Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

RUCH CHORZÓW SA

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Marek Zieńczuk T-Mobile Ekstraklasa 8199
Marek Szyndrowski T-Mobile Ekstraklasa 13365
Bartosz Jan Brodziński T-Mobile Ekstraklasa 18723
Jakub Kowalski T-Mobile Ekstraklasa 33593
Piotr Stawarczyk T-Mobile Ekstraklasa 44141
Łukasz Surma T-Mobile Ekstraklasa 53267
Jakub Smektała T-Mobile Ekstraklasa 61442
Bartłomiej Babiarz T-Mobile Ekstraklasa 72401
Marcin Malinowski T-Mobile Ekstraklasa 72434
Filip Starzyński T-Mobile Ekstraklasa 92762
Krzysztof Kamiński T-Mobile Ekstraklasa 150320
Mateusz Michał Kwiatkowski T-Mobile Ekstraklasa 159136
Sebastian Janik T-Mobile Ekstraklasa 160405
Maciej Jankowski T-Mobile Ekstraklasa 271888
Patryk Lipski T-Mobile Ekstraklasa 303286
Konrad Korczyński T-Mobile Ekstraklasa 328033
Konrad Mularczyk T-Mobile Ekstraklasa 330658
Grzegorz Kuświk T-Mobile Ekstraklasa 339319
Artur Michał Gieraga T-Mobile Ekstraklasa 339738
Kamil Lech T-Mobile Ekstraklasa 454966
Michał Helik T-Mobile Ekstraklasa 455005
Maciej Urbańczyk T-Mobile Ekstraklasa 455033
Bartosz Włodarczyk T-Mobile Ekstraklasa 455256
Miłosz Trojak T-Mobile Ekstraklasa 468542
Kamil Krzysztof Włodyka T-Mobile Ekstraklasa 500410
Adrian Mrowiec T-Mobile Ekstraklasa 604963
Maciej Sadlok T-Mobile Ekstraklasa 647223
Michał Buchalik T-Mobile Ekstraklasa 665520
Pavel Sultes T-Mobile Ekstraklasa 736246
Daniel Dziwniel T-Mobile Ekstraklasa 895628
Roland Gigolaev T-Mobile Ekstraklasa 955437
Filip Olejniczak III LIGA - PÓŁNOCNA 101094
Hubert Rafał Kotus III LIGA - PÓŁNOCNA 135726
Rafał Stanisławski III LIGA - PÓŁNOCNA 154991
Michał Majda III LIGA - PÓŁNOCNA 157571
Rafał Lubiński III LIGA - PÓŁNOCNA 161613
Dawid Sebastian Gojowczyk III LIGA - PÓŁNOCNA 449737
Michał Tadeusz Szal III LIGA - PÓŁNOCNA 454912
Kamil Bobryk III LIGA - PÓŁNOCNA 455011
Seweryn Derbisz III LIGA - PÓŁNOCNA 465248
Mateusz ... Sikora III LIGA - PÓŁNOCNA 482326
Bartosz Siebert III LIGA - PÓŁNOCNA 626205
Przemysław Węgrzyn III LIGA - PÓŁNOCNA 678517
Kamil Piotr Szczygieł III LIGA - PÓŁNOCNA 688786
Marcin Baszczyński Niższe ligi, Śląski ZPN 8189
Andrzej Niedzielan Niższe ligi, Śląski ZPN 286730
Mindaugas Panka Niższe ligi, Śląski ZPN 384939
Dawid Dariusz Pytlarz Niższe ligi, Śląski ZPN 654249
Sebastian Sadłocha Niższe ligi, Śląski ZPN 695069
Zeljko Djokić Niższe ligi, Śląski ZPN 716336
Michal Peskovic Niższe ligi, Śląski ZPN 736370
Jakub Łukasz Grzybowski Niższe ligi, Śląski ZPN 754988
Nika Narmania Niższe ligi, Śląski ZPN 868942
Alex Beniamin Tyszczak CLJ Grupa C 266675
Sebastian Żukowski CLJ Grupa C 361501
Wiktor Mateusz Usarek CLJ Grupa C 485950
Andrzej Marek Wleciałowski CLJ Grupa C 664744
Kamil Lewandowski ŚLJ Młodszych grupa 1 358103
Daniel Tracz ŚLJ Młodszych grupa 1 461051
Konrad Dawid Kołodziej ŚLJ Młodszych grupa 1 463029
Jakub Żmuda ŚLJ Młodszych grupa 1 463034
Adrian Żurek ŚLJ Młodszych grupa 1 463095
Patryk ... Sikora ŚLJ Młodszych grupa 1 482325
Filip Kruczyński ŚLJ Młodszych grupa 1 491873
Maciej Paweł Żukowski ŚLJ Młodszych grupa 1 626276
Sergiusz Hanel ŚLJ Młodszych grupa 1 641451
Kamil Grabara ŚLJ Młodszych grupa 1 643753
Michał Szpakowski ŚLJ Młodszych grupa 1 647295
Michał Bobryk ŚLJ Młodszych grupa 1 654170
Sebastian Żyłka ŚLJ Młodszych grupa 1 654194
Dominik Lewandowski ŚLJ Młodszych grupa 1 663741
Dawid Adam Piekarski ŚLJ Młodszych grupa 1 685670
Dominik Damian Szol ŚLJ Młodszych grupa 1 685672
Kamil Ogiński ŚLJ Młodszych grupa 1 691443
Łukasz Siedlik ŚLJ Młodszych grupa 1 695580
Kamil Fredyk ŚLJ Młodszych grupa 1 697931
Patryk Stefański ŚLJ Młodszych grupa 1 706180
Daniel Wojciech Skalski ŚLJ Młodszych grupa 1 711233
