Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW MKS

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Jakub Szałek Niższe ligi, Pomorski ZPN 15711
Mateusz Wiśniewski Niższe ligi, Pomorski ZPN 274241
Łukasz Kowalski Pomorska IV liga R-GOL.com 27163
Łukasz Wróbel Pomorska IV liga R-GOL.com 28280
Michał Paweł Pietroń Pomorska IV liga R-GOL.com 31266
Robert Marek Hirsz Pomorska IV liga R-GOL.com 31547
Janusz Surdykowski Pomorska IV liga R-GOL.com 32421
Jakub Cesarek Pomorska IV liga R-GOL.com 52921
Michał Marczak Pomorska IV liga R-GOL.com 58906
Tomasz Galikowski Pomorska IV liga R-GOL.com 61738
Krzysztof Król Pomorska IV liga R-GOL.com 61740
Tomasz Piechowski Pomorska IV liga R-GOL.com 61753
Maciej Mateusz Wiczkowski Pomorska IV liga R-GOL.com 61764
Sławomir Mazurkiewicz Pomorska IV liga R-GOL.com 63350
Patryk Guzikowski Pomorska IV liga R-GOL.com 83497
Maciej Mariusz Kazimierowicz Pomorska IV liga R-GOL.com 86159
Konrad Sławomir Niedzielski Pomorska IV liga R-GOL.com 90484
Damian Sobisz Pomorska IV liga R-GOL.com 93303
Wojciech Wilczyński Pomorska IV liga R-GOL.com 96776
Sebastian Małkowski Pomorska IV liga R-GOL.com 96967
Adrian Wróblewski Pomorska IV liga R-GOL.com 144876
Mariusz Kryszak Pomorska IV liga R-GOL.com 148192
Mateusz Michalski Pomorska IV liga R-GOL.com 157549
Daniel Jarosław Bujok Pomorska IV liga R-GOL.com 265587
Jakub Karwat Pomorska IV liga R-GOL.com 300711
Michał Andrzej Benkowski Pomorska IV liga R-GOL.com 317327
Marcin Kajca Pomorska IV liga R-GOL.com 370005
Maciej Szewczyk Pomorska IV liga R-GOL.com 402473
Tomasz Laskowski Pomorska IV liga R-GOL.com 470688
Kayode Joshua Balogun Pomorska IV liga R-GOL.com 717917
Jarosław Adamowicz Słupska Klasa Okręgowa 30912
Przemysław Jóźwiak Słupska Klasa Okręgowa 42753
Sebastian Kolaszt Słupska Klasa Okręgowa 43393
Damian Formela Słupska Klasa Okręgowa 44263
Łukasz Zbigniew Łapigrowski Słupska Klasa Okręgowa 46018
Dariusz Kasperowicz Słupska Klasa Okręgowa 57669
Grzegorz Kraska Słupska Klasa Okręgowa 57673
Krystian Piotr Stanios Słupska Klasa Okręgowa 61666
Roman Cech Słupska Klasa Okręgowa 61717
Tomasz Cierson Słupska Klasa Okręgowa 61718
Krzysztof Bryndal Słupska Klasa Okręgowa 61719
Artur Kobiella Słupska Klasa Okręgowa 61722
Piotr Łapigrowski Słupska Klasa Okręgowa 61725
Maciej Maciejewski Słupska Klasa Okręgowa 61726
Ryszard Mądzelewski Słupska Klasa Okręgowa 61727
Tomasz Mielewczyk Słupska Klasa Okręgowa 61728
Dawid Misiura Słupska Klasa Okręgowa 61729
Grzegorz Misiura Słupska Klasa Okręgowa 61730
Robert Sandak Słupska Klasa Okręgowa 61731
Mateusz Śmigiel Słupska Klasa Okręgowa 61733
Krzysztof Wolski Słupska Klasa Okręgowa 61734
Krzysztof Oleszkiewicz Słupska Klasa Okręgowa 61741
Dawid Fusiek Słupska Klasa Okręgowa 61757
Przemysław Toczek Słupska Klasa Okręgowa 61761
