Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

CHOJNICZANKA CHOJNICE MKS

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Paweł Piotr Zieliński I liga 366244
Marek Dariusz Gancarczyk Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 3554
Krystian Feciuch Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 8692
Arkadiusz Mysona Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 8996
Tomasz Ostalczyk Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 9001
Robert Bednarek Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 13459
Norbert Andrzej Jędrzejczyk Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 21093
Jakub Mrozik Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 47324
Błażej Radler Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 72598
Błażej Jankowski Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 82518
Rafał Michał Misztal Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 90337
Daniel Chyła Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 93849
Mateusz Kamionka Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 146183
Paweł Iwanicki Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 149795
Tomasz Mikołajczak Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 152057
Karol Michał Szymański Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 155964
Andrzej Rybski Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 287522
Rafał Burchart Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 302196
Przemysław Dorawa Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 314184
Dawid Sondel Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 506887
Kosuke Ikegami Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 799797
Filipe Andre Pereira Godinho Klasa okręgowa gr. II Gdańsk 896757
Szymon Jędrzejewski IV liga Pomorze 37414
Rafał Pasiński IV liga Pomorze 67830
Michał Draszanowski IV liga Pomorze 68265
Damian Trzebiński IV liga Pomorze 87360
Bartosz Chudy IV liga Pomorze 88341
Maciej Malinowski IV liga Pomorze 88346
Tomasz Pestka IV liga Pomorze 88394
Dariusz Dąbkowski IV liga Pomorze 88402
Krzysztof Gierszewski IV liga Pomorze 88404
Karol Michalak IV liga Pomorze 88408
Marek Steinborn IV liga Pomorze 88416
Sebastian Karasiński IV liga Pomorze 88438
Karol Skiba IV liga Pomorze 88451
Michał Stec IV liga Pomorze 88463
Mateusz Frymark IV liga Pomorze 88465
Mateusz Wielewicki IV liga Pomorze 88480
Maciej Niewęgłowski IV liga Pomorze 88483
Maciej Megger IV liga Pomorze 88490
Andrzej Borowski IV liga Pomorze 143431
Patryk Buława IV liga Pomorze 143432
Mateusz Trzebiński IV liga Pomorze 143953
Sławomir Piotr Ziemak IV liga Pomorze 146093
Michał Kukliński IV liga Pomorze 146223
Maciej Kloskowski IV liga Pomorze 257886
Robert Gierszewski IV liga Pomorze 292715
Mateusz Nowacki IV liga Pomorze 403645
Patryk Mateusz Karasiewicz Niższe ligi, Pomorski ZPN 146179
Krystian Mateusz Czajkowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 311462
Adrian Emil Zakrzewski Niższe ligi, Pomorski ZPN 314247
Krzysztof Zbigniew Rompca SKO Junior A Grupa II 258092
Jakub Jędrzejewski SKO Junior A Grupa II 304372
Mateusz Schmidt SKO Junior A Grupa II 304374
Dawid Kręcki SKO Junior A Grupa II 314223
Patryk Drewek SKO Junior A Grupa II 314281
Dawid Schulz SKO Junior A Grupa II 318073
Damian Andrzejewski SKO Junior A Grupa II 410419
Mateusz Cisewski SKO Junior A Grupa II 410420
Paweł Walczak SKO Junior A Grupa II 442688
Krystian Froelke SKO Junior A Grupa II 442711
Tomasz Orzoł SKO Junior A Grupa II 442721
Ryszard Sikorski SKO Junior A Grupa II 464931
