Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN SSA

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Kamil Sabiłło T-Mobile Ekstraklasa 66537
Michał Gliwa T-Mobile Ekstraklasa 161068
Bartosz Rymaniak T-Mobile Ekstraklasa 289240
Jan Wojciechowski T-Mobile Ekstraklasa 402470
Pavel Vidanov T-Mobile Ekstraklasa 793827
Lubomir Guldam T-Mobile Ekstraklasa 895475
Silvio Rodić T-Mobile Ekstraklasa 955103
Aleksander Kwiek ! Trzecia liga gr. 3 13452
Kamil Maternik ! Trzecia liga gr. 3 21487
Tomasz Ptak ! Trzecia liga gr. 3 51996
Krzysztof Piątek ! Trzecia liga gr. 3 58051
Łukasz Rafał Janoszka ! Trzecia liga gr. 3 72414
Adam Banaś ! Trzecia liga gr. 3 72726
Łukasz Piątek ! Trzecia liga gr. 3 105646
Rafał Karmelita ! Trzecia liga gr. 3 143518
Adrian Błąd ! Trzecia liga gr. 3 146216
Ariel Famulski ! Trzecia liga gr. 3 146221
Jarosław Kubicki ! Trzecia liga gr. 3 161850
Robert Dziedzina ! Trzecia liga gr. 3 161852
Sebastian Bonecki ! Trzecia liga gr. 3 161857
Dominik Hładun ! Trzecia liga gr. 3 161864
Wojciech Galas ! Trzecia liga gr. 3 161865
Patryk Długosz ! Trzecia liga gr. 3 161892
Mateusz Magdziak ! Trzecia liga gr. 3 161915
Mateusz Jagiełło ! Trzecia liga gr. 3 324174
Karol Marcin Hodowany ! Trzecia liga gr. 3 329217
Daniel Gałach ! Trzecia liga gr. 3 362691
Piotr Null Azikiewicz ! Trzecia liga gr. 3 395006
Dariusz Malarowski ! Trzecia liga gr. 3 395397
Wojciech Łukasz Zawistowski ! Trzecia liga gr. 3 421996
Konrad Kacper Bąk ! Trzecia liga gr. 3 443047
Bartosz Jaroszek ! Trzecia liga gr. 3 453590
Konrad Andrzejczak ! Trzecia liga gr. 3 460254
Kamil Komidaj ! Trzecia liga gr. 3 478814
Jakub Kruk ! Trzecia liga gr. 3 485389
Kornel Koziarz ! Trzecia liga gr. 3 485506
Jarosław Jach ! Trzecia liga gr. 3 486502
Michał Nowak ! Trzecia liga gr. 3 497834
Arkadiusz Piech ! Trzecia liga gr. 3 508202
Kacper Majchrowski ! Trzecia liga gr. 3 614281
Mateusz Daniel Morys ! Trzecia liga gr. 3 645068
Damian Oko ! Trzecia liga gr. 3 652829
Filip Jagiełło ! Trzecia liga gr. 3 663634
Dawid Dziadowicz ! Trzecia liga gr. 3 669884
Patryk Kozak ! Trzecia liga gr. 3 687285
Dorde Cotra ! Trzecia liga gr. 3 715887
David Abwo ! Trzecia liga gr. 3 716068
Damian Kowalczyk ! Trzecia liga gr. 3 736576
Jiri Bilek ! Trzecia liga gr. 3 793824
Michal Papadopulos ! Trzecia liga gr. 3 815597
Patryk Mucha ! Trzecia liga gr. 3 827497
Boris Godal ! Trzecia liga gr. 3 872918
Lubomir Guldan ! Trzecia liga gr. 3 895743
Manuel Curto ! Trzecia liga gr. 3 955100
Johan Bertilsson ! Trzecia liga gr. 3 955101
Elvedim Dzinić ! Trzecia liga gr. 3 955102
Aleksandra Anna Bosacka Puchar Polski 40477
Karolina Bochra Puchar Polski 332376
Emilia Bezdziecka Puchar Polski 332378
Kamila Okoń Puchar Polski 332383
Magdalena Basiuk Puchar Polski 332428
Katarzyna Barlewicz Puchar Polski 430621
Dagmara Grad Puchar Polski 430623
Patrycja Salwa Puchar Polski 451929
Kamila Tkaczyk Puchar Polski 485851
Joanna Bugajska Puchar Polski 485860
Anita Marek Puchar Polski 485863
Natalia Kowalewska Puchar Polski 485870
Sandra Superson Puchar Polski 485876
Marta Mędrek Puchar Polski 485882
Katarzyna Klimczak Puchar Polski 611980
Sabina Ratajczak Puchar Polski 632435
Marlena Skrzypacz Puchar Polski 672454
Karolina Barbara Jędras Puchar Polski 684274
Adrianna Bagińska Puchar Polski 714817
Katarzyna Sojka Puchar Polski 732516
Leonarda Balog Puchar Polski 736666
Ewelina Chodyga Puchar Polski 782197
Karolina Kaźmierska Puchar Polski 792645
Katarina Kolar Puchar Polski 833454
Patryk Pilichowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 161900
Jakub Rzeszut Makroregionalna LJM gr.C 283407
Bartosz Ciesielski Makroregionalna LJM gr.C 283408
Adrian Nowacki Makroregionalna LJM gr.C 444012
Dominik Jończy Makroregionalna LJM gr.C 458782