Łukasz Sylwa ŚLJ Młodszych grupa 1 711241
Bartłomiej Wojciech Wylężek ŚLJ Młodszych grupa 1 711242
Przemysław Broziński ŚLJ Młodszych grupa 1 722557
Jakub Sklorz ŚLJ Młodszych grupa 1 736345
Marcin Głąb ŚLJ Młodszych grupa 1 736353
Łukasz Artur Michalski ŚLJ Młodszych grupa 1 748009
Szymon Wojciech Górecki ŚLJ Młodszych grupa 1 751697
Dominik Mirosław Małkowski ŚLJ Młodszych grupa 1 752140
Adam Gamrat ŚLJ Młodszych grupa 1 796342
Bartosz Koczy ŚLJ Młodszych grupa 1 881612
Gabor Straka Niższe ligi, Śląski ZPN 647221
Mateusz Bogusz ŚLT 2001 grupa 1 691408
Jakub Robert Gnojczewski ŚLT 2001 grupa 1 751646
Dawid Marek Klimek ŚLT 2001 grupa 1 751648
Patryk Dawid Wojda ŚLT 2001 grupa 1 751655
Mateusz Przybył ŚLT 2001 grupa 1 751667
Kamil Kurek ŚLT 2001 grupa 1 758376
Dawid Grzyb ŚLT 2001 grupa 1 769016
Marcel Owsiński ŚLT 2001 grupa 1 769020
Bartosz Litkowski ŚLT 2001 grupa 1 769023
Jakub Rudek ŚLT 2001 grupa 1 769025
Dominik Kaletka ŚLT 2001 grupa 1 769029
Dawid Mazurek ŚLT 2001 grupa 1 769037
Patryk Milkiewicz ŚLT 2001 grupa 1 769039
Remigiusz Bogacz ŚLT 2001 grupa 1 769041
Bartosz Gieroń ŚLT 2001 grupa 1 769043
Paweł Kuziel ŚLT 2001 grupa 1 769044
Jakub Szurma ŚLT 2001 grupa 1 769045
Rafał Sak ŚLT 2001 grupa 1 769048
Tymoteusz Jaśko ŚLT 2001 grupa 1 773114
Marek Gierut ŚLT 2001 grupa 1 773115
Jakub Termin ŚLT 2001 grupa 1 773118
Jakub Filip Tobor ŚLT 2001 grupa 1 830727
Jakub Rodasik Śląska Liga Trampkarzy 1999 691429
Dominik Pisarek Śląska Liga Trampkarzy 1999 742440
Albert Jerzy Piwko Śląska Liga Trampkarzy 1999 751627
Bartosz Tomasz Nowakowski Śląska Liga Trampkarzy 1999 752148
Rafał Jan Pawlas Śląska Liga Trampkarzy 1999 752153
Maciej Grzegorz Sadlak Śląska Liga Trampkarzy 1999 752156
Daniel Mariusz Olszewski Śląska Liga Trampkarzy 1999 755514
Jakub Bielecki Śląska Liga Trampkarzy 1999 777103
Kamil Przybysz Śląska Liga Trampkarzy 1999 779970
Damian Mateusz Kowalczyk Śląska Liga Trampkarzy 1999 796970
Paweł Starzyński Śląska Liga Trampkarzy 1999 812486
Patryk Janusz Korzec Śląska Liga Trampkarzy 1999 820394
Mateusz Machała Śląska Liga Trampkarzy 1999 829821
Bartłomiej Kulejewski Śląska Liga Trampkarzy 1999 829880
Przemysław Bargiel Śląska Liga Trampkarzy 1999 829894
Alexander Jan Gawron Regionalna Liga Juniorów gr. 3 711214
Maciej Krupop Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 749386
Maciej Jakub Michalski Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 751650
Oskar Aleks Wydra Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 751658
Konrad Cholewa Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 766977
Bartosz Gąsior Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 767122
Tomasz Hołoś Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 829844
Paweł Schulke Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 829854
Damian Paszek Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 829875
Michał Mrozek Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 829882
Artur Jabłonka Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 829883
Łukasz Patryk Tomecki Katowice - Tramp. 2000 grupa 1 926066
Dominik Rafał Pasikowski Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 760299
Bartosz Spodzieja Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 806720
Jakub Stępień Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 806725
Szymon Baron Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 806727
Nikodem Błażej Kokot Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 846993
Nikodem Dąbkowski Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 846995
Jakub Marcin Siwek Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 846996
