Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

KS ROZWÓJ KATOWICE

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Maciej Ropiejko Puchar Polski 3167
Tadeusz Tyc Puchar Polski 4207
Karol Eryk Płonka Puchar Polski 69116
Łukasz Winiarczyk Puchar Polski 70188
Dawid Domański Puchar Polski 70749
Robert Mandrysz Puchar Polski 72352
Rafał Jan Wawrzyńczok Puchar Polski 72416
Robert Sebastian Tkocz Puchar Polski 72469
Damian Sebastian Gacki Puchar Polski 72580
Maciej Przemysław Budka Puchar Polski 72702
Bartosz Gocyk Puchar Polski 73497
Adrian Sebastian Świerczyński Puchar Polski 141125
Maciej Michał Wolny Puchar Polski 263264
Michał Gałecki Puchar Polski 270114
Fabian Piasecki Puchar Polski 347721
Wojciech Król Puchar Polski 451202
Mateusz Sławik Puchar Polski 490101
Piotr Andrzej Barwiński Puchar Polski 645083
Sebastian Gielza Puchar Polski 647443
Damian Mielnik Puchar Polski 647446
Przemysław Artur Gałecki Puchar Polski 665256
Szymon Kapias Puchar Polski 667268
Bartosz Nowotnik Puchar Polski 685373
Przemysław Patryk Szkatuła Puchar Polski 717503
Jacek Jarnot ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 69059
Karol Kotowski ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 69062
Arkadiusz Kotlarz ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 69064
Tomasz Ornatowski ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 69066
Mateusz Wiejacki ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 69075
Paweł Zieliński ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 69077
Daniel Józef Paszek ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 70610
Karol Jakubczyk ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 90941
Marcin Rosiński ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 92482
Mateusz Szymon Żytka ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 266621
Piotr Władysław Drabiec ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 269980
Maciej Maćkiw ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 270002
Łukasz Mateusz Szlachcic ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 270003
Patryk Robert Ciastuła ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 270007
Patryk Michał Dąbrowski ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 270010
Piotr Aniśko ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451195
Damian Buda ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451196
Michał Grychtoł ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451198
Jakub Kopczyk ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451200
Adam Kusiak ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451203
Konrad Nowak ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451205
Przemysław Szymiński ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451207
Dariusz Wencel ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451208
Adam Żak ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451210
Daniel Jacenik ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 451217
Kamil ... Jędryka ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 465632
Łukasz ... Kut ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 465643
Kamil Dominik Szostek ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 465651
Łukasz Zbigniew Baran ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 465658
Marcin Kępski ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 471312
Krzysztof Soch ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 641438
Mateusz Adrian Zamojda ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 674761
Michał Łoboda ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 674762
Sebastian Faber ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 674764
Damian Czapliński ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 674767
Robert Marian Pyrlik ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 685126
Piotr Kamil Hadaś ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 685128
Patryk Florsz ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 685129
Dawid Mateusz Grociak ŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH 685133
Jakub Maciejewski KLASA OKRĘGOWA grupa 2 268518
Dawid Piotr Jakubczyk KLASA OKRĘGOWA grupa 2 321245
Marcin Siwy KLASA OKRĘGOWA grupa 2 451141
Michał Łucki KLASA OKRĘGOWA grupa 2 451191
Marcin Nawrot KLASA OKRĘGOWA grupa 2 451192
Mateusz Wróbel KLASA OKRĘGOWA grupa 2 451209
Daniel Maciej Adamczyk KLASA OKRĘGOWA grupa 2 454835
Mirosław Tarabasz KLASA OKRĘGOWA grupa 2 729528
Łukasz Dominik Przecherka KLASA OKRĘGOWA grupa 2 898718
Rafał Gabzdyl Niższe ligi, Śląski ZPN 451189
Marcin Jaszczuk Niższe ligi, Śląski ZPN 451562
Krzysztof Krężel Niższe ligi, Śląski ZPN 454874
Tomasz Stranc Niższe ligi, Śląski ZPN 648014
Wojciech Adam Dziura Niższe ligi, Śląski ZPN 665255
Jakub ... Paszek Regionalna Liga Juniorów gr. 1 641035
Olaf Wojciech Buja Regionalna Liga Juniorów gr. 1 645084
Bartosz Jerzy Golik Regionalna Liga Juniorów gr. 1 645085
Dawid Kozłowski Regionalna Liga Juniorów gr. 1 645092
Tomasz Kołek Regionalna Liga Juniorów gr. 1 653966
Filip Starczewski Regionalna Liga Juniorów gr. 1 685379
Fabian Szczepan Wlaź Regionalna Liga Juniorów gr. 1 691814
Daniel Jan Wieczorek Regionalna Liga Juniorów gr. 1 691817
Bartosz Roszer Regionalna Liga Juniorów gr. 1 691827
Jakub Artur Michalik Regionalna Liga Juniorów gr. 1 691842
Daniel Ryszard Michalik Regionalna Liga Juniorów gr. 1 691845