Mateusz Piotrowski Makroregionalna LJM gr.C 478722
Adrian Rejmak Makroregionalna LJM gr.C 487527
Paweł Żyra Makroregionalna LJM gr.C 612938
Damian Kacper Zagórski Makroregionalna LJM gr.C 614721
Karol Żmijewski Makroregionalna LJM gr.C 614722
Dawid Maksymilian Pakulski Makroregionalna LJM gr.C 624371
Sebastian Bogiel Makroregionalna LJM gr.C 633791
Jakub Michalak Makroregionalna LJM gr.C 647550
Karol Kondrat Makroregionalna LJM gr.C 647582
Łukasz Tórz Makroregionalna LJM gr.C 647586
Paweł Krzysztof Witsanko Makroregionalna LJM gr.C 657581
Wojciech Bochnia Makroregionalna LJM gr.C 662187
Kordian Tański Makroregionalna LJM gr.C 663629
Marcel Kołodziej Makroregionalna LJM gr.C 663631
Patryk Kindra Makroregionalna LJM gr.C 663632
Krystian Kaczmarczyk Makroregionalna LJM gr.C 663633
Marcin Gołębiowski Makroregionalna LJM gr.C 663635
Wojciech Błąd Makroregionalna LJM gr.C 663637
Krzysztof Staśkiewicz Makroregionalna LJM gr.C 687325
Oskar Tadeusz Giziński Makroregionalna LJM gr.C 692669
Paweł Piotr Bieliński Makroregionalna LJM gr.C 703554
Maciej Szwedyk Makroregionalna LJM gr.C 710062
Eryk Sobków Makroregionalna LJM gr.C 710252
Jakub Obłój Makroregionalna LJM gr.C 712392
Jakub Ryś Makroregionalna LJM gr.C 712395
Filip Dudziak Makroregionalna LJM gr.C 714593
Szymon Maciej Stec Makroregionalna LJM gr.C 723606
Kacper Kwiatkowski Makroregionalna LJM gr.C 787174
Grzegorz Pyzio Makroregionalna LJM gr.C 792676
Tomasz Górecki Makroregionalna LJM gr.C 828407
Beniamin Kucy Makroregionalna LJM gr.C 842373
Damian Maślej Makroregionalna LJM gr.C 842380
Marek Sałata Makroregionalna LJM gr.C 842383
Łukasz Soszyński Makroregionalna LJM gr.C 842386
Dawid Śliwiński Makroregionalna LJM gr.C 842390
Martins Nnabugwe Ekwueme Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 295866
Costa Nhamoinesu Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 485723
Darvydas Sernas Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 489833
Sergio Reina Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 667266
Deniss Rakles Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 716069
Ivan Hodur Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 793823
Roman Sloboda Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 793825
Elton Lira Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 793826
Aleksandar Tunchev Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 852471
Oskar Wieliczko Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 321984
Dawid Szotkiewicz Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 485520
Dariusz Wieprzowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 647510
Karol Wojtyło Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 647511
Mateusz Wojtyło Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 647536
Bartosz Suski CLJ Grupa C 362651
Jakub Nowak CLJ Grupa C 399130
Piotr Smołuch CLJ Grupa C 636734
Lukas Schesny CLJ Grupa C 900400
Tobias Schesny CLJ Grupa C 900405
Patryk Null Węglewski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 393780
Mateusz Witkowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 425251
Tomasz Żmuda Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 842392
Daria Mucha I liga kobiet (grupa płn.) 397794
Ewelina Pioś I liga kobiet (grupa płn.) 485866
Gabriela Zych I liga kobiet (grupa płn.) 485875
Klaudia Kurasz I liga kobiet (grupa płn.) 663079
Ewelina Wojdat Ekstraliga 397795
Kinga Tusińska Ekstraliga 485864
Żaneta Wacławczyk Ekstraliga 485865
Daria Zając Ekstraliga 714813
Łukasz Drozdek LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 422059
Paweł Jastrzębski LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 478802
Piotr Ignatowicz LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 485504
Aleksander Kucharuk LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 485508