Mateusz Kołodziej SKO Junior A Grupa II 500122
Krzysztof Cysewski SKO Junior A Grupa II 500125
Przemysław Denis Laskowski SKO Junior A Grupa II 661402
Marcin Modrzejewski SKO Junior A Grupa II 739145
Jacek Podgórski SKO Junior A Grupa II 748007
Daniel Wardyn SKO Junior A Grupa II 798535
Paweł Kręcki SKO Junior B Grupa II 314266
Jakub Michalak SKO Junior B Grupa II 614214
Paweł Piotr Laska SKO Junior B Grupa II 614228
Radosław Henryk Borzych SKO Junior B Grupa II 614249
Dawid Malinowski SKO Junior B Grupa II 614267
Paweł Szyszka SKO Junior B Grupa II 614295
Jeremiasz Grela SKO Junior B Grupa II 614314
Mateusz Dolny SKO Junior B Grupa II 618436
Patryk Sikorski SKO Junior B Grupa II 684417
Oktawian Niemczyk SKO Junior B Grupa II 684656
Michał Rybakowski SKO Junior B Grupa II 684712
Jakub Lipiński SKO Junior B Grupa II 684717
Przemysław Podemski SKO Junior B Grupa II 684722
Paweł Skiba SKO Junior B Grupa II 684723
Łukasz Piekut SKO Junior B Grupa II 684727
Michał Kołak SKO Junior B Grupa II 684730
Radosław Zygmunt Wziętek SKO Junior B Grupa II 695277
Mikołaj Gwizdała SKO Junior B Grupa II 703600
Kamil Gierszewski SKO Junior B Grupa II 707476
Jakub Kalinowski SKO Junior B Grupa II 718689
Paweł Żurek SKO Junior B Grupa II 796784
Mariusz Jączyński SKO Junior B Grupa II 796787
Błażej Noga SKO Junior B Grupa II 839773
Maksymilian Głomski SKO Junior B Grupa II 874192
Filip Rink SKO Junior B Grupa II 900373
Karol Piotr Bruggemann Niższe ligi, Pomorski ZPN 464927
Patryk Wera Niższe ligi, Pomorski ZPN 493713
Filip Bukowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 823295
Krystian Kulesza Niższe ligi, Pomorski ZPN 823299
Damian Rzepiński Niższe ligi, Pomorski ZPN 823302
Kacper Sreberski Niższe ligi, Pomorski ZPN 823304
Marcin Zabrocki Niższe ligi, Pomorski ZPN 823307
Dominik Piesik Niższe ligi, Pomorski ZPN 617045
Michał Konończuk Niższe ligi, Pomorski ZPN 684706
Szymon Suma Niższe ligi, Pomorski ZPN 684718
Szymon Piotr Jutrzenka Trzebiatowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 695273
Konrad Gruchała Niższe ligi, Pomorski ZPN 695280
Dominik Wilk Niższe ligi, Pomorski ZPN 695283
Szymon Mazurkiewicz Niższe ligi, Pomorski ZPN 796786
Sebastian Begger Niższe ligi, Pomorski ZPN 874193
Filip Szreder SKO Junior C Grupa II 700306
Tomasz Roszyk SKO Junior C Grupa II 700310
Dominik Piechowski SKO Junior C Grupa II 700313
Maurycy Niemczyk SKO Junior C Grupa II 700316
Arkadiusz Król SKO Junior C Grupa II 700319
Adrian Kaczorowski SKO Junior C Grupa II 700321
Jędrzej Hoppe SKO Junior C Grupa II 700326
Mateusz Erdman SKO Junior C Grupa II 700330
Marcin Dolina SKO Junior C Grupa II 700331
Mateusz Borowski SKO Junior C Grupa II 700334
Michał Bielawski SKO Junior C Grupa II 700337
Dawid Machalewski SKO Junior C Grupa II 703020
Tobiasz Sawa SKO Junior C Grupa II 703024
Oskar Kloskowski SKO Junior C Grupa II 722227
Mateusz Modrzejewski SKO Junior C Grupa II 771424
Maksymilian Łęgowski SKO Junior C Grupa II 771457
Adam Lemańczyk SKO Junior C Grupa II 771464
Dawid Koźlinka SKO Junior C Grupa II 771466
Kacper Kochański SKO Junior C Grupa II 771469
Mikołaj Grzempa SKO Junior C Grupa II 771472
Wiktor Schachta SKO Junior C Grupa II 771481
Mateusz Warsiński SKO Junior C Grupa II 771483
Juliusz Skwierawski SKO Junior C Grupa II 771491
Kamil Brzószczyk SKO Junior C Grupa II 771494
Kacper Brzószczyk SKO Junior C Grupa II 771495
Mateusz Kołtonowski SKO Junior C Grupa II 771498
Dorian Jażdżewski SKO Junior C Grupa II 771500
Marcin Kurs SKO Junior C Grupa II 771513
