Aby zagłosować czekaj jeszcze: 30 sekund

DOLCAN SPORT S.S.A. ZĄBKI

Zawodnicy

Imię i nazwiskoLigaKod
Bartosz Wiśniewski I liga 29194
Paweł Tarnowski I liga 60905
Dariusz Zjawiński I liga 148309
Rafał Michał Wiśniowski I liga 270524
Damian Świerblewski Liga Okręgowa Seniorów gr. I 7017
Bartosz Jakub Osoliński Liga Okręgowa Seniorów gr. I 15838
Mateusz Nowak Liga Okręgowa Seniorów gr. I 16141
Bartłomiej Sosnówka Liga Okręgowa Seniorów gr. I 16147
Adrian Łuszkiewicz Liga Okręgowa Seniorów gr. I 19344
Mateusz Kryczka Liga Okręgowa Seniorów gr. I 22369
Piotr Bazler Liga Okręgowa Seniorów gr. I 22470
Damian Jakubik Liga Okręgowa Seniorów gr. I 26464
Łukasz Matuszczyk Liga Okręgowa Seniorów gr. I 32893
Rafał Jerzy Leszczyński Liga Okręgowa Seniorów gr. I 36991
Mateusz Długołęcki Liga Okręgowa Seniorów gr. I 38163
Maciej Kozik Liga Okręgowa Seniorów gr. I 40284
Maciej Piotr Humerski Liga Okręgowa Seniorów gr. I 51225
Grzegorz Piesio Liga Okręgowa Seniorów gr. I 60621
Karol Kurek Liga Okręgowa Seniorów gr. I 93335
Szymon Matuszek Liga Okręgowa Seniorów gr. I 138103
Krystian Kopeć Liga Okręgowa Seniorów gr. I 141685
Rafał Grzelak Liga Okręgowa Seniorów gr. I 143030
Grzegorz Rzępołuch Liga Okręgowa Seniorów gr. I 150544
Piotr Klepczarek Liga Okręgowa Seniorów gr. I 150662
Krystian Jeziorek Liga Okręgowa Seniorów gr. I 154512
Olaf Pielaciński Liga Okręgowa Seniorów gr. I 155659
Damian Kucharski Liga Okręgowa Seniorów gr. I 158073
Andrzej Nowak Liga Okręgowa Seniorów gr. I 254353
Tomasz Prejs Liga Okręgowa Seniorów gr. I 358744
Daniel Klepacki Liga Okręgowa Seniorów gr. I 365734
Łukasz Null Sierpina Liga Okręgowa Seniorów gr. I 393859
Kamil Mazek Liga Okręgowa Seniorów gr. I 408928
Paweł Krzysztof Rozemski Liga Okręgowa Seniorów gr. I 410868
Kamil Leśkiewicz Liga Okręgowa Seniorów gr. I 416939
Grzegorz Marek Skrzypczak Liga Okręgowa Seniorów gr. I 416941
Sebastian Mariusz Małkowski Liga Okręgowa Seniorów gr. I 416949
Fabian Bujalski Liga Okręgowa Seniorów gr. I 416952
Łukasz Płaza Liga Okręgowa Seniorów gr. I 416954
Piotr Mechelewski Liga Okręgowa Seniorów gr. I 416991
Cezary Gozdołek Liga Okręgowa Seniorów gr. I 417002
Emil Kamil Świątek Liga Okręgowa Seniorów gr. I 424206
Szymon Lewicki Liga Okręgowa Seniorów gr. I 431097
Bartosz Kozik Liga Okręgowa Seniorów gr. I 478118
Michał Jacek Romanowski Liga Okręgowa Seniorów gr. I 497804
Tomasz Rusakowicz Liga Okręgowa Seniorów gr. I 615891
Michał Kania Liga Okręgowa Seniorów gr. I 617772
Filip Krakowiak Liga Okręgowa Seniorów gr. I 638211
Jacek Szaniawski Liga Okręgowa Seniorów gr. I 907723
Michał Drużba Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 23118
Kondrat Bruno Kułakowski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 41178
Michał Edward Pulkowski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 72411
Damian Juźwik Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 158074
Daniel Oborzyński Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 254369
Dariusz Piotr Pliszka Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 406085
Damian Szczepaniak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 153181
