Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

KS "ZAMŁYNIE" RADOM

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Przemysław Jakub Adamczyk RADOM Klasa A gr I 45547
Łukasz Mariusz Ławrecki RADOM Klasa A gr I 45551
Michał Kogut RADOM Klasa A gr I 45553
Marcin Paweł Trojanowski RADOM Klasa A gr I 45557
Krzysztof Wojciech Banaszkiewicz RADOM Klasa A gr I 45561
Maciej Hajduk RADOM Klasa A gr I 46168
Sebastian Michałek RADOM Klasa A gr I 46190
Kamil Jasiński RADOM Klasa A gr I 58829
Jakub Kogut RADOM Klasa A gr I 58901
Sylwester Sokół RADOM Klasa A gr I 59077
Tomasz Kołodziejczyk RADOM Klasa A gr I 148663
Bartosz Nosowski RADOM Klasa A gr I 150204
Bartłomiej Grymuła RADOM Klasa A gr I 152897
Damian Żurowski RADOM Klasa A gr I 271127
Tomasz Federowicz RADOM Klasa A gr I 305265
Damian Sylwester Kaleta RADOM Klasa A gr I 320051
Mateusz Góralski RADOM Klasa A gr I 497177
Mateusz Kopycki RADOM Klasa A gr I 754297
Mateusz Paluch RADOM Klasa A gr I 758238
Krzysztof Wierzbicki RADOM Klasa A gr I 785692
Przemysław Andrzej Gajos II MLJmł. 92 60277
Karol Kanecki II MLJmł. 92 155597
Andrzej Baryłkiewicz II MLJmł. 92 319220
Rafał Skrzypczyk II MLJmł. 92 319238
Konrad Molga II MLJmł. 92 319242
Norbert Czwarno II MLJmł. 92 319245
Mateusz Rutkowski II MLJmł. 92 319255
Paweł Knap II MLJmł. 92 319257
Tomasz Zygmunt II MLJmł. 92 319260
Damian Szwaczyk II MLJmł. 92 319266
Kamil Centka II MLJmł. 92 319272
Maciej Pietrasiewicz II MLJmł. 92 319284
Maciej Wojcieszek II MLJmł. 92 319293
Piotr Szpakowski II MLJmł. 92 323794
Damian Bednarczyk II MLJmł. 92 323799
Jarosław Staga II MLJmł. 92 323804
Dominik Bąk II MLJmł. 92 326255
Mateusz Stefański II MLJmł. 92 326264
Adam Rębiś II MLJmł. 92 330711
Konrad Wołoszyn II MLJmł. 92 330722
Marcin Boroch II MLJmł. 92 416690
Damian Wilkowski II MLJmł. 92 416692
Daniel Jakubiak II MLJmł. 92 416695
Mikołaj Nowak II MLJmł. 92 419085
Mateusz Jarosław Samuś II MLJmł. 92 463677
Krzysztof Gibała II MLJmł. 92 468976
Dorota Bożena Wieczorek II Liga Kobiet 61033
Anna Adamczyk II Liga Kobiet 157524
Sylwia Marcinkowska II Liga Kobiet 157793
Katarzyna Ścibisz II Liga Kobiet 387183
Paulina Kutera II Liga Kobiet 468977
Anna Okrój II Liga Kobiet 476481
Magdalena Okrój II Liga Kobiet 476484
Wioletta Emanuela Tkaczyk II Liga Kobiet 498181
Anita Snopczyńska II Liga Kobiet 498243
Aleksandra Ewa Dobrowolska II Liga Kobiet 645419
Sylwia Stąpor II Liga Kobiet 650620
Katarzyna Rojek II Liga Kobiet 656697
Sylwia Rylska-Pytka II Liga Kobiet 699588
Marta Anna Wilk II Liga Kobiet 712569
Oliwia Janas II Liga Kobiet 728587
Karina Anna Czubak II Liga Kobiet 734159
Wiktoria Anna Pawlak II Liga Kobiet 789185
Katarzyn Kupidura II Liga Kobiet 798669
Karolina Boruch II Liga Kobiet 799769
Diana Oliwia Glegoła II Liga Kobiet 812295
Dżesika Iga Wieczorek II Liga Kobiet 813511
Kamila Leśniewska II Liga Kobiet 818256
Wiktoria Karolina Paćko II Liga Kobiet 869558
Karolina Kołtuniak II Liga Kobiet 904230
Joanna Różalska Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 288736
Angelika Prokopowicz Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 643188
Elwira Gielniowska Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 647379
Weronika Kinga Wiewiór Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 714495
Dominika Rybińska Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 731652
Agata Anna Jezuita Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 813510
Łukasz Papuć Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 305252
Wojciech Puchalski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 319164
Arkadiusz Zgutka Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 319377
Łukasz Hernik Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 807485
Bartosz Wojciech Sitek RADOM JST U-19 (95/96) GR I 319761
Oskar Barszczewski RADOM JST U-19 (95/96) GR I 477614
Łukasz Zwolski RADOM JST U-19 (95/96) GR I 619093