Maciej Malik LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 485511
Mikołaj Ptak LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 485516
Michał Kapusz LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 612026
Tomasz Konrad Graczyk LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 613764
Jakub Kosior LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 620969
Maciej Diduszko LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 662867
Kamil Izbiański LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 712408
Dawid Rak LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 714575
Kornel Ciupka LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 714643
Wiktor Nahrebecki LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 723600
Dominik Tomasz Banaś LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 757344
Patryk Michałek LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 757389
Maciej Koziara LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 787261
Karol Gracz LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 842364
Bartosz Jarząbek LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 842368
Paweł Magdziak LEGNICKA KLASA "O" JUNIOR STAR 842377
Łukasz Szyndlar Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 485521
Michał Wozowczyk Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 485522
Dawid Ferenczuk Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 663636
Filip Kukułka LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 662207
Jakub Dziaszyk LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 710065
Jakub Bilski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 710068
Jakub Olszewski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 710069
Dominik Żywakowski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 712389
Bartłomiej Szeliga LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 712398
Jakub Drzazga LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 712400
Marcin Dudek LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 712401
Oskar Sypień LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 712411
Dawid Malawski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 712415
Michał Szwedo LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714572
Marcel Pilewski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714577
Mikołaj Skorupka LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714579
Konrad Czajkowski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714580
Kacper Kaczmarek LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714582
Paweł Wierzbicki LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714583
Hubert Gajda LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714586
Damian Kaczanowski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714587
Wiktor Urbański LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714588
Krystian Daniel Żwirek LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714589
Jakub Masymilian Stettler LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714590
Maciej Junak LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714594
Kamil Gajewski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714606
Kacper Marciszak LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 714758
Kamil Kruk LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 717389
Dawid Romaniuk LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 728515
Mateusz Kijewski LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 781719
Patryk Boczniowicz LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 783172
Krzysztof Winnik LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 787256
Jakub Sygnatowicz LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 812412
