Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

GARBARNIA KĘPICE KS

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Karol Piotr Kostuch Słupska Klasa A Grupa I 29804
Marcin Pelowski Słupska Klasa A Grupa I 30378
Arkadiusz Dudziak Słupska Klasa A Grupa I 93794
Mateusz Tomasz Trzeciński Słupska Klasa A Grupa I 93796
Ernest Józef Czelewicz Słupska Klasa A Grupa I 136382
Emil Giszka Słupska Klasa A Grupa I 142078
Marcin Adam Dembiński Słupska Klasa A Grupa I 144913
Kamil Jonasz Sawicz Słupska Klasa A Grupa I 275408
Dominik Józef Szczepkowski Słupska Klasa A Grupa I 328241
Łukasz Grzegorz Domaszk Słupska Klasa A Grupa I 329729
Gracjan Paweł Brzeziński Słupska Klasa A Grupa I 432402
Kamil Mirosław Domaszk Słupska Klasa A Grupa I 432403
Damian Jacek Orłowski Słupska Klasa A Grupa I 432408
Adrian Rakoczy Słupska Klasa A Grupa I 432411
Kamil Przemysław Rychter Słupska Klasa A Grupa I 432412
Krystian Sieradzki Słupska Klasa A Grupa I 432413
Patryk Sieradzki Słupska Klasa A Grupa I 432414
Paweł Maciej Skowroński Słupska Klasa A Grupa I 432415
Adrian Śledż Słupska Klasa A Grupa I 432417
Patryk Lubiński Słupska Klasa A Grupa I 432691
Oskar Pelowski Słupska Klasa A Grupa I 432693
Tobiasz Edward Jachna Słupska Klasa A Grupa I 434415
Daniel Poniński Słupska Klasa A Grupa I 434417
Miłosz Dwulit Słupska Klasa A Grupa I 436065
Rafał Krzysztof Lubiński Słupska Klasa A Grupa I 436069
Krystian Jan Stol Słupska Klasa A Grupa I 436073
Jakub Emil Dwulit Słupska Klasa A Grupa I 617915
Fabian Tymoteusz Żyła Słupska Klasa A Grupa I 652013
Patryk Fabian Żyła Słupska Klasa A Grupa I 652015
Dominik Małyszek Słupska Klasa A Grupa I 658268
Łukasz Wirwicki Słupska Klasa A Grupa I 679633
Marcin Jan Bednarek Słupska Klasa A - gr.II 43217
Krzysztof Dzierżak Słupska Klasa A - gr.II 43224
Maciej Krzysztof Jahnz Słupska Klasa A - gr.II 43231
Artur Kalisz Słupska Klasa A - gr.II 43233
Jacek Waldemar Konarzewski Słupska Klasa A - gr.II 43236
Tomasz Adam Kowalski Słupska Klasa A - gr.II 43238
Wojciech Leszek Lipski Słupska Klasa A - gr.II 43241
Tomasz Radosław Łyszyk Słupska Klasa A - gr.II 43244
Dariusz Maj Słupska Klasa A - gr.II 43247
Sławomir Marczewski Słupska Klasa A - gr.II 43248
Bartłomiej Sebastian Anfolecki Słupska Klasa A - gr.II 57481
Andrzej Marek Bohatkiewicz Słupska Klasa A - gr.II 57482
Kamil Gadomski Słupska Klasa A - gr.II 57485
Michał Krzysztof Gronda Słupska Klasa A - gr.II 57486
Grzegorz Jan Gregorek Słupska Klasa A - gr.II 57487
Zenon Krumplewski Słupska Klasa A - gr.II 57488
Tomasz Mateusz Mazur Słupska Klasa A - gr.II 57490
Kamil Andrzej Szwarc Słupska Klasa A - gr.II 57491
Marcin Krystian Rzeszutko Słupska Klasa A - gr.II 96018
Radosław Dariusz Sajdak Słupska Klasa A - gr.II 136381
Marcin Rabenda Słupska Klasa A - gr.II 152812
Łukasz Wojciechowski Słupska Klasa A - gr.II 155508
Mateusz Lubiński Słupska Klasa A - gr.II 161973