Dominik Patryk Górecki Regionalna Liga Juniorów gr. 1 691856
Mateusz Jakub Grela Regionalna Liga Juniorów gr. 1 691859
Kamil Krzysztof Adamczyk Regionalna Liga Juniorów gr. 1 691862
Michał Giza Regionalna Liga Juniorów gr. 1 767984
Mateusz Kansy Regionalna Liga Juniorów gr. 1 802627
Maciej Roman Kowalewski Regionalna Liga Juniorów gr. 1 866495
Adrian Patryk Pietrzyk Regionalna Liga Juniorów gr. 1 866496
Bartłomiej Łukasz Długosz Regionalna Liga Juniorów gr. 1 866497
Michał Stanisław Słapek Regionalna Liga Juniorów gr. 1 876674
Kamil Włochyński Regionalna Liga Juniorów gr. 1 907013
Marcin Damian Wicik Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 641794
Daniel Krawczyk Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 641806
Michał Mateusz Łusiak Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 641809
Rafał Damian Bulanda Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 645082
Marcin Grolik Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 645086
Oskar Korszeń Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 645090
Konrad Odziemek Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 645095
Dawid Adam Polcyn Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 645096
Maciej Radziejewski Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 645097
Kamil Tomasz Warzybok Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 645122
Paweł Klonowski Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 653965
Martin Dziembała Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 653988
Dawid Eugeniusz Bromboszcz Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 680095
Beniamin Mateusz Sobkiewicz Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 685112
Sławomir Wojciech Lato Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 798610
Tomasz Mateusz Broniewicz Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 801180
Przemysław Jan Żemła Okręgowa Liga Juniorów gr. 1 801183
Patryk Janik Niższe ligi, Śląski ZPN 645087
Michał Ryszard Rembisz Niższe ligi, Śląski ZPN 691831
Karol Konrad Malcer Niższe ligi, Śląski ZPN 691846
Bartłomiej Jan Konieczny Niższe ligi, Śląski ZPN 645088
Dawid Buchta Regionalna Liga Juniorów gr. 3 689531
Dennis Srokosz Regionalna Liga Juniorów gr. 3 689558
Jakub Borowski Regionalna Liga Juniorów gr. 3 740370
Rafał Duda Regionalna Liga Juniorów gr. 3 740379
Wiktor Duma Regionalna Liga Juniorów gr. 3 740383
Maksymilian Godula Regionalna Liga Juniorów gr. 3 740386
Kacper Janoska Regionalna Liga Juniorów gr. 3 740392
Daniel Książek Regionalna Liga Juniorów gr. 3 740398
Kamil Lewandowski Regionalna Liga Juniorów gr. 3 740402
Oktawian Wolny Regionalna Liga Juniorów gr. 3 740415
Adam Zapa Regionalna Liga Juniorów gr. 3 740416
Radosław Sokół Regionalna Liga Juniorów gr. 3 768556
Damian Pyzik Regionalna Liga Juniorów gr. 3 782522
Mateusz Bartosz Muller Regionalna Liga Juniorów gr. 3 845823
Marcin Kremer Regionalna Liga Juniorów gr. 3 845825
Patryk Krzysztof Sikiewicz Regionalna Liga Juniorów gr. 3 845827
Michał Robert Kugaj Regionalna Liga Juniorów gr. 3 892435
Kamo Vardanyan Regionalna Liga Juniorów gr. 3 911427
Adam Lewandowski Regionalna Liga Juniorów gr. 3 911439
Daniel Mirosław Kaletka Regionalna Liga Juniorów gr. 3 949048
Kamil Oskar Orłów Regionalna Liga Juniorów gr. 3 960029
Jakub Kowalczyk Niższe ligi, Śląski ZPN 740395
Bartosz Skowroński Niższe ligi, Śląski ZPN 759294
Łukasz Pawlak Niższe ligi, Śląski ZPN 802630
Dominik Matys Śląska Liga Trampkarzy 2000 740403
Dawid Witek Śląska Liga Trampkarzy 2000 740411
Mateusz Grzegorz Grogor Śląska Liga Trampkarzy 2000 751647
Borys Bednarz Śląska Liga Trampkarzy 2000 765091
Olivier Lazar Śląska Liga Trampkarzy 2000 768524
Patryk Henryk Gembicki Śląska Liga Trampkarzy 2000 768530
Daniel Patryk Kamiński Śląska Liga Trampkarzy 2000 768531
Dawid Kuraś Śląska Liga Trampkarzy 2000 768533
Bartosz Wojciech Marchewka Śląska Liga Trampkarzy 2000 768537
Sebastian Tomasz Olszewski Śląska Liga Trampkarzy 2000 768540
Szymon Franciszek Zielonka Śląska Liga Trampkarzy 2000 768545
Adam Paweł Warzecha Śląska Liga Trampkarzy 2000 768562
Tomasz Wroza Śląska Liga Trampkarzy 2000 769083
Paweł Piotr Zgodziński Śląska Liga Trampkarzy 2000 769088
Bartosz Kuliński Śląska Liga Trampkarzy 2000 770577
Jakub Kamil Machowicz Śląska Liga Trampkarzy 2000 836026
Kacper Aleksander Tabiś Śląska Liga Trampkarzy 2000 911434
Arkadiusz Michalak Śląska Liga Trampkarzy 2000 941793
Marcin Paweł Kucharczyk Śląska Liga Trampkarzy 2000 950190
Mateusz Wolner Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 740413
Rafał Łukasz Stolorz Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768019
Paweł Piotr Czempka Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768547
Jan Paweł Dunaszewski Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768548
Igor Jesionek Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768551
Amadeusz Wlademar Musiał Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768554
Jakub Stadnik Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768558
Tomasz Marek Stadnik Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768559
Piotr Grzegorz Szymański Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768560
Wojciech Widera Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768564
Filip Zbigniew Ziarkowski Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 768565
Franciszek Leonard Natanek Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 769076
