Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

LEGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNA

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Tomasz Jodłowiec T-Mobile Ekstraklasa 8994
Łukasz Broź T-Mobile Ekstraklasa 11301
Tomasz Brzyski T-Mobile Ekstraklasa 16588
Konrad Jałocha T-Mobile Ekstraklasa 18297
Michał Żyro T-Mobile Ekstraklasa 23262
Michał Kopczyński T-Mobile Ekstraklasa 23266
Bartłomiej Kalinkowski T-Mobile Ekstraklasa 49256
Jakub Rzeźniczak T-Mobile Ekstraklasa 53261
Łukasz Moneta T-Mobile Ekstraklasa 71263
Wojciech Skaba T-Mobile Ekstraklasa 72444
Michał Kucharczyk T-Mobile Ekstraklasa 96347
Daniel Łukasik T-Mobile Ekstraklasa 143931
Miroslav Radović T-Mobile Ekstraklasa 153078
Jakub Kosecki T-Mobile Ekstraklasa 254808
Inaki Astiz Ventura T-Mobile Ekstraklasa 295869
Michał Patryk Efir T-Mobile Ekstraklasa 418535
Michał Grzegorz Bajdur T-Mobile Ekstraklasa 448341
Kamil Kurowski T-Mobile Ekstraklasa 465549
Aleksander Wandzel T-Mobile Ekstraklasa 476195
Ivica Vrdoljak T-Mobile Ekstraklasa 668293
Marek Saganowski T-Mobile Ekstraklasa 735949
Dusan Kuciak T-Mobile Ekstraklasa 737677
Vladimir Dvalishvili T-Mobile Ekstraklasa 793871
Helio Jose Ribeiro Pinto T-Mobile Ekstraklasa 894970
Dossa Momade Omar Hassamo Junior T-Mobile Ekstraklasa 894971
Henrik Ojamaa T-Mobile Ekstraklasa 894972
Raphael Augusto Santos Da Silva T-Mobile Ekstraklasa 894973
Alan Gelhorn Fialho T-Mobile Ekstraklasa 905512
Guilherme Costa Marques T-Mobile Ekstraklasa 954791
Orlando Carlos Braga De Sa T-Mobile Ekstraklasa 955243
Ondrej Duda T-Mobile Ekstraklasa 955539
Cezary Michalak III Liga seniorów gr. VI 23277
Mateusz Janusiewicz III Liga seniorów gr. VI 35026
Konrad Budek III Liga seniorów gr. VI 141671
Daniel Fabiszewski III Liga seniorów gr. VI 155651
Norbert Misiak III Liga seniorów gr. VI 155654
Daniel Rosiński III Liga seniorów gr. VI 155699
Rafał Parobczyk III Liga seniorów gr. VI 158064
Artur Haluch III Liga seniorów gr. VI 158079
Jakub Arak III Liga seniorów gr. VI 158092
Mikołaj Smyłek III Liga seniorów gr. VI 305987
Łukasz Piotr Turzyniecki III Liga seniorów gr. VI 313733
Kamil Piotr Rozmus III Liga seniorów gr. VI 363589
Michał Suchanek III Liga seniorów gr. VI 408923
Kamil Anczewski III Liga seniorów gr. VI 433136
Robert Bartczak III Liga seniorów gr. VI 437650
Dawid Leleń III Liga seniorów gr. VI 471994
Wojciech Kochański III Liga seniorów gr. VI 481808
Miłosz Kozak III Liga seniorów gr. VI 608783
Marko Suler III Liga seniorów gr. VI 813200
Peterson Silvino Da Cruz III Liga seniorów gr. VI 906633
Mohamed Essameldin Abouelella Sabe III Liga seniorów gr. VI 910280
Jakub Wawrzyniak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 7011
Tomasz Kiełbowicz Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 53248
Rafał Wolski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 59045
Janusz Gol Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 66467
Artur Jędrzejczyk Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 153074
Dickson Choto Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 403971
Srda Kneżević Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 668294
Danijel Ljuboja Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 735306
Michał Ryszard Żewłakow Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 735307
Albert Bruce Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 793417
Jorge Ramon Salinas Martinez Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 822074
Mateusz Wieteska I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 155203
Wiktor Lasota I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 340876
Adam Ryczkowski I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 507438
Patryk Robert Kostrzanowski I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 507723
Kacper Krasuski I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 507724
Maksymilian Romuald Maj I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 507725
Michał Podlecki I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 507726
Eryk Więdłocha I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 507730