Łukasz Jacek Olejniczak Słupska Klasa A - gr.II 257417
Tomasz Fidelus Słupska Klasa A - gr.II 284068
Michał Szela Słupska Klasa A - gr.II 292310
Andrzej Mączyński Słupska Klasa A - gr.II 299954
Andrzej Krzysztof Czeczotko Słupska Klasa A - gr.II 303034
Kordian Emil Adamczyk Słupska Klasa A - gr.II 307393
Dariusz Liśkiewicz Słupska Klasa A - gr.II 311564
Tomasz Szymon Gondek Słupska Klasa A - gr.II 400751
Damian Łepek Słupska Klasa A - gr.II 412689
Andrzej Lemankiewicz Słupska Klasa A - gr.II 420306
Michał Łyszyk Słupska Klasa A - gr.II 421968
Dariusz Adam Domaszk Słupska Klasa A - gr.II 431192
Dariusz Cichosz Słupska Klasa A - gr.II 431193
Mariusz Makiełła Słupska Klasa A - gr.II 445017
Krzysztof Deńczyk Słupska Klasa A - gr.II 491679
Łukasz Wybacz SKO Junior B Grupa II 432419
Remigiusz Tomasz Kublik SKO Junior B Grupa II 432690
Oskar Daniel Jachna SKO Junior B Grupa II 434416
Jakub Michał Trzeciński SKO Junior B Grupa II 436071
Mariusz Jacek Trzciński SKO Junior B Grupa II 617914
Michał Konrad Lubiński SKO Junior B Grupa II 641288
Adrian Janowicz SKO Junior B Grupa II 679631
Michał Dariusz Justka SKO Junior B Grupa II 689633
Dawid Hałas SKO Junior B Grupa II 745611
Michał Andrzejczyk SKO Junior B Grupa II 771437
Konrad Sławomir Wirwicki SKO Junior B Grupa II 811843
Dawid Bandorowicz Niższe ligi, Pomorski ZPN 617319
Wiktor Maciesza Niższe ligi, Pomorski ZPN 657368
Szymon Maciej Wawrzyniak Niższe ligi, Pomorski ZPN 745612
Przemysław Piotr Wróblewski Niższe ligi, Pomorski ZPN 840720
Piotr Roman Binkowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 851696
Bartłomiej Jadczak Niższe ligi, Pomorski ZPN 760724
Michał Dobek SKO Junior D/1 Grupa I 840698
Jakub Mariusz Dramiński SKO Junior D/1 Grupa I 840699
Kacper Iwański SKO Junior D/1 Grupa I 840701
Maciej Jarosławski SKO Junior D/1 Grupa I 840702
Mateusz Grzegorz Klimek SKO Junior D/1 Grupa I 840703
Dawid Daniel Padusiński SKO Junior D/1 Grupa I 840708
Artur Radosław Staszko SKO Junior D/1 Grupa I 840710
Mateusz Szewczyk SKO Junior D/1 Grupa I 840715
Adrian Wadas SKO Junior D/1 Grupa I 840716
Oskar Wasik SKO Junior D/1 Grupa I 840718
Kacper Fiszbak SKO Junior D/1 Grupa I 890150
Jakub Czyplis SKO Junior D/1 Grupa I 890151
Łukasz Konrad Adamowicz SKO Junior D/1 Grupa I 914693
Bartłomiej Bartosz Kotowski SKO Junior D/1 Grupa I 914698
Norman Czesław Kamowski SKO Junior D/1 Grupa I 914701
Przemek Schonwald SKO Junior D/1 Grupa I 914703
Kacper Hałas SKO Junior E/1 Grupa III 840700
Wojciech Łuczak SKO Junior E/1 Grupa III 840704
Jakub Musielak SKO Junior E/1 Grupa III 840706
Fabian Kazimierz Strzyżewski SKO Junior E/1 Grupa III 840713
Jakub Mateusz Wybacz SKO Junior E/1 Grupa III 840719
Krzysztof Rzepkowski SKO Junior E/1 Grupa III 890153
Oskar Dawid Stepień SKO Junior E/1 Grupa III 914706
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

03256920
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.