Marek Skrok RADOM JST U-19 (95/96) GR I 652973
Alan Rusinowicz RADOM JST U-19 (95/96) GR I 682814
Ernest Krok RADOM JST U-19 (95/96) GR I 754329
Leszek Białkowski RADOM JST U-19 (95/96) GR I 758219
Radosław Trzosek RADOM JST U-19 (95/96) GR I 788304
Dawid Czpak RADOM JST U-19 (95/96) GR I 845296
Krystian Maliszewski RADOM JST U-19 (95/96) GR I 845302
Bartłomiej Romanowski RADOM JST U-19 (95/96) GR I 845322
Kamil Kowalczyk RADOM JST U-19 (95/96) GR I 852786
Marcin Pater RADOM JST U-19 (95/96) GR I 852805
Bartłomiej Pytka RADOM JST U-19 (95/96) GR I 857047
Kacper Wieczorek RADOM JST U-19 (95/96) GR I 857049
Mateusz Ciupa Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 415849
Dawid Kołodziejczyk Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 654435
Andrzej Kotulski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 659339
Filip Skuza Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 659434
Michał Laskowski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 690414
Piotr Łuczak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 772057
Jakub Komór Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 779375
Piotr Majdański Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 785693
Damian Sosnowski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 787397
Eryk Orzechowski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 845310
Szymon Pikiewicz Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 845317
Mateusz Płachta Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 857050
Patryk Leśniewski RADOM JM U-16 (98) I 687165
Ernest Figura RADOM JM U-16 (98) I 693563
Kacper Szczepanik RADOM JM U-16 (98) I 740974
Jan Dudziński RADOM JM U-16 (98) I 764367
Damian Kucharczyk RADOM JM U-16 (98) I 812300
Jerzy Edward Baran RADOM JM U-16 (98) I 812305
Oskar Kwiecień RADOM JM U-16 (98) I 816879
Paweł Urwalski RADOM JM U-16 (98) I 816880
Jan Bielicki RADOM JM U-16 (98) I 833704
Patryk Kołodziejczyk RADOM JM U-16 (98) I 833725
Cezary Korcz RADOM JM U-16 (98) I 845340
Maciej Jakubowski RADOM JM U-16 (98) I 857055
Dominik Brewczyński RADOM JM U-16 (98) I 865291
Mateusz Leśniewski RADOM JM U-16 (98) I 887315
Dawid Bogucki RADOM JM U-16 (98) I 887316
Bartosz Nalepa RADOM JM U-16 (98) I 887323
Oskar Jaroszek RADOM JM U-16 (98) I 890218
Mateusz Lewandowski RADOM JM U-16 (98) I 905357
Mateusz Nowak RADOM JM U-16 (98) I 905360
Radosław Figura RADOM JM U-16 (98) I 905372
Dominik Sebastian Kiełczykowski RADOM JM U-16 (98) I 905376
Karol Maciej Urbański RADOM JM U-16 (98) I 905380
Bartosz Dębiec RADOM JM U-16 (98) I 906997
Przemysław Węglarz RADOM U-16 (1998) II 758858
Mikołaj Klochowicz RADOM U-16 (1998) II 888482
Adrian Grzmil Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 812299
Bartosz Paśniewski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 812301
Piotr Marciniak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 812302
Robert Suski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 812303
Jakub Maciej Pyszczek Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 812304
Bartłomiej Prokop Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 812306
Michał Boryń Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 812307
Patryk Krajewski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 833709
Wojciech Kopera Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 833720
Dominik Bielecki Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 845345
Dawid Frankiewicz Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 857059
Marek Jusiak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 865287
Kamil Odzimkowski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 865288
Krystian Firlej Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 865290
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

03243877
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.