Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

MKS "OSKAR" PRZYSUCHA

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Adam Mieczyław Najdzik IV Liga gr. II 35261
Michał Gil IV Liga gr. II 37257
Konrad Piotr Siwek IV Liga gr. II 45093
Marcin Binkowski IV Liga gr. II 46098
Adam Płuciennik IV Liga gr. II 46100
Grzegorz Obuch IV Liga gr. II 46106
Jakub Sapieja IV Liga gr. II 46107
Patryk Gil IV Liga gr. II 48356
Bartłomiej Książek IV Liga gr. II 49250
Piotr Robert Skałbania IV Liga gr. II 58844
Mateusz Adam Jaworski IV Liga gr. II 58856
Paweł Maciejczak IV Liga gr. II 58904
Patryk Damian Zięba IV Liga gr. II 58969
Wojciech Dariusz Serodziński IV Liga gr. II 84571
Mariusz Jan Moskwa IV Liga gr. II 93855
Mateusz Paweł Deka IV Liga gr. II 93941
Michał Lament IV Liga gr. II 151861
Piotr Przepiórka IV Liga gr. II 287689
Daniel Siwek IV Liga gr. II 294289
Karol Kucharski IV Liga gr. II 419842
Dominik Dąbrowski IV Liga gr. II 443817
Kamil Lewiński IV Liga gr. II 444777
Paweł Stanisław Kowalczyk IV Liga gr. II 644358
Mariusz Paweł Pałgan Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 46125
Patryk Wajszczuk Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 50331
Patryk Bartosiak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 58859
Grzegorz Robert Tomasik Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 60544
Maciej Andrzej Kusztal Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 60545
Mateusz Kszczotek Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 60648
Przemysław Pęzik Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 303938
Michał Piotr Wiórkiewicz RADOM JST U-19 (95/96) GR I 326095
Adrian Maciej Wełpa RADOM JST U-19 (95/96) GR I 326910
Bartosz Wojciech Masłowski RADOM JST U-19 (95/96) GR I 326919
Daniel Wiktor Konieczny RADOM JST U-19 (95/96) GR I 326920
Patryk Dominik Czyżykowski RADOM JST U-19 (95/96) GR I 452617
Kamil Mirecki RADOM JST U-19 (95/96) GR I 619849
Kacper Artur Modrzecki RADOM JST U-19 (95/96) GR I 650676
Filip Suder RADOM JST U-19 (95/96) GR I 696462
Adam Maciej Woźniak RADOM JST U-19 (95/96) GR I 722820
Maciej Łukasz Listkiewicz RADOM JST U-19 (95/96) GR I 857818
Łukasz Skałban RADOM JST U-19 (95/96) GR I 857824
Mikołaj Socha RADOM JST U-19 (95/96) GR I 857826
Norbert Witczak RADOM JST U-19 (95/96) GR I 857866
Kuba Włodarczyk RADOM JST U-19 (95/96) GR I 908696
Kamil Neska RADOM JST U-19 (95/96) GR I 908700
Błażej Ciecierski RADOM JST U-19 (95/96) GR I 908705
Mateusz Włodarczyk Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 326908
Jakub Kołsut Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 326922
Adrian Piotr Ptaszek Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 452671
Łukasz Figlarz Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 619854
Karol Zaraś Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 696455
Mateusz Skałban Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 722813
Norbert Witek Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 845400
Artur Dominik Sala Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 857823
Dominik Socha RADOM U-16 (1998) I 619828
Maciej Dawid Nowak RADOM U-16 (1998) I 619837
Adam Plaskota RADOM U-16 (1998) I 683885
Sebastian Sikora RADOM U-16 (1998) I 683888
Dawid Bielecki RADOM U-16 (1998) I 760634
Mateusz Bartłomiej Czyżykowski RADOM U-16 (1998) I 760639
Błażej Kozłowski RADOM U-16 (1998) I 760653
Dawid Jurczak RADOM U-16 (1998) I 760657
Jan Matynia RADOM U-16 (1998) I 760665
Michał Pałgan RADOM U-16 (1998) I 760667
Patryk Skalski RADOM U-16 (1998) I 760669
Dawid Witczak RADOM U-16 (1998) I 760673
Bartłomiej Włodarczyk RADOM U-16 (1998) I 760677
Mateusz Walasik RADOM U-16 (1998) I 777407
Dominik Krzysztof Arkabuz RADOM U-16 (1998) I 777408
Pawel Kapusta RADOM U-16 (1998) I 807324
Błażej Kowalski RADOM U-16 (1998) I 807326
Mateusz Listkiewicz RADOM U-16 (1998) I 807328
Paweł Zbigniew Lipiński RADOM U-16 (1998) I 807331
Piotr Chylak RADOM U-16 (1998) I 808764
Mateusz Iskrzyński RADOM U-16 (1998) I 834515
Filip Czyżewski RADOM U-16 (1998) I 857805
Krystian Telus RADOM U-16 (1998) I 857885
Daniel Witczak RADOM U-16 (1998) I 857899
Dawid Jakub Bogdański RADOM U-16 (1998) I 877293
Jakub Czyżykowski RADOM U-16 (1998) I 909504
Kacper Wolański RADOM U-16 (1998) I 909536
Norbert Drab RADOM U-16 (1998) I 917797
Adam Wasilewski RADOM U-16 (1998) I 933842
Bartosz Seta RADOM U-13 (2001) II A 757524
Jakub Norek RADOM U-13 (2001) II A 757529
Jakub Zabroń RADOM U-13 (2001) II A 907098
Wojciech Płuciennik RADOM U-13 (2001) II A 908156
Jakub Piotr Kunecki RADOM U-13 (2001) II A 908172
Piotr Jakub Jakubczyk RADOM U-13 (2001) II A 908184
Kamil Jan Lebiecki RADOM U-13 (2001) II A 908637
Piotr Chylak RADOM U-13 (2001) II A 908641
Rafał Zieliński RADOM U-13 (2001) II A 908648
Igor Wielgo RADOM U-13 (2001) II A 908652
Kacper Ślęzak RADOM U-13 (2001) II A 908653
Marcin Karol Łękawski RADOM U-13 (2001) II A 908656
Mateusz Jankowski RADOM U-13 (2001) II A 908658
Kacper Grudzień RADOM U-13 (2001) II A 908661
Jakub Grzegorz Kwiecień RADOM U-13 (2001) II A 908667
Damian Adam Rał RADOM U-13 (2001) II A 908670
Hubert Edward Wójcicki RADOM U-13 (2001) II A 908673
Dawid Pakosz RADOM U-13 (2001) II A 908676
Jakub Pakosz RADOM U-13 (2001) II A 908679
Dawid Jakub Krzemiński RADOM U-13 (2001) II A 943329
Oskar Kutyba RADOM U-13 (2001) II A 943330
Patryk Kusztal Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 760649
Patryk Walasik Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 807330
Andrzej Świdros Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 857807
Dominik Marek Roszczyk Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 857808
Karol Gajewiak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 857810
Mateusz Kilijanek Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 857813
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

03005445
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.