Rafał Tomasz Wardyn Słupska Klasa Okręgowa 61763
Zbigniew Oblizajek Słupska Klasa Okręgowa 90162
Paweł Benedykt Brenczuków Słupska Klasa Okręgowa 145441
Łukasz Chylewski Słupska Klasa Okręgowa 145445
Łukasz Piotr Kluk Słupska Klasa Okręgowa 145450
Krzysztof Paraficz Słupska Klasa Okręgowa 145457
Arkadiusz Paweł Sabisz Słupska Klasa Okręgowa 145461
Adrian Sebastian Świderski Słupska Klasa Okręgowa 145464
Tomasz Ciemniewski Słupska Klasa Okręgowa 151384
Maciej Władysław Rekowski Słupska Klasa Okręgowa 152851
Sebastian Tracz Słupska Klasa Okręgowa 152852
Mariusz Piechna Słupska Klasa Okręgowa 154461
Mateusz Oszmaniec Słupska Klasa Okręgowa 256626
Grzegorz Kowalski Słupska Klasa Okręgowa 258252
Sławomir Pufelski Słupska Klasa Okręgowa 287500
Rafał Jaszewski Słupska Klasa Okręgowa 332448
Grzegorz Ginter Pomorska liga Juniorów A 257382
Tobiasz Rachwał Pomorska liga Juniorów A 306233
Bartłomiej Chojnacki Pomorska liga Juniorów A 320941
Mateusz Cybula Pomorska liga Juniorów A 320942
Krystian Dawidowski Pomorska liga Juniorów A 320944
Sebastian Medwid Pomorska liga Juniorów A 320954
Michał Szmidke Pomorska liga Juniorów A 320959
Przemysław Dawid Pańko Pomorska liga Juniorów A 443029
Piotr Krzysztof Kulik Pomorska liga Juniorów A 445852
Bartosz Witold Zimon Pomorska liga Juniorów A 445857
Aleksander Maszka Pomorska liga Juniorów A 491209
Filip Tomasz Treder Pomorska liga Juniorów A 652170
Damian Kajetowski Pomorska liga Juniorów A 701591
Dawid Artur Cybula Pomorska liga Juniorów A 717856
Marcin Kurkowski Pomorska liga Juniorów A 736667
Przemysław Adrian Sidorkiewicz Pomorska liga Juniorów A 804213
Dawid Garski Niższe ligi, Pomorski ZPN 320945
Adrian Reimann Niższe ligi, Pomorski ZPN 321530
Paweł Markuczak Niższe ligi, Pomorski ZPN 332435
Adam Kluk Niższe ligi, Pomorski ZPN 408842
Mateusz Hinc Niższe ligi, Pomorski ZPN 627248
Marcin Bartłomiejczuk Niższe ligi, Pomorski ZPN 445847
Przemek Chełski Niższe ligi, Pomorski ZPN 611118
Mateusz Leik Niższe ligi, Pomorski ZPN 662082
Sebastian Paweł Sandak Niższe ligi, Pomorski ZPN 804205
Robert Adam Młyński Niższe ligi, Pomorski ZPN 840153
Piotr Godwin SKO Junior C Grupa II 608793
Rafał Zagdan SKO Junior C Grupa II 627102
Mateusz Warszyński SKO Junior C Grupa II 687503
Dawid Adam Kurs SKO Junior C Grupa II 742657
Kuba Furtan SKO Junior C Grupa II 754394
Robert Glapiński SKO Junior C Grupa II 754434
Sebastian Jeżewski SKO Junior C Grupa II 754444
Seweryn Lublewski SKO Junior C Grupa II 754459
Jacek Mach SKO Junior C Grupa II 754465
Krzysztof Wiktor Szymanowski SKO Junior C Grupa II 754502
Patryk Kulaszewicz SKO Junior C Grupa II 838774
Piotr Wałdoch SKO Junior C Grupa II 838796
Kacper Zahl SKO Junior C Grupa II 838797
Krzysztof Zblewski SKO Junior C Grupa II 849255