Mateusz Kornatowski Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 769079
Piotr Mariusz Gazda Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 804771
Dawid Sikiewicz Katowice - Tramp. 2000 grupa 2 845817
Nordin Friakh Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 750929
Bartosz Neugebauer Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 750952
Adam Pochopin Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 751053
Kamil Wołosowicz Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 751150
Kacper Drzewiecki Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 764792
Marcel Jany Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 764807
Piotr Kania Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 764831
Jakub Kawała Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 764837
Jakub Łyniewski Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 764840
Fabian Matuszczyk Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 764843
Michał Pogrzeba Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 764851
Kacper Zalewski Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 764881
Igor Wojtala Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 773496
Oliwier Gasz Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 801184
Wojciech Jończyk Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 801190
Daniel Stach Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 820227
Patryk Golczuk Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 822674
Karol Wojciech Małecki Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 836243
Bartosz Krystian Baranowicz Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 838497
Kajetan Osajda Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 865116
Patryk Szczuka Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 900784
Mateusz Gubała Katowice - Tramp. 2002 grupa 2 900785
Szymon Widera Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 770557
Jakub Eksner Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 821162
Marcin Sokołowski Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 828500
Tomasz Sokołowski Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 828502
Rafał Krzysztof Mucha Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 835227
Dawid Chlebik Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 882550
Dawid Bursztynowicz Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917448
Adrian Chłap Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917453
Jan Gałuszka Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917457
Karol Grajek Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917459
Dawid Kalus Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917464
Mikołaj Kulpiński Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917466
Robert Marcinków Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917467
Wojciech Primus Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917473
Maciej Ptok Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917475
Mateusz Rosół Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917478
Filip Sontowski Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 917480
Aleksander Wójcik Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 920844
Bartosz Olszyk Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 920846
Dawid Daniel Katowice - Tramp. 2003 grupa 1 920852
Mateusz Chmarek Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 770559
Jan Antoni Bajorek Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920712
Juliusz Jarosław Bryła Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920725
Oskar Oliwier Brzeziński Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920737
Mateusz Jakub Lato Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920748
Szymon Paweł Ludwiczak Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920751
Oliver Jan Roman Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920754
Radosław Norbert Stałęga Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920760
Patryk Śmiłowski Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920766
Cezary Ziarkowski Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920773
Nikodem Jacek Zielonka Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 920777
Marcel Krzysztof Adamczyk Katowice - Tramp. 2003 grupa 2 947727
Mateusz Bałos Katowice - Trampkarze 2005 929788
Oliwier Buchczik Katowice - Trampkarze 2005 929789
Fabian Cieślar Katowice - Trampkarze 2005 929792
Wojciech Bartosz Hebda Katowice - Trampkarze 2005 929793
Jakub Walerian Jakubowski Katowice - Trampkarze 2005 929802
Igor Damian Jezioro Katowice - Trampkarze 2005 929806
Jakub Jan Kurtok Katowice - Trampkarze 2005 929809
Miłosz Machalski Katowice - Trampkarze 2005 929813
Grzegorz Michał Pasterny Katowice - Trampkarze 2005 929815
Tomasz Jacek Piniecki Katowice - Trampkarze 2005 929823
Jan Franciszek Rodziewicz Katowice - Trampkarze 2005 929824
Bartosz Skowron Katowice - Trampkarze 2005 929826
Serafin Amadeusz Zakrzewski Katowice - Trampkarze 2005 929827
Maksymilian Leon Zieliński Katowice - Trampkarze 2005 929829
Paweł Grzegorz Pająk Katowice - Trampkarze 2005 929836
Iwo Jarosław Kacprzak Katowice - Trampkarze 2005 929838
Bartosz Michał Popenda Katowice - Trampkarze 2005 947728
Krzysztof Franciszek Mazur Katowice - Trampkarze 2005 947729
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06297441
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.