Jakub Kupczyk SKO Junior C Grupa II 771516
Damian Ryngwelski SKO Junior C Grupa II 771524
Karol Wenta SKO Junior C Grupa II 781905
Szymon Karasiński SKO Junior C Grupa II 781909
Szymon Bogumił Ważyński SKO Junior C Grupa II 811054
Arkadiusz Krzysztof Rudziński SKO Junior C Grupa II 818004
Bartosz Ryszard Ważyński SKO Junior C Grupa II 818005
Tomasz Prusaczyk SKO Junior C Grupa II 823314
Patryk Trzebiński SKO Junior C Grupa II 839759
Mateusz Waldemar Kiedrowicz SKO Junior C Grupa II 839771
Mikołaj Edward Sledź SKO Junior C Grupa II 860067
Kacper Stępień SKO Junior C Grupa II 868184
Kacper Kiedrowicz SKO Junior C Grupa II 892104
Patryk Rytel SKO Junior C Grupa II 892106
Aleksander Jan Gorlik SKO Junior C Grupa II 892108
Hubert Marcin Brugier SKO Junior C Grupa II 922780
Korneliusz Szczepan Jerzyk SKO Junior C Grupa II 933437
Dawid Bloch SKO Junior C Grupa II 933440
Szymon Prusak SKO Junior C Grupa II 948060
Marcel Singer Niższe ligi, Pomorski ZPN 700308
Oskar Łojek Niższe ligi, Pomorski ZPN 700320
Krzysztof Gostomczyk Niższe ligi, Pomorski ZPN 700328
Paweł Ginter Niższe ligi, Pomorski ZPN 700329
Błażej Bruski Niższe ligi, Pomorski ZPN 700332
Patryk Rodowicz Niższe ligi, Pomorski ZPN 703023
Dawid Jączkowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 796782
Patryk Bobkowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 866022
Bartłomiej Teca SKO Junior D/2 Grupa I 718120
Jakub Legin SKO Junior D/2 Grupa I 803571
Filip Fortuński SKO Junior D/2 Grupa I 825858
Kacper Kasperowicz SKO Junior D/2 Grupa I 825865
Mateusz Thiede SKO Junior D/2 Grupa I 859819
Mateusz Sikorski SKO Junior D/2 Grupa I 859820
Jakub Piepióra SKO Junior D/2 Grupa I 859822
Jakub Kazimierz Pokrzywiński SKO Junior D/2 Grupa I 859824
Kacper Obrycki SKO Junior D/2 Grupa I 859825
Kacer Stachewicz SKO Junior D/2 Grupa I 859827
Maciej Sołtysiński SKO Junior D/2 Grupa I 859828
Filip Górecki SKO Junior D/2 Grupa I 859833
Miłosz Jeżakowski SKO Junior D/2 Grupa I 859836
Daniel Landowski SKO Junior D/2 Grupa I 859838
Paweł Kowal SKO Junior D/2 Grupa I 859840
Kamil Marczyński SKO Junior D/2 Grupa I 859842
Szymon Galikowski SKO Junior D/2 Grupa I 859844
Jakub Bembenek SKO Junior D/2 Grupa I 859856
Bartłomiej Araszewski SKO Junior D/2 Grupa I 859857
Tim Schopiński SKO Junior D/2 Grupa I 863326
Sebastian Piepiora SKO Junior D/2 Grupa I 875424
Bartosz Synoradzki SKO Junior D/2 Grupa I 911343
Hubert Rekowski SKO Junior D/1 Grupa II 771451
Paweł Łangowski SKO Junior D/1 Grupa II 771460
Klaudiusz Ciuk SKO Junior D/1 Grupa II 771475
Kacper Boniecki SKO Junior D/1 Grupa II 771476
Krzysztof Łuszczak SKO Junior D/1 Grupa II 771479
Tobiasz Stanka SKO Junior D/1 Grupa II 771488
Arian Darwish SKO Junior D/1 Grupa II 771502
Nikodem Janas SKO Junior D/1 Grupa II 771507
Jakub Gąsiorowski SKO Junior D/1 Grupa II 771511
Jakub Kumer SKO Junior D/1 Grupa II 771517
Adrian Lewiński SKO Junior D/1 Grupa II 771521
Dawid Sawicki SKO Junior D/1 Grupa II 803557
Piotr Ringwelski SKO Junior D/1 Grupa II 803559
Sylwester Narloch SKO Junior D/1 Grupa II 803560
Damian Mrówczyński SKO Junior D/1 Grupa II 803563
Patryk Lemańczyk SKO Junior D/1 Grupa II 803565
Filip Lemańczyk SKO Junior D/1 Grupa II 803567
Mateusz Gałęzia SKO Junior D/1 Grupa II 803573
Maciej Draszanowski SKO Junior D/1 Grupa II 803579
Artur Adamczyk SKO Junior D/1 Grupa II 803583
Krzysztof Korczyc SKO Junior D/1 Grupa II 803587
Klaudiusz Gostomczyk SKO Junior D/1 Grupa II 803592
Dominik Klauzo SKO Junior D/1 Grupa II 803594
Szymon Szulc SKO Junior D/1 Grupa II 803595