Rafał Woronowicz Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 254362
Karol Zalewski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 354789
Jakub Patryk Maliński Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 416935
Marcin Andrejew Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 416946
Konrad Karolak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 416963
Mateusz Zawistowski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 416994
Marcus Adrian Eshun Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 423326
Grzegorz Wyszomirski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 446700
Wojciech Oleksiak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 478753
Adam Mieszkowski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 490549
Ernest Wietrak Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 617806
Radosław Pokorski Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 664587
Wiktor Robert Tatara Niższe ligi, Mazowiecki ZPN 685307
Łukasz Jaroszkiewicz I MLJ st. U-19 (95/96) 357320
Przemysław Szulakowski I MLJ st. U-19 (95/96) 417008
Grzegorz Pański I MLJ st. U-19 (95/96) 446687
Sebastian Borkowski I MLJ st. U-19 (95/96) 446692
Marcin Szurna I MLJ st. U-19 (95/96) 496306
Sławomir Krzysztof Pawłowski I MLJ st. U-19 (95/96) 615541
Robert Marek Konopka I MLJ st. U-19 (95/96) 704285
Paweł Artur Maliszewski I MLJ st. U-19 (95/96) 710788
Sebastian Figlewicz I MLJ st. U-19 (95/96) 908573
Emil Aleksander Zaklika LJ mł. U-17 (1997) gr. I 507473
Damian Zieliński LJ mł. U-17 (1997) gr. I 604186
Igor Trąbiński LJ mł. U-17 (1997) gr. I 605651
Patryk Kobuszewski LJ mł. U-17 (1997) gr. I 615959
Dominik Kalata LJ mł. U-17 (1997) gr. I 636999
Jan Łukasz Paciorek LJ mł. U-17 (1997) gr. I 637002
Łukasz Piasecki LJ mł. U-17 (1997) gr. I 638380
Tomasz Niemyjski LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641734
Patryk Szeliga LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641736
Krystian Świderski LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641737
Cezary Tomasz Skrzypczak LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641743
Wojciech Stanisław Nitek LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641744
Norbert Robert Frelik LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641749
Maciek Mateusz Bors LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641752
Hubert Piotr Sikorski LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641757
Adam Rybicki LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641758
Andrzej Grzegorz Balcerzak LJ mł. U-17 (1997) gr. I 641901
Andrzej Radoń LJ mł. U-17 (1997) gr. I 642071
Mateusz Jakub Talarek LJ mł. U-17 (1997) gr. I 642073
Mateusz Pobikrowski LJ mł. U-17 (1997) gr. I 642644
Bartłomiej Szarliński LJ mł. U-17 (1997) gr. I 642715
Rafał Mucha LJ mł. U-17 (1997) gr. I 654611
Marcin Jakub Cieślak LJ mł. U-17 (1997) gr. I 733430
Michał Rafał Adamski LJ mł. U-17 (1997) gr. I 805282
Kamil Rutkowski LJ mł. U-17 (1997) gr. I 806308
Przemysław Raczek LJ mł. U-17 (1997) gr. I 806309
Wojciech Hanaka LJ mł. U-17 (1997) gr. I 806311
Alan Lema LJ mł. U-17 (1997) gr. I 826061