Sebastian Jan Wałdoch SKO Junior C Grupa II 849282
Michał Gospodarek SKO Junior C Grupa II 914060
Maciej Bartłomiej Hinc SKO Junior C Grupa II 914067
Patryk Andrzej Lorbiecki SKO Junior C Grupa II 946573
Jędrzej Paweł Żmuda - Trzebiatowski SKO Junior C Grupa II 946575
Łukasz Gustaw Siwczak Niższe ligi, Pomorski ZPN 698053
Paweł Andrzej Papaj Niższe ligi, Pomorski ZPN 754534
Krzysztof Piekarski Niższe ligi, Pomorski ZPN 754541
Piotr Ziołnowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 765274
Damian Sudoł Niższe ligi, Pomorski ZPN 765282
Przemysław Jasnoch Niższe ligi, Pomorski ZPN 838769
Łukasz Stapel Niższe ligi, Pomorski ZPN 838770
Brajan Zylka Niższe ligi, Pomorski ZPN 838771
Marcin Machut Niższe ligi, Pomorski ZPN 838772
Patryk Zariczniak Niższe ligi, Pomorski ZPN 838773
Mateusz Nazarko SKO Junior B Grupa II 716831
Paweł Ziołnowski SKO Junior B Grupa II 754514
Damian Krystian Brandt SKO Junior B Grupa II 754525
Jakub Mateusz Świderski SKO Junior B Grupa II 754530
Piotr Marcin Cierson SKO Junior B Grupa II 754533
Kacper Golba SKO Junior B Grupa II 754537
Kacper Ireneusz Gidelski SKO Junior B Grupa II 754546
Patryk Kręczkowski SKO Junior B Grupa II 754670
Maciej Józef Dorau SKO Junior B Grupa II 804199
Marcin Zieliński SKO Junior B Grupa II 838788
Dawid Sobiecki SKO Junior B Grupa II 913969
Rafał Chwojnicki Niższe ligi, Pomorski ZPN 754376
Maciej Andrzej Sikorski Niższe ligi, Pomorski ZPN 775812
Dominik Żmuda Trzebiatowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 838791
Cezary Jenczyk Niższe ligi, Pomorski ZPN 838792
Tomasz Andrzej Retka Niższe ligi, Pomorski ZPN 840053
Wojciech Rydwelski Niższe ligi, Pomorski ZPN 840062
Jakub Jenta Niższe ligi, Pomorski ZPN 849246
Amadeusz Kręczkowski Niższe ligi, Pomorski ZPN 849250
Filip Zblewski Niższe ligi, Pomorski ZPN 849276
Klaudiusz Daszkowski SKO Junior D/1 Grupa II 754387
Kacper Hubert Klasa SKO Junior D/1 Grupa II 754449
Nikodem Filip Gąsiewicz SKO Junior D/1 Grupa II 840044
Bartosz Bazal SKO Junior D/1 Grupa II 914184
Łukasz Bazal SKO Junior D/1 Grupa II 914193
Dawid Sławomir Bronk SKO Junior D/1 Grupa II 914202
Adam Hadler SKO Junior D/1 Grupa II 914210
Maciej Janta Lipiński SKO Junior D/1 Grupa II 914219
Łukasz Kurs SKO Junior D/1 Grupa II 914224
Mateusz Kurs SKO Junior D/1 Grupa II 914227
Wiktor Lewiński SKO Junior D/1 Grupa II 914229
Filip Liszewski SKO Junior D/1 Grupa II 914234
Hubert Mateusz Modrzejewski SKO Junior D/1 Grupa II 914237
Szymon Łukasz Pruss SKO Junior D/1 Grupa II 914248
Fabian Staniszewski SKO Junior D/1 Grupa II 914254
Sebastian Krzysztof Wnuk Lipiński SKO Junior D/1 Grupa II 914271
Michał Wójcik SKO Junior D/1 Grupa II 914277
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

03321973
Ocen!

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.