Mateusz Rutkowski SKO Junior D/1 Grupa II 803600
Jakub Kozłowski SKO Junior D/1 Grupa II 803609
Krystian Fojut SKO Junior D/1 Grupa II 803610
Wiktor Waszkiewicz SKO Junior D/1 Grupa II 803614
Dominik Rybacki SKO Junior D/1 Grupa II 803617
Juliusz Kowalczyk SKO Junior D/1 Grupa II 803619
Damian Godlewski SKO Junior D/1 Grupa II 832558
Patryk Litke SKO Junior D/1 Grupa II 832565
Remigiusz Szyman SKO Junior D/1 Grupa II 832579
Filip Król SKO Junior D/1 Grupa II 860062
Szymon Witold Moga SKO Junior D/1 Grupa II 861824
Marcin Rafał Knopek SKO Junior D/1 Grupa II 861986
Przemysław Donczyk SKO Junior D/1 Grupa II 861988
Maksymilian Nowak SKO Junior D/1 Grupa II 867601
Filip Orłowski SKO Junior D/1 Grupa II 875409
Jakub Chrapkowski SKO Junior D/1 Grupa II 877044
Dawid Wysocki Niższe ligi, Pomorski ZPN 771497
Daniel Czaplewski Niższe ligi, Pomorski ZPN 803580
Adam Golik Niższe ligi, Pomorski ZPN 803588
Paweł Dahlke Niższe ligi, Pomorski ZPN 803623
Miłosz Aubrecht Prądzyński Niższe ligi, Pomorski ZPN 832545
Dominik Dobranc Niższe ligi, Pomorski ZPN 832553
Paweł Roszyk Niższe ligi, Pomorski ZPN 832572
Łukasz Wnuk Lipiński Niższe ligi, Pomorski ZPN 860060
Adrian Kiedrowicz Niższe ligi, Pomorski ZPN 860063
Mikołaj Plak Niższe ligi, Pomorski ZPN 860069
Aleksander Welliński Niższe ligi, Pomorski ZPN 803555
Szymon Krzysztof Król Niższe ligi, Pomorski ZPN 850659
Dominik Kosikowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 861993
Filip Krzysztof Kiedrowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 861994
Marcin Czarnowski JD2 gr. V Malbork 803605
Adrian Kosmala JD2 gr. V Malbork 803620
Kacper Paczyński JD2 gr. V Malbork 859830
Filip Piotr Jażdżewski JD2 gr. V Malbork 859832
Jakub Gorlik JD2 gr. V Malbork 859837
Kacper Frąszczak JD2 gr. V Malbork 859848
Dominik Frąszczak JD2 gr. V Malbork 859849
Maksymilian Briegmann JD2 gr. V Malbork 859851
Filip Burczyk JD2 gr. V Malbork 875416
Wojciech Czarnowski JD2 gr. V Malbork 875417
Adrian Gatz JD2 gr. V Malbork 875419
Maciej Mikołajewski JD2 gr. V Malbork 875420
Sebastian Miszewski JD2 gr. V Malbork 875422
Kacper Synak JD2 gr. V Malbork 875423
Jakub Żywicki JD2 gr. V Malbork 875425
Miłosz Robert Bronkowski JD2 gr. V Malbork 911344
Adrian Adam Godlewski JD2 gr. V Malbork 933419
Maksymilian Paweł Tobolski Pomorska Liga Juniorów C2 860065
Dawid Krzysztof Wera Pomorska Liga Juniorów C2 933434
Hubert Stanisław Beski SKO Junior F/1 Grupa II 933373
Tomasz Rybarczyk SKO Junior F/1 Grupa II 933375
Igor Rybarczyk SKO Junior F/1 Grupa II 933376
Franciszek Kosobucki SKO Junior F/1 Grupa II 933386
Remigiusz Lewiński SKO Junior F/1 Grupa II 933389
Arkadiusz Mateusz Beski SKO Junior F/1 Grupa II 933392
Ignacy Rząska SKO Junior F/1 Grupa II 933394
Marcel Łangowski SKO Junior F/1 Grupa II 933398
Michał Pryla SKO Junior F/1 Grupa II 933402
Szymon Skwierawski SKO Junior F/1 Grupa II 933406
Mikołaj Federski SKO Junior F/1 Grupa II 933408
Kacper Federski SKO Junior F/1 Grupa II 933410
Wiktor Wojciech Kowalski SKO Junior F/1 Grupa II 933411
Dominik Borzyszkowski SKO Junior F/1 Grupa II 933413
Mateusz Migulin SKO Junior F/1 Grupa II 933414
Oliwier Krzysztof Maćkowski SKO Junior F/1 Grupa II 933417
Szymon Maksymilian Kujawa SKO Junior F/1 Grupa II 933418
Szymon Noga SKO Junior F/1 Grupa II 944614
Dominik Buszkiewicz SKO Junior F/1 Grupa II 944618
Cezary Lewiński SKO Junior F/1 Grupa II 948057
Kamil Lemańczyk SKO Junior F/1 Grupa II 948059
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06285512
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.