Benedykt Eligiusz Janikowski Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 846997
Michał Maruszczyk Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 846998
Kamil Tomasz Lankocz Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 846999
Wiktor Norbert Zarzycki Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 847003
Dominik Niemczyk Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 847006
Jakub Jan Dobias Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 847010
Łukasz Andrzej Krysiak Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 847014
Michał Rafał Trocer Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 847018
Jakub Słowikowski Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 847200
Krzysztof Radosław Żerdziński Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 854124
Dawid Szymczyk Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 937259
Bartosz Skop Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 834611
Adrian Dariusz Matys Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 834628
Ksawery Kwiatkowski Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 834646
Olaf Czogiel Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 834671
Rafał Czajor Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 866608
Dominik Janusz Andres Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 914553
Wiktor Arkadiusz Cieśla Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 914556
Kamil Bartosz Góralczyk Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 914562
Dominik Paweł Mosielski Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 914568
Igor Adam Olszewski Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 914572
Filip Dawid Parkitny Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 914576
Bartosz Pikulski Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 914581
Marcel Krzysztof Wawrzyniuk Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 915048
Mateusz Marek Wojtek Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 915062
Aleks Marcin Grzyb Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 915072
Michał Krzysztof Bryja Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 915081
Olivier Samuel Dańko Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 915480
Maksymilian Janicki Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 915492
Damian Parchettka Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 918154
Piotr Wach Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 918184
Dawid Rafał Paprotny Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 918185
Dawid Domagała Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 918186
Adrian Orliński Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 918187
Dominik Maksymilian Szczepaniak Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 918188
Mateusz Wiedemann Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 918192
Szymon Rafał Nycek Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 918194
Bartosz Przywara Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 918217
Jan Kudlek Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 930428
Mateusz Drabina Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 930441
Oskar Patryk Palka Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 930453
Jakub Cichoń Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 930458
Kamil Krawczyk Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 930462
Brajan Robert Krasowiecki Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 930953
Benjamin Smagorowicz Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 931979
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06285512
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.