarek Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830299
Kamil Krystian Gawroński Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830305
Błażej Miara Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830307
Błażej Kamil Stępień Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830314
Kacper Zmorek Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830326
Mateusz Sylwester Mazur Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830334
Łukasz Tomasz Rabiniak Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830335
Igor Jacek Konatowski Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830336
Oskar Malinowski Regionalna Liga Juniorów gr. 2 830338
Kajetan Sikora Regionalna Liga Juniorów gr. 2 844288
Adrian Jelonek Regionalna Liga Juniorów gr. 2 871797
Adam Mendakiewicz Regionalna Liga Juniorów gr. 2 871800
Tomasz Bąk Regionalna Liga Juniorów gr. 2 934165
Rafał Paweł Gil Regionalna Liga Juniorów gr. 2 959721
Dawid Marcin Wojciechowski Niższe ligi, Śląski ZPN 719705
Jarosław Piotr Podsiedlik Niższe ligi, Śląski ZPN 719710
Mikołaj Szewczyk Niższe ligi, Śląski ZPN 720271
Kacper Gajewski Regionalna Liga Juniorów gr. 1 720386
Patryk Węgrzyński Regionalna Liga Juniorów gr. 1 821765
Krystian Przybylski ŚLT 2001 grupa 1 798172
Jakub Jędryszczak ŚLT 2001 grupa 1 800024
Damian Krzysztof Gątkiewicz ŚLT 2001 grupa 1 810069
Kacper Synowiec ŚLT 2001 grupa 1 818444
Kamil Zemła ŚLT 2001 grupa 1 818449
Dawid Jargosz ŚLT 2001 grupa 1 818453
Szymon Jóźwiak ŚLT 2001 grupa 1 820556
Michał Kot ŚLT 2001 grupa 1 820699
Adam Dul ŚLT 2001 grupa 1 820702
Konrad Bogdan Matusz ŚLT 2001 grupa 1 827010
Bartosz Jacek Jacewicz ŚLT 2001 grupa 1 827011
Piotr Krzysztof Kiński ŚLT 2001 grupa 1 827017
Bartosz Konrad Kiełkowicz ŚLT 2001 grupa 1 827020
Dominik Witczyk ŚLT 2001 grupa 1 827034
Piotr Borczyk ŚLT 2001 grupa 1 832250
Paweł Borczyk ŚLT 2001 grupa 1 832255
Józef Antoni Waroński ŚLT 2001 grupa 1 832321
Mateusz Margas ŚLT 2001 grupa 1 832326
Kacper Paweł Gzieło ŚLT 2001 grupa 1 832497
Paweł Juchnik ŚLT 2001 grupa 1 832508
Oskar Mikołaj Krzyżak ŚLT 2001 grupa 1 832512
Marcin Wojciech Słuzalec ŚLT 2001 grupa 1 833985
Olaf Jakub Uziębło ŚLT 2001 grupa 1 834048
Maksymilian Jan Wrześniewski ŚLT 2001 grupa 1 834058
Jakub Jan Ignatowicz ŚLT 2001 grupa 1 835618
Juliusz Paweł Molis ŚLT 2001 grupa 1 835642
Jakub Konrad Mrożek ŚLT 2001 grupa 1 835657
Mateusz Andrzej Uchroński ŚLT 2001 grupa 1 835661
Daniel Mariusz Małek ŚLT 2001 grupa 1 835667
Mateusz Musiałowski ŚLT 2001 grupa 1 838243
Aleksander Michał Janiak ŚLT 2001 grupa 1 841629
Mateusz Klimczak ŚLT 2001 grupa 1 849299
Jakub Wrotniak Niższe ligi, Śląski ZPN 827012
Kacper Tomala Niższe ligi, Śląski ZPN 827014
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06297441
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.