Patryk Cyranowski LJ mł. U-17 (1997) gr. I 826063
Patryk Daniel Kozłowski LJ mł. U-17 (1997) gr. I 830687
Kamil Bastek Orliki U-11 (2003) gr. I 839040
Damian Czapski Orliki U-11 (2003) gr. I 839064
Michał Durajczyk Orliki U-11 (2003) gr. I 839069
Artur Tomasz Dąbrowski Orliki U-11 (2003) gr. I 839074
Mateusz Kowalczyk Orliki U-11 (2003) gr. I 839086
Bartosz Lelito Orliki U-11 (2003) gr. I 839091
Dominik Pruszczyński Orliki U-11 (2003) gr. I 839103
Kacper Roguski Orliki U-11 (2003) gr. I 839108
Jakub Szczepocki Orliki U-11 (2003) gr. I 839148
Krystian Oliwier Teodorczyk Orliki U-11 (2003) gr. I 839153
Oskar Zaks Orliki U-11 (2003) gr. I 843461
Antoni Czarnocki Orliki U-11 (2003) gr. I 844050
Michał Szymczak Orliki U-11 (2003) gr. I 849316
Piotr Jajko Orliki U-11 (2003) gr. I 903121
Mateusz Krzysztof Gotowicki Orliki U-11 (2003) gr. III 839079
Tomasz Mateusz Kwatek Orliki U-11 (2003) gr. III 839083
Sebastian Melnicki Orliki U-11 (2003) gr. III 839095
Tomasz Wojciech Nikoniuk Orliki U-11 (2003) gr. III 839098
Leonard Stefański Orliki U-11 (2003) gr. III 839139
Jakub Szymczak Orliki U-11 (2003) gr. III 839143
Bartłomiej Jan Wardak Orliki U-11 (2003) gr. III 839155
Franciszek Tomasz Walczak Orliki U-11 (2003) gr. III 839158
Szymon Chrostowski Orliki U-11 (2003) gr. III 843439
Michał Stefanek Orliki U-11 (2003) gr. III 843465
Maciej Niemira Orliki U-11 (2003) gr. III 843475
Mikołaj Andrzej Skassa Orliki U-11 (2003) gr. III 849277
Igor Kostecki Orliki U-11 (2003) gr. III 856928
Jakub Krzysztof Kutla Orliki U-11 (2003) gr. III 859214
Erykl Sebastian Kopczyński Orliki U-11 (2003) gr. III 869955
Jakub Kodeniec Orliki U-11 (2003) gr. III 869990
Mateusz Niewiadomski Orliki U-11 (2003) gr. III 869992
Hubert Mosakowski Orliki U-11 (2003) gr. III 903133
Andrzej Sasin Orliki U-11 (2003) gr. III 903146
Artur Cholewski Orliki U-11 (2003) gr. III 939831
Jakub Szynkiewicz Orliki U-10 gr. II (2003r.) 839145
Bartłomiej Adrian Odrakiewicz Orliki U-10 (2004) gr. III 869976
Kacper Matusik Orliki U-10 (2004) gr. III 869977
Marek Piotr Modzelewski Orliki U-10 (2004) gr. III 869978
Mateusz Gąsiorowski Orliki U-10 (2004) gr. III 869980
Adrian Daniel Hirsz Orliki U-10 (2004) gr. III 869981
Oskar Szlubowski Orliki U-10 (2004) gr. III 869982
Adrian Dominik Olender Orliki U-10 (2004) gr. III 869983
Kacper Macioch Orliki U-10 (2004) gr. III 869984
Tomasz Osiński Orliki U-10 (2004) gr. III 869985
Mateusz Wiśniewski Orliki U-10 (2004) gr. III 869987
Jakub Jan Skassa Orliki U-10 (2004) gr. III 869988
Adam Stolarski Orliki U-10 (2004) gr. III 869989
Maciej Barański Orliki U-10 (2004) gr. III 901660
Radosław Fabisiak Orliki U-10 (2004) gr. III 901665
Szymon Kamiński Orliki U-10 (2004) gr. III 901669
Piotr Penkala Orliki U-10 (2004) gr. III 901673
Jakub Skrzypczak Orliki U-10 (2004) gr. III 901677
Jan Niezgoda Orliki U-10 (2004) gr. III 901681
Ksawery Stolarski Orliki U-10 (2004) gr. III 901685
Powróć do początku strony

Wystawiliście już:

06285512
Ocen!

Ostatnio obdarowany zawodnik

Portale partnerskie

Wszelkie prawa zastrzeżone - RP FAKTOR

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.