Dawid Witkowski I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 507731
Wojciech Michał Jaroszko I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 625278
Maciej Wojczuk I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 626682
Adrian Gapczyński I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 640432
Sebastian Paweł Stolarski I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 640567
Bartosz Paweł Skowron I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 642593
Kamil Wiśniewski I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 650826
Michał Stasz I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 660305
Radosław Cieślak I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 684575
Arkadiusz Górka I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 705154
Konrad Hubert Michalak I MLJ mł. U-17 (1997) gr. I 827499
Robert Śmigielski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 158058
Paweł Radziszewski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 283339
Kamil Wilimowski CLJ Grupa A 158060
Piotr Basiuk CLJ Grupa A 162137
Adam Piotr Marczuk CLJ Grupa A 317821
Mateusz Zawal CLJ Grupa A 336319
Mateusz Siedlecki CLJ Grupa A 354656
Eryk Rakowski CLJ Grupa A 354657
Arkadiusz Jan Najemski CLJ Grupa A 354662
Rafał Makowski CLJ Grupa A 354666
Mateusz Baranowski CLJ Grupa A 354677
Jakub Czajkowski CLJ Grupa A 373382
Daniel Mlonek CLJ Grupa A 409369
Szymon Babiarz CLJ Grupa A 419305
Sylwester Szymański CLJ Grupa A 419832
Sebastian Szerszeń CLJ Grupa A 433120
Arkadiusz Szymon Madeński CLJ Grupa A 446436
Grzegorz Tomasiewicz CLJ Grupa A 500413
Piotr Szostak CLJ Grupa A 630107
Jakub Kamiński Puchar Polski 396880
Dominik Furman Puchar Polski 476192
Bartosz Olszewski Puchar Polski 646331
Kacper Dziuba Puchar Polski 657104
Mateusz Olejarka Puchar Polski 692087
Kacper Ostrowski Puchar Polski 697731
Wojciech Kossman Puchar Polski 708304
Wojtek Janicki Puchar Polski 720565
Emil Możdżonek Puchar Polski 720570
Bartłomiej Faliszewski Puchar Polski 720584
Michał Wojciech Gładysz Puchar Polski 736589
Michał Mydlarz Puchar Polski 745471
Mateusz Adam Kinast Puchar Polski 745658
Jakub Wojciech Kwap Puchar Polski 745660
Stanisław Andrzej Niewiński Puchar Polski 748056
Karol Potrzebowski Puchar Polski 750521
Eryk Dariusz Agnyziak Puchar Polski 752964
Damian Figura Puchar Polski 759838
Michał Borychowski Puchar Polski 762279
Daniel Cichocki Puchar Polski 762285
Kacper Kucharek Puchar Polski 762316
Mikołaj Neuman Puchar Polski 762318
Filip Białoruski Puchar Polski 762374
Paweł Barzyc Puchar Polski 765555
Jacek Majda Puchar Polski 797366
Dawid Kisły Puchar Polski 804990
Wiktor Kłos Puchar Polski 815484
Szymon Urbaniak MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 435620
Przemysław Majewski MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 445987
Maciej Ostrowski MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 609441
Marcel Stec MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 639159
Grzegorz Aftyka MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 644613
Maciej Bąbel MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 652207
Mateusz Leleno MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 654187
Aleksander Waniek MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 654215
Wiktor Wiszorowski MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 654217
Mateusz Żyro MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 654223
Mateusz Hołownia MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 659563
Mikołaj Brylewski MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 663669
Miłosz Szczepański MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 665376
Mateusz Wojciech Dara MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 665444
Mikołaj Napora MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 693531
Adrian Małachowski MLJ mł. U-16 (1998) gr. I 734274
Łukasz Łakomy Warszawska Liga Młodzików U-13 617224
Paweł Gierach Warszawska Liga Młodzików U-13 700049
Eryk Żaglewski Warszawska Liga Młodzików U-13 716297