Adrian Rakoczy LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ 812414
Jakub Stefański ! DLT gr. II 710064
Jakub Brzeżowski ! DLT gr. II 710560
Mateusz Szpak ! DLT gr. II 714571
Filip Sebastian Baranowski ! DLT gr. II 714573
Łukasz Poręba ! DLT gr. II 714576
Damian Adrian Tutaj ! DLT gr. II 714585
Rafał Martinka ! DLT gr. II 714619
Maciej Warpas ! DLT gr. II 724154
Filip Kamiński ! DLT gr. II 736572
Michał Somala ! DLT gr. II 756236
Kacper Szewczyk ! DLT gr. II 759719
Denis Smolarek ! DLT gr. II 765701
Oskar Patryk Szymkowiak ! DLT gr. II 777219
Bartosz Kocik ! DLT gr. II 781723
Mirosław Nita ! DLT gr. II 812413
Jakub Górny Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 710067
Jakub Węgrzyn Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 714581
Mateusz Wiśniewski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 714584
Dawid Gudalewicz Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 792677
Tomasz Cackowski Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 795865
Michał Pietruś Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 712386
Dawid Chojecki Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 712403
Jakub Kobyliński ! DLT gr. II 712387
Norbert Walczak ! DLT gr. II 712388
Maciej Pfajfer ! DLT gr. II 712390
Bartłomiej Cichy ! DLT gr. II 712396
Mateusz Kruszyk ! DLT gr. II 712405
Marcel Kopeć ! DLT gr. II 712407
Szymon Tragarz ! DLT gr. II 723608
Jakub Jędras ! DLT gr. II 726777
Marcin Furtak ! DLT gr. II 794802
Patryk Maciejewski ! DLM gr. II 739416
Jakub Kędzior ! DLM gr. II 783150
Aleksander Korzun ! DLM gr. II 794804
Damian Gurdak ! DLM gr. II 794805
Szymon Nowakowski ! DLM gr. II 794806
Krystian Kisiel ! DLM gr. II 794808
Damian Kuśnierz ! DLM gr. II 794809
Dawid Kurnicki ! DLM gr. II 794810
Piotr Smyk ! DLM gr. II 794811
Jakub Kozioł ! DLM gr. II 794812
Kamil Gołębiowski ! DLM gr. II 794814
Jakub Nytko ! DLM gr. II 794815
Patryk Piejko ! DLM gr. II 794816
Mikołaj Orczykowski ! DLM gr. II 794817
Patryk Dobrowolski ! DLM gr. II 794818
Jakub Kowalski ! DLM gr. II 794819
Jakub Gruchała ! DLM gr. II 794820
Borys Borowiec ! DLM gr. II 800764
Kacper Król ! DLM gr. II 823914
Karol Krupiński ! DLM gr. II 823917
Fabian Frelak ! DLM gr. II 823918
Daniel Szymkowiak ! DLM gr. II 823919
Fabian Danaj ! DLM gr. II 887519
Daniel Dul ! Dolnośląska Liga Młodzików 792525
Kamil Kazimierz Andrzejewski ! Dolnośląska Liga Młodzików 885629
Mateusz Rychlewicz ! Dolnośląska Liga Młodzików 893143
Maciej Szwedo ! Dolnośląska Liga Młodzików 893144
Bartosz Włodarczyk ! Dolnośląska Liga Młodzików 893145
Fabian Orzech ! Dolnośląska Liga Młodzików 893146
Adrian Perek ! Dolnośląska Liga Młodzików 893147
Maksymilian Ptak ! Dolnośląska Liga Młodzików 893148
Kamil Stalmach ! Dolnośląska Liga Młodzików 893149
Szymon Korzepa ! Dolnośląska Liga Młodzików 893150
Adrian Koziarz ! Dolnośląska Liga Młodzików 893151
Mikołaj Łada ! Dolnośląska Liga Młodzików 893152
Filip Marciniak ! Dolnośląska Liga Młodzików 893153
Marek Oleśniewicz ! Dolnośląska Liga Młodzików 893154
Tomasz Herejczak ! Dolnośląska Liga Młodzików 893155
Patryk Kasprzyszak ! Dolnośląska Liga Młodzików 893156
Mateusz Kimel ! Dolnośląska Liga Młodzików 893157
Bartłomiej Kłudka ! Dolnośląska Liga Młodzików 893158
Karol Zajączkowski ! Dolnośląska Liga Młodzików 893159
Dawid Czajkowski ! Dolnośląska Liga Młodzików 893160
Dominik Danis ! Dolnośląska Liga Młodzików 893161
Gracjan Garbaczewski ! Dolnośląska Liga Młodzików 893162
Mateusz Szwaj ! Dolnośląska Liga Młodzików 939883
Adam Świetłowicz ! Dolnośląska Liga Młodzików 946570
Jakub Opara Niższe ligi, Dolnośląski ZPN 794813
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06285512
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.