Paweł Okrasa Warszawska Liga Młodzików U-13 723728
Jakub Łyś Warszawska Liga Młodzików U-13 742519
Sebastian Duczek Warszawska Liga Młodzików U-13 742559
Kamil Oskar Szabłowski Warszawska Liga Młodzików U-13 744714
Maciej Anusik Warszawska Liga Młodzików U-13 745648
Jakub Bartnicki Warszawska Liga Młodzików U-13 745649
Mateusz Filip Cichocki Warszawska Liga Młodzików U-13 745650
Jan Paweł Goliński Warszawska Liga Młodzików U-13 745652
Kacper Radkowski Warszawska Liga Młodzików U-13 745654
Konrad Adamczyk Warszawska Liga Młodzików U-13 745661
Franciszek Majewski Warszawska Liga Młodzików U-13 745668
Patryk Peda Warszawska Liga Młodzików U-13 745674
Mikołaj Rudnicki Warszawska Liga Młodzików U-13 745677
Gabriel Skiba Warszawska Liga Młodzików U-13 745678
Grzegorz Skrzos Warszawska Liga Młodzików U-13 745679
Kornel Krzysztof Toczyński Warszawska Liga Młodzików U-13 745682
Mateusz Wysokiński Warszawska Liga Młodzików U-13 745683
Konrad Szałek Warszawska Liga Młodzików U-13 745776
Stanisław Muniak Warszawska Liga Młodzików U-13 750974
Radosław Graczyk Warszawska Liga Młodzików U-13 762345
Damian Marcin Sędzikowski Warszawska Liga Młodzików U-13 762369
Aleksander Stawiarz Warszawska Liga Młodzików U-13 762422
Vu Quanganh Alex Phan Warszawska Liga Młodzików U-13 772134
Igor Maciak Warszawska Liga Młodzików U-13 778479
Jerzy Muniuk Warszawska Liga Młodzików U-13 779077
Sebastian Marek Ignacak Warszawska Liga Młodzików U-13 780652
Bartosz Kielak Warszawska Liga Młodzików U-13 789614
Mateusz Stanisław Bieniek Warszawska Liga Młodzików U-13 797771
Jakub Nowiński Warszawska Liga Młodzików U-13 881366
Dawid Bartosz Mazanka Warszawska Liga Młodzików U-13 901329
Sebastian Szymański MLT U-15 (1999) gr. I 659587
Bartosz Rymek MLT U-15 (1999) gr. I 664735
Jakub Sinior MLT U-15 (1999) gr. I 684973
Oskar Błażej Wojtysiak MLT U-15 (1999) gr. I 693548
Patryk Romański MLT U-15 (1999) gr. I 711600
Jan Śmigielski MLT U-15 (1999) gr. I 720577
Arkadiusz Zajączkowski MLT U-15 (1999) gr. I 737744
Mateusz Szwed MLT U-15 (1999) gr. I 749953
Bartłomiej Tkaczuk MLT U-15 (1999) gr. I 755707
Nikodem Zawistowski MLT U-15 (1999) gr. I 762338
Mikołaj Zawistowski MLT U-15 (1999) gr. I 762342
Tomasz Wróblewski MLT U-15 (1999) gr. I 777664
Maksymilian Sitek MLT U-15 (1999) gr. I 790278
Sebastian Walukiewicz MLT U-15 (1999) gr. I 848378
Patryk Dawid Pierzak Warszawska Liga Młodzików U-12 769533
Filip Kajetan Arak Warszawska Liga Młodzików U-12 815701
Jakub Kowalski Warszawska Liga Młodzików U-12 815705
Ernest Mateusz Kozłowski Warszawska Liga Młodzików U-12 815706
Filip Szewczyk Warszawska Liga Młodzików U-12 815713
Bartosz Ślendak Warszawska Liga Młodzików U-12 815714
Tomasz Mikołaj Wysocki Warszawska Liga Młodzików U-12 815715
Marcel Ślusarczyk Warszawska Liga Młodzików U-12 820601
Jan Olszewski Warszawska Liga Młodzików U-12 829834
Marcel Zdzisław Niesłuchowski Warszawska Liga Młodzików U-12 839845
Antoni Klan Warszawska Liga Młodzików U-12 896775
Krzysztof Wiater Warszawska Liga Młodzików U-12 919126
Jakub Kazana Orliki U-11 (2003) gr. VI 815704
Kamil Sołdaj Orliki U-11 (2003) gr. VI 825744
Mateusz Kepal Orliki U-11 (2003) gr. VI 825749
Jan Bindulski Orliki U-11 (2003) gr. VI 881461
Jakub Sebastian Mielcarz Orliki U-11 (2003) gr. VI 893487
Jakub Żaboklicki Orliki U-11 (2003) gr. VI 893492
Marcel Bykowski Orliki U-11 (2003) gr. VI 893494
Matthew Wallace Fogo Orliki U-11 (2003) gr. VI 893498
Jakub Kałuski Orliki U-11 (2003) gr. VI 893501
Kacper Kałuski Orliki U-11 (2003) gr. VI 893505
Dominik Jacek Paradowski Orliki U-11 (2003) gr. VI 893509
Patryk Rafał Rycaj Orliki U-11 (2003) gr. VI 893512
Oliver Konstanty Proctor Orliki U-11 (2003) gr. VI 893513
Dominik Piotr Szadkowski Orliki U-11 (2003) gr. VI 894115
Kacper Krzysztof Włoch Orliki U-11 (2003) gr. VI 894157
Hubert Stolarczyk Orliki U-11 (2003) gr. VI 894609
Dominik Arkuszewski Orliki U-10 (2004) gr. IV 833970
Piotr Drabik Orliki U-10 (2004) gr. IV 837484
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06285512
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.